Време е за ИКЕА! - Тема 27

  • 60 413
  • 761
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 949
А някой поръчвал ли е с доставка до България по някакъв начин.
Също така искам да ви попитам за вашето мнение. Предстои ми обзавеждане цялостно на 4 стаен апартамент. Бях харесала неща, които вече не намирам в сайта. Питанката ми е дали си заслужава да часам август или да си поръчвам от сега каквото е останало.

# 481
  • Пловдив
  • Мнения: 408
Някой помни ли дали скриновете влизаха в промоцията, която беше до 30.06 за 15% ваучер?

Вчера ММ отиде да вземе поръчката от Икеа центъра и са му дали ваучер, в който не са включени двата скрина MALM, които получихме.

# 482
  • Мнения: 3 385
Момичета, моля за съвет - чаршафите с ластик fargmara са в р-р 160/ 200 И 180/200. Дали се свиват при пране?  Матракът ми е 164/200 И се чудя кой размер ще е подходящ? Хем да стои опънат, хем да е достатъчно голям...

# 483
  • Мнения: 6 292
Някой помни ли дали скриновете влизаха в промоцията, която беше до 30.06 за 15% ваучер?

Вчера ММ отиде да вземе поръчката от Икеа центъра и са му дали ваучер, в който не са включени двата скрина MALM, които получихме.

# 484
  • Пловдив
  • Мнения: 408
Някой помни ли дали скриновете влизаха в промоцията, която беше до 30.06 за 15% ваучер?

Вчера ММ отиде да вземе поръчката от Икеа центъра и са му дали ваучер, в който не са включени двата скрина MALM, които получихме.

Благодаря!

Значи скрина Malm, не е от избраните мебели, така да го разбирам. Здраве да е!

# 485
  • Мнения: 1 326
Харесала съм бялата и тъмнокафявата серия Малм за спалнята. Доколкото следя темата и леглата(ще е с повдигащ механизъм) и скриновете  са добри. Въпреки, че се колебая още за цвета(винаги съм искала бяла спалня, но пък тъмно кафявото си мисля, че по- лесно ще го подържам😶), може ли да кажете как се държат във времето тези мебели-покритие, подматрачна рамка..? Предполагам за леглата стават матраци и на други фирми.
Тъй като впоследствие ще купуваме и гардероб, цветовете на Пакс-а съвпадат ли с бялото и тъмно кафявото на Малм, и са в постоянна наличност?

# 486
  • Мнения: 1 110
Аз от около 2 години и половина имам бял скрин Малм и съм страшно доволна, даже ме е яд, че не си взех по-голям. За бялото на Пакс не мога да помогна.

# 487
  • In transit
  • Мнения: 11 806
Имам бяла спалня Малм и бял Пакс. Не виждам разлика в бялото. За една година нямам забележки. Лесно се чисти.

# 488
  • Мнения: 1 326
А имаше ли нещо такова, че белите мебели се нараняват по-лесно(самата дървесина е по-мека)? Мисля, че беше коментирано в предишните теми.

# 489
  • Мнения: 6 292
Скрит текст:
Някой помни ли дали скриновете влизаха в промоцията, която беше до 30.06 за 15% ваучер?

Вчера ММ отиде да вземе поръчката от Икеа центъра и са му дали ваучер, в който не са включени двата скрина MALM, които получихме.

Благодаря!

Значи скрина Malm, не е от избраните мебели, така да го разбирам. Здраве да е!
Защо да не е? Нали са писали от Икеа - скринове ?

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 11:39 от AnMary

# 490
  • Пловдив
  • Мнения: 408
Скрит текст:
Някой помни ли дали скриновете влизаха в промоцията, която беше до 30.06 за 15% ваучер?

Вчера ММ отиде да вземе поръчката от Икеа центъра и са му дали ваучер, в който не са включени двата скрина MALM, които получихме.

Благодаря!

Значи скрина Malm, не е от избраните мебели, така да го разбирам. Здраве да е!
Защо да не е? Нали са писали от Икеа - скринове ?

Заради "избрани мебели". Така си мисля. Писах им на Икеа (в сайта от, формата за контакт),  ама за сега никакъв отговор. Ако има някакъв email, на който ако пиша, ще ме отразят по-бързо, казвайте.

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 11:40 от AnMary

# 491
  • Мнения: 6 292
Избрани мебели означава, че не всички мебели от предлаганите в магазина влизат в промоцията - кухни, дивани и т.н. не са включени. Не са написали "Избрани серии".
Според мен си търсете ваучера. Сподели после какво е станало. Да не би нещо друго да сте купили - матрак, рамка, които не са включени?

# 492
  • In transit
  • Мнения: 11 806
А имаше ли нещо такова, че белите мебели се нараняват по-лесно(самата дървесина е по-мека)? Мисля, че беше коментирано в предишните теми.
Не съм забелязала. Нямат наранявания моите.

# 493
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Харесала съм бялата и тъмнокафявата серия Малм за спалнята. Доколкото следя темата и леглата(ще е с повдигащ механизъм) и скриновете  са добри. Въпреки, че се колебая още за цвета(винаги съм искала бяла спалня, но пък тъмно кафявото си мисля, че по- лесно ще го подържам😶), може ли да кажете как се държат във времето тези мебели-покритие, подматрачна рамка..? Предполагам за леглата стават матраци и на други фирми.
Тъй като впоследствие ще купуваме и гардероб, цветовете на Пакс-а съвпадат ли с бялото и тъмно кафявото на Малм, и са в постоянна наличност?
Моята спалня е Малм (легло с повдигащ механизъм и скринове) и е в кафяво-черният цвят с естествения фурнир... ами сега ми се иска да бях взела белият вариант, че много тъмен ми идва цветът... Прахът личи много като минус, още в началото по невнимание одрасках плота на единия скрин леко, но ми вади очите... Матракът ни е икейски, подматрачната рамка за 2 години е ОК... Гардеробът ни е Пакс и цветът му съвпада с този на Малма-а, както и цветът на етажерките от серията Калакс...

# 494
  • Мнения: 333
Цялата ми спалня е бяла от Икея. Няма какво да се лъжем, наранява се лесно и личи след това, но поне са красиви, практични и не много скъпи. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт