Avon - обсъждане на продукти тема 26

  • 47 360
  • 751
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 13 664
Да попитам за тези чорапки, защото ми стана интересно. Те като тези в ДМ ли са? Слагаш за малко и после след 2 седмици краката започват да се белят? Или са на друг принцип?
Писала съм за тях по- горе.

# 616
  • Мнения: 17 934
Коя от спиралите ви е фаворит? Червената мисля да пробвам, прилича на мейбълинската четката

Много ми хареса цвета каки на моливите за очи, но от същата серия сивия Saturn Grey винаги ми е много сух, така ли е при вас? Искам нещо неутрално за зелени очи, препоръчайте.

Мислех новия аромат Имари да поръчам, но прочетох ужасен отзиви и се отказах, пробвахте ли го вече?

# 617
  • Мнения: 3 960
Аз съм със зелени очи и си поръчах такъв молив и останах много разочарована. Консистенцията му е ужасна. Не знам развален ли беше, каква беше причината, но се мажеше сместо да прави линия, чупеше се, въобще само 2-3 пъти от купуването съм правила опити да го ползвам, но все безуспешни. А цветът е страшно тъмно зелен. Почти е неразличим от черен. Не препоръчвам.

# 618
  • Мнения: 17 934
Каки ли е страшно тъмно зелен? Изумена съм, моят си е точно каки- сиво-зелено- кафяво, супер ми е.
Или за сивия пишеш?

# 619
  • Мнения: 205
Коя от спиралите ви е фаворит? Червената мисля да пробвам, прилича на мейбълинската четката

Много ми хареса цвета каки на моливите за очи, но от същата серия сивия Saturn Grey винаги ми е много сух, така ли е при вас? Искам нещо неутрално за зелени очи, препоръчайте.

Мислех новия аромат Имари да поръчам, но прочетох ужасен отзиви и се отказах, пробвахте ли го вече?

Моят фаворит е 5в1  One Lash Genius новата спирала,страхотна е. Имам червената,оранжевата и зелената на Mark,но новата ми е на сърце Simple Smile .Imari е силен аромат,много силен и много траен,допада на твърде малко хора. Молив за очи имам сребърен,от автоматичите. Ок ми е.

# 620
  • Мнения: 17 934
А каква е идеята на странния връх на новата спирала?

# 621
  • Мнения: 3 960
Мисля че е за да разделя добре долните мигли. Аз я имам, но спирала на долните мигли не слагам. Вместо това с нея нанасям лесно спирала на вътрешната част на миглите от към носа. За момента съм доволна от спиралата. Не се рони, не пада, не бих казала че придава обем, по-скоро разделяне и подреждане на миглите, извиване по-скоро не. В началото много бавно съхнеше и малко ми цапаше, но сега като се разработи е добре. Доволна съм за сега. Да поясня имам златната спирала 5 в 1.

# 622
  • Мнения: 2 182
Дами а добавя два отзива за демо-та:

1.Новия Soft Musk Delice - не е това което очаквах. Само във върховите нотки се усеща леко шоколад, после се превръща в сладък мускус , тъжно. Ако някой иска, разменям чисто нов, не мога да понасям точно този тип ейвънски парфюми ( напомня на някой от Eve, Maxima, Incandescence, този тип меки, сладки, мускус и пудра. =
2. Пяната за вана Ванилова захар хич няма Ванилия в нея,  на мен ми мирише на плодови желирани бонбони.

Четката за Фон дьо тен от новите никак не е лоша, мека, плътна и не оставя линии
Четката за вежди с трите връхчета е малко по дебела отколкото ми се иска, но е достатъчно твърда.

# 623
  • Мнения: 2 517
Дами а добавя два отзива за демо-та:

1.Новия Soft Musk Delice - не е това което очаквах. Само във върховите нотки се усеща леко шоколад, после се превръща в сладък мускус , тъжно. Ако някой иска, разменям чисто нов, не мога да понасям точно този тип ейвънски парфюми ( напомня на някой от Eve, Maxima, Incandescence, този тип меки, сладки, мускус и пудра. =
2. Пяната за вана Ванилова захар хич няма Ванилия в нея,  на мен ми мирише на плодови желирани бонбони.

Четката за Фон дьо тен от новите никак не е лоша, мека, плътна и не оставя линии
Четката за вежди с трите връхчета е малко по дебела отколкото ми се иска, но е достатъчно твърда.

А другите два - старите Soft Lilly и още нещо си беше пак Soft как са. Търся си парфюм с ориенталски нотки, нещо като Адикт на Диор.

# 624
  • Мнения: 205
Дами а добавя два отзива за демо-та:

1.Новия Soft Musk Delice - не е това което очаквах. Само във върховите нотки се усеща леко шоколад, после се превръща в сладък мускус , тъжно. Ако някой иска, разменям чисто нов, не мога да понасям точно този тип ейвънски парфюми ( напомня на някой от Eve, Maxima, Incandescence, този тип меки, сладки, мускус и пудра. =
2. Пяната за вана Ванилова захар хич няма Ванилия в нея,  на мен ми мирише на плодови желирани бонбони.

Четката за Фон дьо тен от новите никак не е лоша, мека, плътна и не оставя линии
Четката за вежди с трите връхчета е малко по дебела отколкото ми се иска, но е достатъчно твърда.

А другите два - старите Soft Lilly и още нещо си беше пак Soft как са. Търся си парфюм с ориенталски нотки, нещо като Адикт на Диор.

Far Away Rebel е в тази категория,ориенталски. Също и Luck .

# 625
  • Мнения: 2 182
Дами а добавя два отзива за демо-та:

1.Новия Soft Musk Delice - не е това което очаквах. Само във върховите нотки се усеща леко шоколад, после се превръща в сладък мускус , тъжно. Ако някой иска, разменям чисто нов, не мога да понасям точно този тип ейвънски парфюми ( напомня на някой от Eve, Maxima, Incandescence, този тип меки, сладки, мускус и пудра. =
2. Пяната за вана Ванилова захар хич няма Ванилия в нея,  на мен ми мирише на плодови желирани бонбони.

Четката за Фон дьо тен от новите никак не е лоша, мека, плътна и не оставя линии
Четката за вежди с трите връхчета е малко по дебела отколкото ми се иска, но е достатъчно твърда.

А другите два - старите Soft Lilly и още нещо си беше пак Soft как са. Търся си парфюм с ориенталски нотки, нещо като Адикт на Диор.

Far Away Rebel е в тази категория,ориенталски. Също и Luck .
Аз бих препоръчала Far Away Bella и Infinity, Rdbel А мен е прекалено тежко и изкуствено сладък
Lück също е хубав, може да ти хареса и Mesmerize Black

# 626
  • Мнения: 13 664
Зависи от кожата. Ребел е много харесван. И се развива различно пру всеки. За Мен мярка за извънмернА сладост е класическия Фар Ауей.

# 627
  • Мнения: 2 182
Зависи от кожата. Ребел е много харесван. И се развива различно пру всеки. За Мен мярка за извънмернА сладост е класическия Фар Ауей.
Абсолютно съм съгласна,  всяка кожа е различна
Най добре да се поръча мостра Simple Smile

# 628
  • Мнения: 17 934
Ребел е страхотен за мен, №1 като аромат, за жалост не ми е траен. Обожавам Far Away Gold също, за зимата ми е фаворит

# 629
  • Мнения: 2 517
Не търся сладникав, по-скоро тежък ... Mesmerize Black ми сладни, в момента съм с Mesmerize Red и е страхотен, но много нетраен...

Общи условия

Активация на акаунт