Avon - обсъждане на продукти тема 26

  • 47 601
  • 751
  •   1
Отговори
# 195
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Някой питаше за Енканто серията. Имам розовата. Попива наистина бързо, не мисля че е нещо кой знае какво. Приятна е, но нито аромата ми се задържа дълго, нито кожата ми е някаква начувано хидратирана.


Сега съм си харесала новия парфюм от първа страница. Поръчах го, пък да видим. Освен това се чудя този дали е подходящ за момиченце, ученичка. Искам нещо приятно сладникаво, точно момичешко, нежно със сладка нотка.


Показаният на снимката парфюм е много лек и напълно подходящ за момиченце.Аз напоследък не търпя силни парфюми и този ми е супер.Мисля,че е страхотен избор.Само не е много траен,към 3-4 часа го усещам.Повечето леки парфюми са така.

# 196
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Какво ви е мнението за тази четка https://photos.google.com/share/AF1QipOyaFfC5ZvuBILRFFUrw77Ba0mu … QU3dtRWk3VmdVdkxB ?
Дават я за руж,но дали не е много голяма?

От четките имам за ФДТ и руж , и една за сенки,от както ги получих ползвам само тях,много ми харесват.Ползвам ги от както се появиха в каталога,пера ги всяка седмица и са като нови.
Та се чудя и за тази.

# 197
  • Мнения: 15 409
Ейвънските четки сa мн здрaви. Имaм еднa зa пудрa от преди 10г. сигурно и не е мръднaлa, a е експлоaтирaнa подобaвaщо. Aко не сa им променили кaчеството си зaслужaвaт отвсякъде.

Покaзaнaтa е четкa - ветрило, дaвaт ги зa руж и хaйлaйт, кaкто и зa почиствaне, aко сенките сa се рaзпрaшили и попaднaли под окото. Имaм тaкъв тип четкa, но е много нежнa, кaто перце е и зaгребвa минимaлно количество продукт. Според мен е подходящa зa леко нaнaсяне нa по силно пигментирaни продукти.

# 198
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
За качеството не се притеснявам ,по -скоро като диаметър как е, дали не е голяма за руж.

# 199
  • София
  • Мнения: 386
За качеството не се притеснявам ,по -скоро като диаметър как е, дали не е голяма за руж.

Четката е страхотна. И като качество, и като размер.

# 200
  • Мнения: 15 409
Лия, aми aз нaписaх в горния си пост кaк нaмирaм тaкъв тип четки. И не, не мисля, че е голямa, сaмия и тип е тaкъв - ветрилообрaзнa плоскa четкa. Aко си свикнaлa със скосения тип четки зa руж, тaзи в нaчaлото може дa ти се стори леко стрaннa, но съм сигурнa, че ще и нaмериш прaвилното приложение.

Пп Може дa се ползвa и зa отнемaне нa по силен цвят и лекa преливкa или бленд.

# 201
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря.
Абе,какво й се чудя на тая четка,като къде ли не съм ги дала 5лв.Smile

Джаста,останах с впечатлението,че нямаш конкретно тази четка,а на друга марка и може да имат различен размер.

Иначе сега нанасям руж с тази

Като се замисля ежедневния си грим правя само с четки от Ейвън, а не е като да нямам още поне 30.

# 202
  • Мнения: 15 409
Лия, дa, нямaм точно ейвънскaтa, но имaм нa другa мaркa с подобен рaзмер и зaтовa изкaзaх впечaтлениятa си зa типa четкa, a не точно зa ейвънскaтa.
Опитaй, aз мн искaх тaкъв тип четкa и не съжaлявaм, че си взех. Мн сa нежни и винaги може дa им се нaмери приложение. Хем aз се гримирaм от дъжд нa вятър, когaто ми дойде музaтa ( имaм предвид сенки и спирaлa, a руж не слaгaм, ползвaм основно хaйлaйтъри/озaрители).

# 203
  • Мнения: 479
Нямам спомен дали съм коментирала, но полвам сега Rare Pearls и Attraction и съм много доволна. Мисля, че Атракшън ми допада повече и е по-траен.

# 204
  • Мнения: 1 164
Нямам спомен дали съм коментирала, но полвам сега Rare Pearls и Attraction и съм много доволна. Мисля, че Атракшън ми допада повече и е по-траен.
Атракшъна е най-траен при мен и винаги имам в наличност!

# 205
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Благодаря.
Абе,какво й се чудя на тая четка,като къде ли не съм ги дала 5лв.Smile

Джаста,останах с впечатлението,че нямаш конкретно тази четка,а на друга марка и може да имат различен размер.


Иначе сега нанасям руж с тази

Като се замисля ежедневния си грим правя само с четки от Ейвън, а не е като да нямам още поне 30.

Четките са хубави.

# 206
  • Мнения: 2 530
Здравейте, мнение за лаковете на нокти на Ейвън?

# 207
  • София
  • Мнения: 1 207
Здравейте, мнение за лаковете на нокти на Ейвън?

Здравейте. Аз съм много доволна от лаковете. Само с тях се лакирам. При мен на 5-6 ден връхчетата на ноктите почва да се бели. Имам сигурно над 10 лака .

# 208
  • Мнения: 36 088
Иначе сега нанасям руж с тази


точно тази четка ми е много любима

# 209
  • Мнения: 1 025
Според мен не са трайни,аз имам нюанс sea breeze и започва да се бели още на 2-3 ден.

Общи условия

Активация на акаунт