💐Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги 💐тема 17

  • 19 310
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 378
Еми, може би клипа е от сватбата на Мурат, там Толгахан беше с тази папионка.













# 676
  • Мнения: 7 485
Да Еми права си като казваш , че в момента прилича на чичка. Няма го онзи поглед, който те грабва, очичките му са се ''съшили'' като на свинче, но какво да се прави такъв е станал, може би ще си оправи визията по нататък. А половинката му /не й знам името/ виждам ,че я наричате албанката или алабамата та за нея от визията й ми лъха студенина , пресметливост и фалш. При Толгахан е точно обратното - много позитивизъм

# 677
# 678
  • Мнения: 14 337

     Алмеда в центъра на събитията - с интервю и фотосесия в списание WHO.


ЕКСКЛУЗИВНО: Алмеда Абази: Синът ми ще научи албански, тъй като избрахме името Ефехан!

REVISTAWHO.COM - 09/04/2019, 20:06

Алмеда Абази  в първата изповед за най-важния момент от живота. Албанската красавица споделя с "revistawho.com" деветте месеца, които я доведоха до седмото небе. Как е преживяла промените и какво ще се случи с нея след раждането на момчето. Защо са избрали името Ефехан и които са „луди“ от радост. Алмеда дава отговорите, които дълго чакаме!

Алмеда, преди всичко ви благодаря, че приехте да споделите емоциите на този важен момент от живота си с нас. Беше ли планирана бременност или съвпадение?
Разбира се и двамата мислехме и искахме да станем родители, но не планирахме нищо, за да мога да кажа, че е изненада.

Сладките месеци на чакане са само прелюдия към дълъг, необичаен начин за жената, за това да бъдеш майка. Как минаха тези месеци за вас?
Бяха свещените месеци от живота ми, не мога да опиша какво чувствам. Вярвам, че само майките ме разбират, но знам, че Ефехан вече е дал и ще даде друг смисъл на живота ми.

Как преживявате промените в тялото, първото движение в себе си?
Аз съм в деветия месец и той може да дойде по всяко време. Добавих 13 кг. Промените в тялото не ме интересуваха от първия момент, когато чух ударите на сърцето от „ултразвук“. Както казах не се интересувах от теглото си, просто исках да се насладя на тези месеци, без да се притеснявам за килограмите и промените в тялото. Килограмите ще се премахнат, но тези свети месеци не могат да се  върнат обратно.

С кого освен с Толгахан сподели тези емоции?
С моето семейство и семейството на Толгахан, които са по-развълнувани от мен и Толга.

Имаше ли времена, когато  чувстваше паника от изненадите за вас през тези месеци?
Разбира се, има много стрес и паника, особено първите 3 месеца, тъй като това е първата ми бременност и все още ще е до последния момент (макар че ми казват, че след раждането ще има повече стрес като процес). Надявам се да го получим!

Мислили ли сте някога за тези месеци от кариерата си за курса, който ще поемете отсега нататък?
Не мислех и не планирах нищо, за да кажа правилно. Фокусът ми беше само Ефехан в тези месеци, но със сигурност ще продължа да работя.

След раждането на момчето ще се посветите на него в продължение на няколко месеца или смятате да се ангажирате незабавно?
Ще прекарам само първите няколко месеца с детето, след това ще започна с ангажиментите.

Когато чухте новината за бременността, искахте ли момче или момиче?
Мислехме само за здравето му, така че нямаше голямо значение.

На кого бихте искали да прилича?
Няма никакво значение. Само да вземе от нас добрите навици и красивите черти, това е достатъчно.

Кога ще въведете малкия в Албания?
Представих го на 6-ия месец от бременността в моята Тирана.
revistawho.com


     Рускините пак захапаха Толга. Няма граници човешката злоба, завист и извратено мислене!
Цитат
💫Последняя сплетня: в соцсетях бурно обсуждают внезапно округлившееся гладенькое лицо Толгахана Сайышмана, намекая, что актер побаловался ботоксом.

   
   

# 679
  • Мнения: 3 378
Добро утро.











# 680
  • Мнения: 847
Добро утро!


Малко пролетна красота за настроение:


И, разбира се, кафето няма да е вкусно без Ийт и Нур:






Еми, благодаря за превода на интервюто. Изненадана съм от премерения изказ на Алмеда!

# 681
  • On the sea
  • Мнения: 1 849

Еми, благодаря за положеното старание да преведеш интервюто.
Значи след няколко месеца да очакваме и концерти от Алабамата 😊.
Айде вече да се ражда Ефехан, че и новата тема наближава 😂
Айде да не се хваля много, но вече имаме резервация за Истанбул за другият месец, ако не ни мине котка пътя сме там. Чак не знам да започвам ли изобщо да се вълнувам.






# 682
  • Мнения: 14 337
Здравейте, момичета!


Живейте днес, за да имате хубави спомени утре!

Спорна сряда!


     Велви, дано ти да имаш късмета и да видиш всичко, за което мечтаеш в Истанбул. Този град е като магнит, усетиш ли веднъж магията му, тегли те непрекъснато натам.



 

   

# 683
  • Мнения: 7 485
Здравейте, момичета! Желая ви прекрасен ден!



Един от любимите ми моменти - изпълнен с много любов, щастие и болка.





Когато след дъжд, над земята
открий се пролука небесна
и пролетно слънце проблесне,
тогава гласът на душата
подхваща пак своята песен.
И с нея разбужда цветята.

# 684
  • Мнения: 14 337

     В очакване на Ефехан - един емоционален момент от "Сезони на любовта" - Ляле казва на Чънар, че е бременна.



      




      




      




   


# 685
  • Мнения: 3 378
На диета съм😉
Докторът ми каза🤔
От всичко по една лъжица да ям🤗


Избираме рокля за сватбата на Амине:)






Когато още другаруваха с Мурат

# 686
  • Мнения: 847
Цвети, от мен едно диетично кремче:


и плодове


Новото лице на Deichmann - Синем Кобал, жената на Кенан Имирзалъолу


Не мисля, че Амине ще бъде с рокля с толкова голямо деколте, че и прозрачна - нали там ще е президента и цялата забрадена рода от Германия.
Амал Клуни:



# 687
  • Мнения: 14 337
Скрит текст:
На диета съм😉
Докторът ми каза🤔
От всичко по една лъжица да ям🤗
    Оооо, не, всичко накуп ще излапам!
     Снежи, подхващам и кремчето, и плодовете!

Избираме рокля за сватбата на Амине:)
    Цвети, много е шик тази рокля, но Грозника едва ли ще разголи така Амине. Той вече е избрал тази рокля:


    А може и тази, за да угоди на мама!


   И докато Амине се чуди коя от роклите да избере, аз ще пусна новата снимка на Толга - маминият ни е послушал - тренира усилено, мускули показва, иска да ни убеди, че отново е във форма! Да, ама не!

# 688
  • Мнения: 847
 Eми, НЕЕЕЕЕ!  Това вече е извън европейското възпитание на Амине. Чак толкова да я скрият не вярвам.
На "маминия" да вземеш да му поизгладиш тениската ли? Много набръчкана. Че и ръкавите му тесни, ще му наранят ръцете. Доста трябва да се потруди, за да си възвърне магнетизма!!!

# 689
  • Мнения: 14 337

      Снежи, с тениската и килцата бързо ще се справим, ноооо ... брадата!
     Искам го такаааа:







Общи условия

Активация на акаунт