Време е за ИКЕА! - Тема 27

  • 60 384
  • 761
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 39 746
Моята Били за обувки е тази. Доволна съм. Без вратички е.

колко чифта обувки събира на едно ниво? Благодаря
2 до 37ми номер.
Дамски кецове


Преди да я купим карах ММ да си мери стелката да видим дали ще влизат неговите Simple Smile

# 451
  • FRANCE
  • Мнения: 2 221
Благодаря

# 452
  • София
  • Мнения: 39 746
Някои ги завъртам срещуположно и се събират. На ММ обувките леко стърчат.

# 453
  • Мнения: 5 081
Скрина MALM  с 4 чекмеджета защо го няма от дълго време, миналата седмица звънях и ми казаха, че тази седмица ще го има и очакват доставка. Преди малко им звъннах да попитам и ми казаха, че в близките 2 седмици няма да го има.

# 454
  • Мнения: 949
Здравейте. В много голяма дилема съм по отношение на избиране на гардероб за детската. Ще се използва от 5г госпожица, дрехите са предимно рокли и са на закачалка.
Мястото, с което разполагам е до 120см, дълбочина до 65см.
STUVA категорично отпада, просто не ми харесва визията.
Вариантите, на които се спрях са следните:
1. Бримнес 3крил
2. Квикне
3. Анебода + скрин
4. Платса 60х180
5. Пакс вариант или 100х201см (над бюджета идва) или 50х201см (по-нататък с опция да вземем още един).
Проблемът идва от бюджета, който към момента можем да си позволим за гардероб - до около 250лв.
Не познавам мебелите на икеа и ще съм благодарна за всякакво мнение, относно качеството. Кофти е, че във Варна няма изложени модели и не мога да ги "докосна".

# 455
  • Мнения: 6 276
Здравейте. В много голяма дилема съм по отношение на избиране на гардероб за детската. Ще се използва от 5г госпожица, дрехите са предимно рокли и са на закачалка.
Мястото, с което разполагам е до 120см, дълбочина до 65см.
STUVA категорично отпада, просто не ми харесва визията.
Вариантите, на които се спрях са следните:
1. Бримнес 3крил
2. Квикне
3. Анебода + скрин
4. Платса 60х180
5. Пакс вариант или 100х201см (над бюджета идва) или 50х201см (по-нататък с опция да вземем още един).
Проблемът идва от бюджета, който към момента можем да си позволим за гардероб - до около 250лв.
Не познавам мебелите на икеа и ще съм благодарна за всякакво мнение, относно качеството. Кофти е, че във Варна няма изложени модели и не мога да ги "докосна".
От бюджетните варианти Квикне, Анебода и Брименс, последният е най-добър. Аз обаче бих дала 50 лв отгоре и бих взела Пакс. Най-функционален ми е и търпи преконфигуриране вътре според нуждите... Всички съм ги гледала и съм търсила и аз бюджето решение и се спрях на него, само че с височина 236 см.
Ти нямаш ли тази височина?
Пакс сега влиза в офертата за 15% ваучер при следващо пазаруване ако не бъркам. Виж дали ако купите такава рамка 100/60/236 см и тези врати с панти 50/229 см няма да получите ваучер за следващо пазаруване на стойност 45 лв. Тогава с този ваучер може да си вземете 2 рафта и един лост като доплатиш само 5 лв. Гардоробът би ти излязъл 305 лв.



По-натам можеш да си докупиш още рафтове и от тези кошове, които аз намирам за супер удобни.
https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/pax-wardrobes/war … se-relsa/79010973

# 456
  • Пловдив
  • Мнения: 407
Скрина MALM  с 4 чекмеджета защо го няма от дълго време, миналата седмица звънях и ми казаха, че тази седмица ще го има и очакват доставка. Преди малко им звъннах да попитам и ми казаха, че в близките 2 седмици няма да го има.

И аз го дебна. В сайта им излиза, че го имат в наличност в София (22 бр), но пък не може да го поръчаш online.
https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/chest-of-drawers/ … medzheta/00214553

# 457
  • Пловдив
  • Мнения: 689
Здравейте, купих си Матрак Екон (латексов). Чудя се каква спалня да поръчам. Искам да е бяла. Харесвам ги повечето. И за ламелната рамка се чудя коя би била подходяща за матрака и тежестта ни (90кг и 55кг). Също се чудя ако закупя легло от Икея, мога ли да му сложа рамка Росмари или само с техни рамки става. Спалнята трябва да е 160/200. Вие с каква сте и доволни ли сте? Станах луда фенка на Икеа и ще си обзавеждам апартамента изцяло от икеа. Ще търся вашите съвети, особено за детската стая...

# 458
  • In transit
  • Мнения: 11 777
Здравейте, купих си Матрак Екон (латексов). Чудя се каква спалня да поръчам. Искам да е бяла. Харесвам ги повечето. И за ламелната рамка се чудя коя би била подходяща за матрака и тежестта ни (90кг и 55кг). Също се чудя ако закупя легло от Икея, мога ли да му сложа рамка Росмари или само с техни рамки става. Спалнята трябва да е 160/200. Вие с каква сте и доволни ли сте? Станах луда фенка на Икеа и ще си обзавеждам апартамента изцяло от икеа. Ще търся вашите съвети, особено за детската стая...
Имам легло Малм с рамка Росмари. Можеш да ги съчетаеш, но не мисля, че е по-добър вариант от икейските рамки. Единствената причина да я купя, беше, че ми трябваше рамка в размер 120/200. А Икеа нямат хубава в този размер. За спалня 160/200 си вземи икейска рамка, за мен са по-надеждни и здрави!

Скрит текст:
Може би съм предубедена за Росмари, защото дойде със счупени напречни греди и се наложи да сменям две от гредите и да се разправям с фирмата доста време.

# 459
  • Пловдив
  • Мнения: 689
А тая рамка, която е средната по ценови диапазон дали е хубава? Най - евтината ми се вижда паянтова. А от спалнята доволна ли сте?

# 460
  • In transit
  • Мнения: 11 777
С две такива рамки сме на спалня Малм, със сходни кг, https://www.ikea.com/ro/ro/catalog/products/70278344/. Не я намирам в българския сайт. Доволна съм и от рамките и от спалнята.

# 461
  • Мнения: 6 276
Евтините хич не са паянтови. Най-обикновени летви. От години ползваме такива рамки и на нашата спалня са като показаните от Mikkey.

# 462
  • Мнения: 3 044
Здравейте, искам да купя кушетка сега от промоцията, но не знам дали участват. Също така като дадат ваучер за 15% от сумата има ли краен срок, в който да се ползва и има ли някакво ограничение какво да се купи с него?

# 463
  • Пловдив
  • Мнения: 407
Здравейте, искам да купя кушетка сега от промоцията, но не знам дали участват. Също така като дадат ваучер за 15% от сумата има ли краен срок, в който да се ползва и има ли някакво ограничение какво да се купи с него?

Ето, тук можеш да прочетеш. https://www.ikea.bg/offers/bedroom-voucher

# 464
  • Мнения: 5 081
Как стои въпроса с точките на икея фемили. Имам натрупани 3150, мога ли да ползвам отстъпката ако направя поръчка на мебели в център за поръчки или малко по-подробна информация някой ако знае да даде.

Общи условия

Активация на акаунт