Време е за ИКЕА! - Тема 27

  • 60 589
  • 761
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: X
И аз така мисля, според мен не е удобно за седене за повече от 15 минути.

# 421
  • Мнения: 1 674
Здравейте,
Минавам, за да ви помоля за съвет. Купихме легло Малм с повдигащ механизъм, и имаме ваучер за малко над 100 лв. Идеята беше вместо класически нощни шкафчета да сложим Екет, но се оказа, че не ни стигат точно 5 см. за да се получи това
Скрит текст:
.
Чудя се с какво можем да заменим Екет? Нещо, което да е около 25-30 см, а не 35? Калакс отпада, той е по-широк.

# 422
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 466
Някой дали има такова кресло? Как е като материя, драска ли?
https://www.ikea.com/sa/en/images/products/ikea-ps-gullholmen-ro … 8_PE600877_S4.JPG
На това "кресло" съм сядала... Меко казано е зле... Интересният дизайн му е единственото достойнство.
Обожавам плетени/ратанови мебели, нооо това не става... По-добре си спестете парите за него.

# 423
  • Мнения: 13 204
Става, става, ама за закачалка.

# 424
  • София
  • Мнения: 874
Бях го взела за леглото на дреб, което не е от Икеа и го върнах обратно още същия ден. Захващането си е ОК, но за по-висок матрак и то такъв, който е доста над страницата, изобщо не става. При нас едва достигаше до матрака и беше безсмислено да го оставя.
За височината на тази преграда пише, че е 7.5 см. Това дали е цялата височина, заедно със захващането? То, ако е така, и на най-тънкото матраче няма да стане!

# 425
  • Мнения: 24 504
17.5 см е цялата височина

# 426
  • София
  • Мнения: 874
Благодаря

# 427
  • Мнения: 6 335
Момичета влизам с питане. Някой случайно да има скрийншот на офертата за ваучер 15% от стоки за спалнята преди да променят сайта? Тогава пишеше какво е включено, но пишеше и други стоки, които можем да намерим в категория Спалня. Там бяха и матраците.  На новия сайт пък това И ДРУГИ не го пише.... Друга година те със сигурност влизаха, а сега не ми дадоха ваучер.

# 428
  • Мнения: 46 573
Не влиза. Купих матрак на място в магазина, не дават за тях ваучери.
Само за мебелите важи.

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Тази смяна на сайта на Икеа, направо ми разказа играта. Всичките неща в "любими" ги няма. Започвам да ги събирам наново. Търся скрин с 4 чекмеджета на MALM, който си бях записала с цена 149 лв. Сега е на 199 и на всичкото отгоре го няма като наличност! Scream

 Възможно ли е да са вдигнали цените или аз съм се объркала?

# 430
  • Мнения: 6 335
Тази смяна на сайта на Икеа, направо ми разказа играта. Всичките неща в "любими" ги няма. Започвам да ги събирам наново. Търся скрин с 4 чекмеджета на MALM, който си бях записала с цена 149 лв. Сега е на 199 и на всичкото отгоре го няма като наличност! Scream

 Възможно ли е да са вдигнали цените или аз съм се объркала?

Онзи е лъскавият. Ето си го обикновеният, който си гледала
https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/chest-of-drawers/ … medzheta/00214553

# 431
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Аз стигнах до него и въобще не разгледах следващите страници. Благодаря!

# 432
  • София
  • Мнения: 2 438
Дали има някой шкаф с дълбочината на плиткия PAX, но по-нисък? Трябва ми за един коридор, искам да го сложа точно до един пакс дъб с бели врати. Височина до 1,50 м.
Ще съм благодарна на идеи.

# 433
  • FRANCE
  • Мнения: 2 236
Здравейте. Дали имате идеи за нещо което може да се използва като мебел за обувки? Пространството е около 75 см дължина и 35 дълбочина, зад вратата и да няма нужда да пробивам стената.  Благодаря

# 434
  • Мнения: 6 335
Здравейте. Дали имате идеи за нещо което може да се използва като мебел за обувки? Пространството е около 75 см дължина и 35 дълбочина, зад вратата и да няма нужда да пробивам стената.  Благодаря
Има рамка Пакс 35/75, но не си посочила височина. На рамката слагаш метални поставки за обувки и става перфектно.

Общи условия

Активация на акаунт