Кралски работи и клюки - март '19

  • 89 928
  • 1 160
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Точно, независимо дали си кралска особа или обикновен човек, въпрос на възпитание е да спазваш определено поведение. Вижда се, че възпитание й липсва и трейнинг за аристократично поведение явно не помага. А от колко години е в кралското семейство?!

Тонка, според клюките, края на април, началото на май. Не са казвали точно, само, че очакват бебе през пролетта. В темата даже някои твърдяха, че ще е март, защото коремът й бил много голям, още два дни останаха на март 😁

# 1 096
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
Няколко пъти обясних защо аз я наричам така.И не не е заради точно тези изцепки със свекърва и.
Просто съм гледала много клипове снимки и прочие действия на Летисия много отдавна преди да започна да пиша в темата от които съм си направила изводите и съм си изградила впечатление.
Ожесточено,настървено и незнам си какво още прочетох...
Като ви чете човек ще каже че сте и сестри и тук тази жена е поставена на пиедестал.
Еми кисела ми е всеки път физиономията и дори когато се опитва да се усмихва с онази тънка усмивка, лекичка и дръпната.
И на мен не ми харесват грозните коментари за Меган, но това не пречи на дадени потребителки да ги повтарят до
втръсване на всеки свой коментар и да се обиждат когато същото се каже за някоя от любимките им.И по логиките и изказванията  тук,излиза че същите тези потребителки които наричат Меган и съпруга и смешници,клоуни,цирк, палячовци и още много по- кофти епитети може да са много по-големи циркаджийки от тях,но това няма как да знаем!
След като тук е позволено да се изказва негативно мнение за дадена кралска особа не виждам защо това да е проблем за всички останали.
 

# 1 097
  • Бургас
  • Мнения: 7 309
Каква реално е Летисия няма как да знаем. Но ,според мен , не е трудно да напишеш името и,когато я коментираш, а не киселицата

# 1 098
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
Каква реално е Летисия няма как да знаем. Но ,според мен , не е трудно да напишеш името и,когато я коментираш, а не киселицата
Каква е реално Меган няма как да знаем,нали Лина?Едната си държи корема,другата бута свекърва си.Приемаме това което виждаме.
Можем да напишем и името на Меган, а не да я наричаме смешка и нелепа нали???
И в случая не защитавам точно Меган.
Опитвам се да кажа че в тази тема за едни може всичко да се каже а за други не.Защо са тези различия идея нямам...

# 1 099
  • Мнения: 3 632
Не всичките клипчета са къси.
https://www.youtube.com/watch?v=6j_NhM8RLN0
Абстрахирайте се от ужасния машинен глас. Може и без звук да се гледа.
Първата им поява, след злощастната меса в Палма.

# 1 100
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Киселицата е прякор, който повтаряш до втръсване в темата.
А "смешна", "нелепа" и други подобни, са прилагателни имена.

Последна редакция: сб, 30 мар 2019, 11:54 от Hello♥J

# 1 101
  • Бургас
  • Мнения: 7 309
Според мен говорим за различни неща. Тук не става дума кой се харесва и кой-не. Едно е да напишеш "киселицата не ми харесва", съвсем друго е да напишеш" Мегън е смешна".
Аз като не харесвам Кейт мога ли да , когато я коментирам да пиша глътналата бастун или не?

# 1 102
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Цитат на: The ant is... [spoiler
link=topic=1098762.msg38467578#msg38467578 date=1553934302]
Не всичките клипчета са къси.
https://www.youtube.com/watch?v=6j_NhM8RLN0
Абстрахирайте се от ужасния машинен глас. Може и без звук да се гледа.[/spoiler]
Първата им поява, след злощастната меса в Палма.
Направо си я сбута да застане по-близо до баба си.  Laughing

След службата в Палма хлапетата също се дърпаха от бабата, която ги беше приклещила и ги присуркваше като чували. Те са тийнове вече, унизително е да ги размята така, не са тригодишни.

# 1 103
  • Мнения: 9 652
Точно от това видео съм останала с впечатление, че децата имат проблем с баба си, която ги ползва като трофеи за снимки. На Летисия и се пада нелеката задача да балансира между деца, свекърва и обществено положение.
В цялата им драма съм "на страната на снахата".
Свъкървата има ужасно двулично поведение и физиономия.

# 1 104
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 664
Има деца, които не харесват бабите си. Ако Летисия трябва да балансира между чувствата на децата си и свекърва си, има ужасно трудна задача и все няма да е права. Да не говорим, че тези деца не са малки, а при проявено предпочитание към внучето от сестрата на Фелипе и желание то да застане на трона, ми сори, ама не е баба за долюбване.
Колкото до киселицата - разбрахме вече, но тук никой не обижда скъпоценната Мегън, нито я нарича с прякори. Все тая ми е и за двете, но някак прякора говори повече за използващия го.

# 1 105
  • Мнения: 12 662
За мен е ново - научих, че така й викате.

# 1 106
  • Мнения: X
Аз предлагам за баланс, да кръстим Меган "Черницата". Щото и daviz много се обижда на тема Меган.
Става дума за плодчето Черница. Да не ме погнат за расизъм. Много е сладко това плодче, ма много цапа и те прави на г.з,няма изчистване от него.

# 1 107
  • Мнения: 6 873
Аз от нещата, които съм чела за историята и отношенията им снаха-свекърва, ако съм на Летисия не само че ще съм кисела, но и няма да и дам да докосне деца ми. По-добре кисел отколкото лицемерен. В този случай: каквото си е посяла свекървата, това ще жъне.
Иначе daviz, не смятам, че има и наполовина толкова клипове как Летисия бута свекърва си, колкото снимки има как Меган държи корема.
Evana, на мен ми изтриха един коментар с подобно предложение преди някаколко месеца, така че явно не стaва. Simple Smile

# 1 108
  • Мнения: 8 476
Аз не съм прочела досега в темата някой да нарича Меган с някакъв обиден или ироничен прякор. Винаги се използва името й, дори и в по отрицателни коментари. А и защо всяка дискусия свършва с "а когато коментирате Меган може,  за другите - не...."

# 1 109
  • София
  • Мнения: 1 483
А откъде е информацията, че София е настоявала синът на Елена да наследи Фелипе? Може ли линкове?

Общи условия

Активация на акаунт