Звездни компромати- 401

  • 68 270
  • 742
  •   1
Отговори
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА ТЕМА



ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, БЪЛГАРИ!



Едно страхотно наше момче и знамето ни на Оскарите


Моля, спазвайте правилата на темата:

Слагайте снимките в спойлер (скрит текст), когато публикувате в темата.

Когато поствате линк, кажете за какво е (събитие, снимка, куриоз и пр), за да може четящият да прецени иска ли да го отваря и да генерира трафик.

Някои линкове от Инстаграм са недостъпни за всички, само за последователи, за това нека, който има възможност да публикува скрийншот, вместо линк.

Линк не е нужно да се слага в скрит текст.




Предишни теми
Скрит текст:

# 1
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
BG актьори по света
пропускам вече известните Христо Шопов като Пилат Понтийски и Христо Живков като Йоан Кръстител  в "Страстите Христови" на Мел Гибсън
Боряна Маноилова в италианския сериал "Гомор" (сезон 3) (в ролята на 16-годишната албанка Елвана)
Скрит текст:

и Александър Сано пак там (играе Младен, син на мафиотски бос)
Скрит текст:

Христо Шопов (вдясно) и Ивайло Захариев в сръбския криминален филм "Южен вятър", където играят баща и син
Скрит текст:

Самуел Финци играе на френски във "Фриц Ланг", биографичен филм за големия германски режисьор от нямото кино
Скрит текст:

Нина Николина в "Белгийският крал" с Петер Ван ден Бегин (в ролята на българска народна певица)
Скрит текст:

Захари Бахаров в англоезичния сериал "Геният" (актьорът носи пагоните на руски генерал), след като игра и в сериала на HBO "Игра на тронове"
Скрит текст:

Анжела Недялкова вдига наздравица с Джони Лий Милър (вляво) и Юън Макгрегър в "Т2 Трейнспотинг"
Скрит текст:

Бойко Кръстанов като полицай в ирландския криминален сериал Red Rock (героят му Адриан Кошош е хърватин)
Скрит текст:
сериала е спечелил в родината си награда за най-добра сапунена опера

и, разбира се, Димитър Маринов (вляво, с виолончелото) в кадър от "Зелената книга"
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 03 мар 2019, 19:15 от Радика

# 2
  • София
  • Мнения: 2 701
Димитър Маринов играе руснак в Зелената книга, на мен сцените с него ми бяха едни от най-забаните и убедеността на главния герой, че руският език е немски 😁

# 3
  • Мнения: 7 708
Amal Clooney
Скрит текст:



# 4
  • Мнения: 39 315
Потвърди ли се новината, че Амал и Клуни се развеждат?

# 5
  • Мнения: 6 704
Честит празник и от мен!

С мъжа ми сме фенове на Гомор и с голям кеф изгледахме Сано и Маноилова във филма. По мнение на италианците точно епизода с нашите артисти и бил с най-голяма гледаемост от целия сезон. Между другото там Сано играе убийствено, много ми хареса.

# 6
  • Мнения: 4 746
Честит празник! Благодаря за новата тема!

За абортите на Мария Данаилова си мисля, че са били преди Владимир. Чисто теоретично след него трудно е би могла да забременее. Той е роден 86' , а тя 37' около 50-те си години и то във времена , когато инвитро е още в зората си.
За абортите предполагам е имал предвид, че са един след друг , чисто теоретично е възможно да направи аборт и после отново да се окаже бременна. И да направи нов. Нищо чудно, заради това после да не е могла да му роди деца.
Горката жена не знам защо е търпяла подобно отношение.

# 7
  • Мнения: 900
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !
Какво мислите за увисналите подмишници на Дуа Липа от тазгодишните Британски музикални награди?

# 8
  • Мнения: X
Увисналите подмишници и телеса на Серина Уилямс бяха къдееееее по-ужасни!

# 9
  • Мнения: 1 401
Благодаря за темата! Честит празник!
Не знаех за участието на Бойко Кръстанов в този сериал Simple Smile

# 10
  • Мнения: 9 174
аз не виждам увиснали,,,подмишници НО на Гола като се разголи са много гадни въпреки..50кг. с напикани парцали дето е!

# 11
  • Мнения: 3 669
Адвокатите на Джони Деп са подготвили 40 страници с видео и фото доказателства, както и показания на свидетели. Едва ли ще тръгнат хей така без нищо. Има и записи на които Илон Мъск посещава вечер домът им и си тръгва на сутринта, докато ДД е в чужбина, само месец след сватбата им. Той засега отказва коментар. Нека не приемаме на сляпо твърденията, че е жертва, само защото е жена.

# 12
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Мерси за темата, интересен първи пост.

 Домът на Карли от предната тема много ми допада Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 199
Радика, страхотно оформление, браво.
Беше ми интересно за българските актьори да прочета.
От мен Амал и Джордж
https://www.instagram.com/amalclooneyy/p/BuhhlLAlDC3/?utm_source … hid=1sa2darbxcnr2

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Доказателствата за изневяра доказват мотив да я ступа.

Общи условия

Активация на акаунт