Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 53

  • 21 794
  • 707
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 9 563
Аз в Анатомията досега открих почти всички ключови моменти от ОЖ.
Даже това казвах на Роси вчера дали няма да препишат и да слеят двете болници. 🤔

Хаха, Марио ще се появи в болницата и Зорница от ужас ще си отреже косата.

# 601
  • Мнения: X
Нееее, Зорница ще хване въшки и затова ще си отреже косата. Joy

Марио ще е бонус Wink

# 602
  • Мнения: 12 465
Интересното е, че персонажите са различни като образи, там прилики не откривам. Обаче в историите са направо взети и поставени. Само дето в Анатомията много често се случват някакви масови драми.

Зорница и Деян утре ще се забият, докато тя го утешава и ей ви отрязана коса Grinning

# 603
  • София
  • Мнения: 9 563
Ауу, викаш, утре ще правят кекс.

# 604
  • Мнения: X
Зорница и Деян утре ще се забият, докато тя го утешава и ей ви отрязана коса Grinning
Мале, ако знаеш какво си представих! Ама не е за форума, а за лични Flushed. Моля те, не пиши такива неща късно вечер

# 605
  • Мнения: 1 767
Много ми е интересно какво ще я подтикне да отреже тази коса???
От интервюто подхвърли, че се преструва и не е преодоляла изнасилването!!!! - а поне за момента не я дават в такава светлина....

Моски, не вярвам утре да се стигне до там 😃

# 606
  • Мнения: 3 269
Ауу, викаш, утре ще правят кекс.
Ужас 😱, тук аз казвам - не пишете такива неща вечер 😁.
С гифчетата по-добре се получаваше Wink.

И все пак ако се стигне до кекс, той дали ще си свали кърпата 🤔. Чудно ми е просто 😂.

# 607
  • Мнения: X
По време на кекса ще има неприятна случка и тя ще накара Зорница да си отреже косата Joy

# 608
  • София
  • Мнения: 9 563
Хахахааа, абе Дрийми, задавих се. Значи ако стигнат до кекса обещавам да ти пиша с важната информация - с кърпа ли е бил или не 😂

# 609
  • Мнения: X
Важното е Жекова да ги сгащи, докато се кексят на моста.

# 610
  • Мнения: 3 269
По време на кекса ще има неприятна случка и тя ще накара Зорница да си отреже косата Joy

Като види неговата ще се потресе и ще отреже своята 😱🤣.

Роси 🤗. Толкова са абсурдни, че чак са смешни, с малко въображение 😜.

А това за моста сериозно ли? Зорница вече на публични места я влече. Посттравматичен екзибиционизъм в следствие на изнасилването 🤭😶.

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 23:48 от _Dreamy_

# 611
  • София
  • Мнения: 9 563
В нашият свят, който е пренаситен от насилие, единственото смислено нещо, което може да направи ''творецът'', е да издига ''зрителите'' три педи над земята.
Всичко друго е лесно и гнило.

Диана Heart Eyes

# 612
  • Мнения: 3 269
Красиви думи в поста на Диана, само ми убягва контекста. Предвид че казва “зрителите”, очевидно не визира картините си. Остава ОЖ, ама с него да се вдига зрителя “три педи над земята” 🤔, трябва драгия зрител първо да хапне гъбки или добре да се напуши 😂.

Не хейтя, просто не намирам смисъла.

# 613
  • Мнения: X
Дрийми, а може да има предвид точно обратното. Кой знае

Прекрасно е, ако творецът съумее да остане такъв, вместо да се превръща в търговец на творчеството си.

# 614
  • София
  • Мнения: 9 563
Дрийми, може да е за нещо което предстои, може да е свързано с нещо, което вчера са снимали, а може просто това да е нейното виждане, без непременно ОЖ да носи това "смислено нещо", което да издига зрителите.
А и все повече се убеждавам, че хората имаме толкова различни възприятия. Вчера реших да попрочета официалната страница на сериала. Има 1 милион суперлативи колко супер е била сцената с Пепе и Банков, колко е емоционална и красива. Обаче аз я гледах и в мен всичко крещеше, че това не е редно, че нямат право да се правят, че това дете няма родители, че все едно няма майка, която е в съседната стая.
Просто когато ми казват, че това са нещата от живота, нека наистина да е така. За мен да държат майката далеч е не само нереалистично, но и жестоко и не намирам смисъл в това.

Общи условия

Активация на акаунт