Звездни компромати- 401

  • 68 279
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 543
Ама наистина, това, че може би е кръшкала, не е доказателство, че не я е бил.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Джонито ми е неприятен,но мисля,че в случай жертвата е той,горкият глупак!

# 17
  • Мнения: X
Джонката бил фалирал, защото инвестирал в скъпи вина, които после изпивал, вместо да чака да им скочи цената и да ги препродаде. Това според мениджърите му, той и с тях се съдеше. Въобще е тъпотия да раздухва тази история според мен, таман се уталожиха нещата.

# 18
  • Мнения: 3 671
А ступал ли я е изобщо? Ако се разровите ще прочетете интересни неща, като това, че полицията озовала се на повикването е предложила да я откарат на лекар, за да си изкара документ за побоя, но тя е отказала, а по лицето й не е имало и следа зачервяване, което пък се появява 7 дни след твърденията.

# 19
  • Мнения: 1 200
Има и записи на които Илон Мъск посещава вечер домът им и си тръгва на сутринта, докато ДД е в чужбина, само месец след сватбата им.

Оххх, това е отвратително за всички участници. Но може и нещо относно нАука и експерименти да са си говорили по цели нощи.
Изпил 200милиона?? Браво бе!

# 20
  • Мнения: 3 671
Интересно е и, че след като е изкарала ограничителна заповед, сестра й му е звъняла, за да му предложи да отиде при Амбър и да се помирят. Той е отказал, защото е подозирал номер. Таблоидът "SUN", който той съди, защото го е нарекъл "бияч на жени" вече е на път да загуби делото, защото единствената им свидетелка Амбър, отказва да даде доказателства. Отвратителна история, като цяло...

# 21
  • Мнения: X
По 2 милиона на месец били разходите му. Само 3 милиона бил изхарчил, за да изстреля праха на Хънтър Томпсън с топ. Виното било към 30 хиляди долара на месец, скромно.

https://www.telegraph.co.uk/news/2017/02/01/johnny-depps-2-milli … ding-30000-month/

# 22
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Интересно е и, че след като е изкарала ограничителна заповед, сестра й му е звъняла, за да му предложи да отиде при Амбър и да се помирят. Той е отказал, защото е подозирал номер. Таблоидът "SUN", който той съди, защото го е нарекъл "бияч на жени" вече е на път да загуби делото, защото единствената им свидетелка Амбър, отказва да даде доказателства. Отвратителна история, като цяло...
Цирка е голям.А Джонката е глупак.Дано му е за урок,че със златотърсачка любов няма.

# 23
  • Мнения: 18 543
Джонката бил фалирал, защото инвестирал в скъпи вина, които после изпивал, вместо да чака да им скочи цената и да ги препродаде. Това според мениджърите му, той и с тях се съдеше. Въобще е тъпотия да раздухва тази история според мен, таман се уталожиха нещата.

Joy Печели палмата за инвеститор на десетилетието.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 559
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !
Какво мислите за увисналите подмишници на Дуа Липа от тазгодишните Британски музикални награди?


Гротеска.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 328
Честит празник, дами!:)

Радика, чудесна си  Hug

и
Скрит текст:
долу ръцете от Жонката, кучки, аз му изпих виното!
Wink))

# 26
  • Мнения: 11 547
Радика, както винаги огромно благодаря за страхотното оформление на темите и интересните постове!  bouquet  Hug
Джони отвръща на удара!- ще следя с интерес продължението.  Sunglasses

# 27
  • Мнения: X
Грозна рокля,Гадни подмишници,Отблъскваща жена:
Скрит текст:

# 28
  • Мнения: 3 671
Рускините бяха качили част от документите предоставени от адвокатите му. Има потресаващи неща.  Да му е за урок...

# 29
  • Мнения: 9 663
Джонката бил фалирал, защото инвестирал в скъпи вина, които после изпивал, вместо да чака да им скочи цената и да ги препродаде. Това според мениджърите му, той и с тях се съдеше. Въобще е тъпотия да раздухва тази история според мен, таман се уталожиха нещата.
Joy Печели палмата за инвеститор на десетилетието.
Прекалено буквално е приел, че е най-важно да инвестираш в себе си...  Joy

Общи условия

Активация на акаунт