💐Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги 💐тема 17

  • 18 964
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 847
Добро утро, момичета!


Слънчев, с много усмивки и щастие ден в компанията на нашите любимци:



И Максим веднага направи колаж с новата снимка на Толга:


А сега - Джахид:








А тази снимка е от последния му проект "Дъщеря ми":

# 46
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро утро, момичета!

Чудесни неща сте качили, благодаря ви! 🤗
Цвети, не знаех, че си от моят роден край. При следващота ми прибиране може да посетим сладкарницата 😉
Изгледах филма с Шафак и ми допадна като идея, а ролята направо и залепна.
Май е време и да изгледам филмите с Толгахан, все се каня и само с каненето си оставам.


# 47
  • Мнения: 13 219
Здравейте, момичета!




„Всичко, което кара един човек да се чувства добре е правилно, независимо от това дали в очите на другите изглежда погрешно.“
 Асарт


Добро утро!

Щастлив да е денят ви!


     Двама братя коренно различни и като характер, и като поведение и отношение към жените и живота!


   


 









Последна редакция: вт, 05 мар 2019, 10:23 от Emiliya

# 48
  • Мнения: 847
Време е! Да се ободрим с чай, кафе и да се подсладим:













Другата красавица:












Цвети, колко му е да отскочим до Варна и да посетим твоята сладкарница? Времето се стопля вече.

Този колаж ми хареса - Амине се е свила в камиончето на Мерт, а Толга горд моторист с  Харли Дейвидсън

Последна редакция: вт, 05 мар 2019, 18:16 от Snezhana.

# 49
  • Мнения: 13 219

     Да внеса и малко настроение към богатата почерпка и кафето!
     Снежи, отново си ни спретнала богата трапеза! Благодаря ти!

     Нашите прекрасни любимци!



   
 





# 50
  • Мнения: 27 197
 Здравейтее  Hug
  Велви , Обичам Варна и съм ходила  , значи си  родом от морето .  Морската градина е необятна  Heart Eyes Последно като бяхме ходихме ная турски ресторант .
 Колко му е да имем пак   но  не си правим планове  нищо не става !  Намеириш място за паркирпане  е ужас  ooooh!
Взимам си от сладичкото   bouquet  Ям но ми се лепи   дето се вика веднъж се живее .


 слагам един Холивудски убавец  от фантастика .

 Емиии  Hug Пазиш маменият а другият ти любимец кой ще го пази азе ли ?   Joy Зоор бее  и той изпитва нещо  .  Такъв потаен беше , а сега  се чудим и на сватба на колежката я заведе Shocked
  
 Я , ме гушнете ми едно никво  пак ли Сатурнови дупки  ooooh! ooooh!



 тая вечер почва Ентиновото дизи по канал Д   и тук се събрали да гледат първи епизод .



гифка - Огнен Хакан  Crazy

 Подписал е с Нетфликс до 2021 година . Това е достоверно инфо .  Долре е там , епизоди нормални  , условия не по 3 часа като турските .  Никой не е застрахован от нисък рейт . Както казва една дружка в Протектора е мъж та дрънка  Crazy Crazy   Емир е мамма мия
 



колаж от  новата фотосесия на Хазал  Heart Eyes


Йозге Гюрел


Серкан на корица на списание


Киво и Елчин   

Последна редакция: вт, 05 мар 2019, 20:34 от femmi2

# 51
  • Мнения: 13 219

    Фемиии, подредила си всички красавци, а маминия си забравила! Искам и негова снимка да сложиш!!! Иначе няма да те гушна!

# 52
  • Мнения: 10 356
Blue Heart

Flowers HibiscusОх-х какви красоти и вкусни неща сте пуснали в изобилие
..няма какво интересно да добавя..
Thinking

Animal Paw Prints

Animal Paw Prints

# 53
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Феми, много новини си ни донесла 🤗🤗
И снимки 😁.
В последно време не успявам да намеря време да проверявам новините 🙄🙄
И аз да добавя нещо за лека нощ




# 54
  • Мнения: 13 219

     Невероятно, но факт:
Алмеда у дома, Толгахан в чужбина!


Осем месеца бременна, Алмеда Абази  каза, че нейният съпруг, Толгахан Сайъшман е отишъл в чужбина, за частна работа с приятелите си, един месец преди раждането.
Foto Galeri - 05.03.2019 21:00
Алмеда Абази, която участва в някакво мероприятие по покана, отговори на въпросите на журналистите.
Само Абази  се присъедини към поканата.  На  въпроса за отсъствието на Толгахан Сайъшман, Алмеда усмихвайки се каза, че  е заминал в чужбина по работа с приятели  от мъжки пол.
Кореспондентите към Алмеда Абази: "Може би отидоха на мач" -  "Не знам, може би, те не казаха нищо", отговори Алмеда  смеейки  се.
Известният модел добави: - „Един месец остана, ние сме в  нетърпеливо очакване. Единственият проблем, който имах е, че  бебето малко рита в тези дни.“
По повод споделеното видео  в Instagram на Абази, която танцува, съпругата на Толгахан каза: “Получих много положителни и отрицателни отзиви, но това няма значение“.



# 55
# 56
  • Мнения: 3 371
Добро утро.


Момичета, благодаря за интересните постове, за вкусотиите, всички ще ви водя на сладкарничка за сладичко, заповядайте.













# 57
  • Мнения: 847
Добро утро, момичета!
Да е прекрасен денят ви, изпълнен с много радост и обич!











А това какво е?
https://www.instagram.com/p/Bum6CLWAvj8/
https://www.instagram.com/p/Bum5ROUA_1g/

# 58
  • Мнения: 13 219
 
Здравейте, момичета!


Щастието просто се случва, независимо дали вярваш в него или не...

Успешен ден!




     Снежи,  клипчетата, за които питаш са от мероприятието, на което Алмеда е отишла сама и е отговорила на няколко журналистически въпроси. За съжаление в статията, която ви пуснах не се споменава за какво иде реч и каква награда е получила нашата албанка. Журналистите не се интересуват от Алабамата, за тях е било по-интересно да разберат защо е сама и къде е Толга. А за мене беше по-важно, че Толга е в чужбина по работа, както казва Алмеда или просто е отишъл на мач. Ще разберем съвсем скоро!

Цитат
✔ Альмеда Абази побывала в ТРЦ Зорлу.
Беременная супруга актёра Толгахана Сайышмана, выглядела бодрой.
Альмеда в скором времени станет мамой, супруги ждут мальчика.



Последна редакция: ср, 06 мар 2019, 11:10 от Emiliya

# 59
  • Мнения: 10 356
Purple HeartKissing Heart


YumЕй тъй ми идва да разцелувам Толга че е заминал
да подиша малко друг въздух далеч от албанската пиявица..
но имам съмнения че го е пратила да и купи нещо специално от чужбина
преди раждането за да се похвали в IG*
Thinking

Общи условия

Активация на акаунт