Звездни компромати- 401

  • 68 269
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Ирини в Събуди се и Силвия Лулчева за Весела Тотева говорят.

# 721
  • Мнения: 35 110
Ася капчикова не си ли сложи букета между краката , все едно не ѝ е подарявам букет.. аман от пошли снимки

# 722
  • Мнения: 13 082
Гледате ли Димитър Маринов при Дияна Любенова? Много готин човек, направо ми легна на сърцето. ❤

# 723
  • Мнения: 232
И вчера гледах Димитър Маринов и днес. Много, много готин човек, направо ми пълни сърцето.

# 724
  • Мнения: 3 609
Тази Ася напоследък крещи за внимание ама нещо не и се получава. Много е зле.

# 725
  • Мнения: 1 327
https://www.instagram.com/p/Buzz2LMg92D/?hl=bg
https://www.instagram.com/p/BuxK8jpAK8-/?hl=bg
Jlo сгодена
много хубава  
😍дано е щастлива
П.п клип , много сладка www.instagram.com/p/BuxMTJVARYV

# 726
  • Мнения: 10 602
Възмутена съм от цялото поведение на Ирина в интервюто с Мон Дьо. В тази жена няма грам чувствителност и искреност, а само едно огромно его и  желание  да си прави ПР от всичко. Интервюто завърши с думите: "Тя е добре, ние да му мислим!"

# 727
  • Мнения: 3 096
Мен пък много ме дразни това гъзорчене. Нито ми е сладко, нито красиво, нито секси...

Относно горното мнение за Ирина (нали за стрина става въпрос)... Явно на ниво семейство нещо куца там. Брат й е същият, лишен от всякаква емпатия

# 728
  • Мнения: 18 530
Но точно Ирина е решила да бъде лайф коуч или каквото там беше...

# 729
  • Мнения: 1 200
Интервюто завърши с думите: "Тя е добре, ние да му мислим!"
Миличката мъченица Ирини.
Пълна отврат. Едно нещо не може да каже като хората, без да намесва себе си и егото си.

# 730
  • София
  • Мнения: 8 111
Гледах репортаж от награждаването на "Жена на десетилетието". Илиана Раева и дъщеря ѝ изглеждаха много страшно. Кое ги е накарало да се гримират така?

# 731
  • Мнения: 6 301
На снимката пред заведението на Весела Ирина е вирнала закачливо крак и се е ухилила като ряпа, а са се събрали май за да почетат момичето.

# 732
  • Мнения: 4 746
Стрина по какъв повод е била гост на Мон дьо?

# 733
  • Мнения: 1 200
За да говори за себе си и страданията си сигурно.

# 734
  • Мнения: 10 602
За да говорят за Весела Тотева. В заведението й... Голям контраст имаше между нейното поведение и това на Силвия Лулчева. Много се изложи, ама много!

Общи условия

Активация на акаунт