Кутия или кош за играчки

  • 2 192
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 970
Тези  животинските кошове ги гледах и в Била преди  около седмица. Peace

# 16
  • Мнения: 13 512
Това е нашият кош- красив и удобен Peace



Боклук от ИКЕА!

# 17
  • Мнения: 5 877
На мен кошът ми харесва. Защо да е боклук? Играчките се виждат, тоест детето знае какво има вътре, в същото време зелената мрежа ги нюансира в една гама, за да не пъстрее прекалено, формата на цвете е приятна за детето, а мрежестите стени позволяват да влиза въздух, което е добре за плюшените играчки.

Много удачен вариант; традиционните дървени сандъци за играчки може да изглеждат по-стилно, но има опасност капакът да хлопне детето по главата.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние решихме въпроса по кардинално различен начин. Докато бяхме с кутия не беше много удобно: играчките са една върху друга и ако ти трябва нещо дето е отдолу, първо вадиш всички останали; освен това не ни събираше играчките, въпреки, че беше доста голяма. Та след много обикаляне купихме нещо като мебел, по-точно като ъглова дървена етажерка, на три нива всяко с площ като на голяма кутия и е отворено от всички страни. Така играчките се виждат и детето има по-лесен достъп до която си избере.

# 19
  • Мнения: 5 877
Мм, вкъщи е етажерка плюс кутии на долните редове.

# 20
  • Мнения: 2 723
Аз съм си взела от тези пластмасовите кошчета за пране с решетки и капак, екстра работа върши! Peace

И аз хем ми се връзва с цвета на стаята, хем са по 2-3 лева, само дето нашето е като панер, няма капак и е по-плитко, но за сега гледам да ми е удобно на мен, после ще мислим Thinking

# 21
  • София
  • Мнения: 607
Аз купих кош за играчки от магазин за 1 лев, но струваше 2.50лв. Събира доста играчки, вижда се кои са вътре и Боби бърка и вади която иска. После си ги прибира. В интерес на истината един кош вече скъсахме и това е втория.  Joy

# 22
  • Мнения: 3 089
Това е нашият кош- красив и удобен Peace



Боклук от ИКЕА!

защо пък да е боклук?
и ние имаме такъв.

# 23
  • Мнения: 8 917
Аз купих кош за играчки от магазин за 1 лев, но струваше 2.50лв. Събира доста играчки, вижда се кои са вътре и Боби бърка и вади която иска. После си ги прибира. В интерес на истината един кош вече скъсахме и това е втория.  Joy

И на Гери бях успяла да посъбера играчките в три такива коша, но като видях как се измъкна някакъв тел от единият ги изхвърлих завинаги от дома. Внимавай с тях Peace

# 24
  • Мнения: 58
Тия кошове са много удобни и много събират. Детето само си вади и прибира играчките. Ние имаме също такъв, но го купих много отдавна от Бебе+ и вече няма такива там.

# 25
  • Мнения: 2 220
Ние сме с мрежест от магазин за 1 лев. Но идеята за тези големите като животни е много добра!   bouquet Благодаря ви, момичета. Супер е за подарък!

# 26
  • Мнения: 6 039
Това е нашият кош- красив и удобен Peace



Боклук от ИКЕА!

защо пък да е боклук?
и ние имаме такъв.

Eve-Nadine според мен се базика, защото скоро пуснах тема за Икеа  една майка каза, че нещата били БОКЛУЦИ. А Eve-Nadine ревностно се застъпи за Икеа и сигурно сега затова така реагира. Сигурна съм,че й харесва.

# 27
  • Мнения: 9 709
Кутиите са добра идея според мен. Синът ми често забравя какви съкровища си е прибрал там и след време много им се радва.

# 28
  • Мнения: 13 512
Eve-Nadine според мен се базика, Сигурна съм,че й харесва.
Харесва и,харесва.....!Как си накиснах там паспорта...едва ме пуснаха да изляза от Гърция с този паспорт.... и после сушене,изгубване,намиране...Забравих и на сестра ми чантата с пари,паспорти ,фото в една количка.Ех,тази ИКЕА...липсват ми преживяванията около посещенията там!

Последна редакция: пт, 30 юни 2006, 00:05 от eve-nadine

# 29
  • Мнения: 3 034
Аз на Марена играчките и ги държа в един плетен панер /много здрав, преди време в него котката си отгледа котенцата  Mr. Green/ от времето и къщата на баба ми.  Много харесвам дървени, плетени панери / не съм почитателка на пластмасата/, но пък този кош от ИКЕА съм го сънувала и ако намеря начин, веднага ще се снабдя с него. Много е хубав. Peace

Общи условия

Активация на акаунт