Avon - обсъждане на продукти тема 26

  • 47 569
  • 751
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 386
Според мен не са трайни,аз имам нюанс sea breeze и започва да се бели още на 2-3 ден.

Много зависи от базата, топ лака и самата нокътна плочка дали е мазна, или не.

# 211
  • Мнения: 815
Някой има ли впечатления за новия продукт (поне за мен е съвсем нов) - писалката филър за вежди? Чудя й се.

# 212
  • Мнения: 1 472
Аз съм доволна от лаковете, издържат ми. Слагам основа, лак, топ. Когато нямам време без топ лак. Но не съм доволна от евтините серия колор

# 213
  • София
  • Мнения: 386
Аз съм доволна от лаковете, издържат ми. Слагам основа, лак, топ. Когато нямам време без топ лак. Но не съм доволна от евтините серия колор

Определено продуктите от тази серия не са сполучливи.

Последна редакция: чт, 11 апр 2019, 17:21 от feel_you

# 214
  • Стара Загора
  • Мнения: 546
И аз съм доволна от лаковете, ползвам различни марки, и евтини и по-скъпи...ейвънските са едни от малкото, които ми се задържат за по-дълго време. (ползвам лаковете  от серията avon mark)

# 215
  • София
  • Мнения: 1 201
Според мен не са трайни,аз имам нюанс sea breeze и започва да се бели още на 2-3 ден.

И при дъщеря ми се получава така. При мен издържат много. Да нокът е явно.

# 216
  • Мнения: 161
Аз не съм доволна от лаковете. Имам поне 20-30, но за съжаление не са никак трайни, започват да се белят още на първия ден при мен.

# 217
  • Бургас
  • Мнения: 5 687
Преди да започна да "нося" гел, редовно ползвах лакове ейвънски и съм имала поне 100 вида. Потвърждавам, че дори и на калпави нокти като моите, с хубави основа и топ, бяха бетон! Изключвам Color Trend, тъй като само няколко цвята се "държаха" ОК Grinning

# 218
  • Мнения: 26
Здравейте, бихте ли ми дали мнения за дамския парфюм Alpha, дали е сладникъв. Колебая се дали да си поръчам него или отново да заложа на Attraction.

# 219
  • Мнения: 1 472
Здравейте, бихте ли ми дали мнения за дамския парфюм Alpha, дали е сладникъв. Колебая се дали да си поръчам него или отново да заложа на Attraction.
За мен не е сладникъв. Много ми харесва.

# 220
  • Мнения: 2 839
Алфа е перфектен,предпочитам го и го препоръчвам.Заложи на него,не е сладникав.

# 221
  • Мнения: 26
И да ви попитам траен ли е, защото Attraction е един най- трайните парфюми,които съм имала.

# 222
  • Мнения: 26
А мнението ви за Kenzo?

# 223
  • Мнения: 2 839
Алфа при мен е много траен.Атракшън също.

# 224
  • Мнения: 2 898
Маската Изсветляване и озаряване (стр.107) за еднократна употреба ли е?

Общи условия

Активация на акаунт