Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 55

  • 56 206
  • 763
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 35 950
джасте, мерси! Flowers Hibiscus

# 136
  • София
  • Мнения: 398
Момичета, взех си Lash sensational по препоръки от темата, но много трудно се изтрива. Имам черната мицеларна вода на Нивеа, която уж маха и водоустойчив грим, но и тя не се справя добре с нея. Твърде много тъкане пада, а не ми се иска в зоната около очите. Някакви препоръки?

# 137
  • София
  • Мнения: 28 458
Не търкай. Оставѝ миц. вода няколко минути върху очите и после сваляй.

# 138
  • Мнения: 15 299
Пробвай първо с малко масло да масажираш леко и после с напоен тампон с мицеларна вода задръж мъничко върху всяко око ( както е писала и milenaka) и тогава почисти.

# 139
  • Мнения: 99
Аз махам Lash Sensational просто с вода. Разтравям с топла вода и после минавам с тампонче с мицеларна.

# 140
  • Мнения: 2 228
Зарежи тия мицеларните, те не чистят добре, вземи си нормално тоалетно мляко. Малко намокряш, след няколко секунди масажираш с тоалетно мляко, накрая ако се налага избърсваш с памуче.
Друго, което много лесно и бързо почиства е масленото на Дермедик.

# 141
  • Мнения: 1 130
Със зелената мицеларна вода на Гарниер свалям освен ББ крема си и спиралата. Но винаги ме е страх да не ми залюти затова я махам в банята - мокря я и чакам да се разпадне сама. Имала съм тоалетно мляко и няма такава гадост. Само замазва и накрая съм изхабила 10-тина тампончета за грим, а имам още по лицето. Плюс това адски ми лютеше на очите.

# 142
  • София
  • Мнения: 398
Винаги оставям малко напоеното тампонче върхи очите и после с леки движения премахвам спиралата, но сега не става.
Ще опитам с масло/вода предварително и после с продукт.
Благодаря ви!

# 143
  • Мнения: 430
Lash Sensational я махам с тоалетното мляко на Дева с лайка, не люти( имам чувствителни очи) а останалия грим с мицеларна вода и след това измивен гел. Много съм доволна от тоалетното мляко на Дева( струва под 3 лв.)

Последна редакция: сб, 16 мар 2019, 07:02 от eivalin

# 144
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 788
Аз от доста време си ползвам тоалетно мляко Дева за почистване на грим. Избрах си го, защото не ми дразни очите. Понякога за разнообразие ползвам и тоалетно мляко Афродита.

# 145
  • Мнения: 274

Здравейте, днес от ДМ си взех тези двете неща Simple Smile Някой да има мнение за тях? Тази вечер използвах това, което е 3в1 и останах доволна. Леко ми изсуши кожата, но след това сложих крема на Билка с бяло грозде и сега чувствам кожата си чиста и мека.

# 146
  • Мнения: 91
Изсушават поради наличието на Alcohol Denat - предизвиква преждевременна клетъчна смърт и дехидратация на кожата. Първият е много хвален из форума и ако не ви притесняваха алкохола и вредата от него в дългосрочен план, вероятно ще ви допадне и на вас.


Здравейте, днес от ДМ си взех тези двете неща Simple Smile Някой да има мнение за тях? Тази вечер използвах това, което е 3в1 и останах доволна. Леко ми изсуши кожата, но след това сложих крема на Билка с бяло грозде и сега чувствам кожата си чиста и мека.

# 147
  • Някъде там
  • Мнения: 4 808
В ДМ има ли Pretty By Flormar ?
Харесала съм си лак за нокти,но не ми се тича до лили .

# 148
  • Мнения: 2 582
В ДМ има ли Pretty By Flormar ?
Харесала съм си лак за нокти,но не ми се тича до лили .
Има ги.

# 149
  • Мнения: 113
Препоръчайте, ми дезодорант, спрей или рол-он или нещо такова, хубаво , против изпотяване, което наистина да действа. Благоаря предваритело 😊

Общи условия

Активация на акаунт