Не мога да си намеря приятелка.

  • 11 157
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 294
    Скрит текст:
    Ами не ги обсебвам, а по-скоро съм човек,който бързо се привързва и да първата ми мисъл е,че трябва да стане нещо м/у нас, а това погрешна нагласа,но винаги е било така. Просто в момента дето се вика се чудя, ако има такова момиче, което случайно ме е харесало, то защо не ми пише или изобщо по някакъв начин не ми покаже, че има интерес. Винаги аз правя първата крачка и това е нещо нормално,но просто искам да се случва нещо. Иначе не съм човек, който като тръгне с някое момиче и след някой друг месец би я оставил просто така, държа си на човека до мен и се старая, за да може тя да е щастлива. Това винаги съм го правил и смятам, че е редно всеки да го прави.
    Докато ти гледаш на всяко момиче като на проекто гадже, а не като на личност, няма да ти се получи.
    [/list]


    И аз имах двама подобни. И с двамата не желая са се чувам и виждам, блокирах ги. Исках приятелство, интереси, разходки, прекарване на свободно време заедно. Пък ако стане нещо - ок. Обаче, когато изначално се тръгне с идея за връзка и "нещо по-така" направо ми стана досадно.
    А и като чуя за някого, че иска нещо (независимо какво), защото другите имат такова направо ми прилошава.

    # 16
    • Мнения: 133
    Опитвам по фейсбук, обаче там явно не е мястото, където да се случат нещата.

    Модата на онлайн запознанства и връзки мина. Пак се завръща модата на естественото общуване (извън интернет пространството). Най-много да те обявят за creep и да бягат с пълна сила от теб.

    Намери си нещо, с което да се обсесираш повече, отколкото с факта, че нямаш приятелка. Когато вниманието ти се отклони от главната ти (към момента) цел, ще станеш далеч по-интересен на момичетата. Опитай се да станеш много добър в нещо, това е голям афродизиак за повечето жени. Само че не ставай много добър в нещо, за да си интересен на жените, а заради това, че те кефи.

    Ще си намериш похлупачето, спокойно. Само че ще те оценят в по-късна възраст, затова засега се концентрирай само и единствено върху себе си.

    # 17
    • Мнения: 9
    Може би не сте ме разбрали правилно,но не започвам разговите с " ти имаш ли си гадже " или "заета ли си", но в един момент се стига и до тези въпроси, което може би ми е грешката и само да попитам,защото явно съм невеж, какъв е смисъла да се занимавам с човек,който има друг човек до себе си. Не съм на този принцип и няма да бъда. Иначе да,привързвам се бързо и си ми е грешка,но не съм от хората, които искат винаги да им се "угажда" и да са обсебващи.Относно външния ми вид, както казах и по-рано не съм "грозен" или нещо от този сорт и проблема не е тук. Точно и заради това писах, тъй като искам да видя и женската гледна точка, но за момента благодаря на всички, които ми отговориха!

    # 18
    • Мнения: 8 803
    Може би не сте ме разбрали правилно,но не започвам разговите с " ти имаш ли си гадже " или "заета ли си", но в един момент се стига и до тези въпроси, което може би ми е грешката и само да попитам,защото явно съм невеж, какъв е смисъла да се занимавам с човек,който има друг човек до себе си. Не съм на този принцип и няма да бъда. Иначе да,привързвам се бързо и си ми е грешка,но не съм от хората, които искат винаги да им се "угажда" и да са обсебващи.Относно външния ми вид, както казах и по-рано не съм "грозен" или нещо от този сорт и проблема не е тук. Точно и заради това писах, тъй като искам да видя и женската гледна точка, но за момента благодаря на всички, които ми отговориха!

    На 19 си!Това ти е прблема.
    Сигурно не искаш приятелка на 15 или 16, те са пубери, а само за такава ще си интересен, защото си батко.
    За болшинството от връстничките си инфантил, недорасъл още, но сигурно ти личи, че си сериозен, не искаш само леко временно забавление и затова те отбягват. Не се плаши толкова, ще намериш нещо, по-късно, като улегнеш и заприличаш на мъж. Сигурно имаш момчешко излъчване. Синът ми е на 28 и също изглежда като тийн. Не го приемат сериозно, приятелите му, които са като момчета още, също са без гаджета. Тези, които са си хванали още като ученици някое момиче от училище, само те имат сериозна връзка.Има и изключения, разбира се. Не си само ти, не се впрягай. Забелязваш тези, които имат гаджета, но си сляп за огромното мнозинство без такива. Ако си отвориш очите, ще видиш тенденцията. Имаш много време. Учи, хвани се на работа и ще ти се подредят нещата.

    # 19
    • Мнения: 133
    Подкрепям изцяло горното мнение с единственото уточнение, че за тийн-ките батковците са много интересни. Стига да не се вземат прекалено насериозно.

    Последна редакция: нд, 03 мар 2019, 18:50 от mihailena

    # 20
    • Мнения: 397
    Аз имам абсолютно същите терзания. Разликите са,че съм жена,на 27 и съм имала дълги връзки. Но когато остана сама се плаша,че никога няма да си намеря приятел,мъж. Чувствам се далеч по-пълноценна когато имам човек до себе си. Но отчитам всичко това като слабости и ходя на психолог от известно време.Може да се каже,че това помага.

    # 21
    • Мнения: 13
    Щом си в университет вероятно си в голям град. Използвай елмаз, тиндър или някой подобен сайт или приложение за запознанства. Щом момичето е вътре значи и тя търси. След малко чатене ако разговора върви поискай да се преместите в месинджър от там и  достъп до фейсбука ще си имате. Със сигурност, както ти така и тя ще прегледа фейсбук, така че се отърви от злепоставящи снимки, например как пиеш бира гол до кръста от двулитровка ... Първото впечатление е важно. Не бъди твърде напорист, кажи че търсиш нови приятели и интересни хора, но ако си паснеш с някой още по-добре. Бъди инициативен, ако може я покани не просто на кафе, а среща на някакво събитие или интересно място. Запиши се на някакви курсове, езици, фотография, танци народни салса пълно е с момичета, които си нямат партньори за танци... И като не стане с една, да не ти пука има и други, само ти си знаеш какво святно момче пропуска, за да се натресе на поредния женкар...

    # 22
    • Мнения: 13
    Може би не сте ме разбрали правилно,но не започвам разговите с " ти имаш ли си гадже " или "заета ли си", но в един момент се стига и до тези въпроси, което може би ми е грешката и само да попитам,защото явно съм невеж, какъв е смисъла да се занимавам с човек,който има друг човек до себе си. Не съм на този принцип и няма да бъда. Иначе да,привързвам се бързо и си ми е грешка,но не съм от хората, които искат винаги да им се "угажда" и да са обсебващи.Относно външния ми вид, както казах и по-рано не съм "грозен" или нещо от този сорт и проблема не е тук. Точно и заради това писах, тъй като искам да видя и женската гледна точка, но за момента благодаря на всички, които ми отговориха!

    Тя ако си има гадже и иска да е с него ще намери начин още в началото да го вметне. Ти бъди с нагласата, че всяка която не е хваната под ръка с някой е свободна. А на твоите приятели приятелките нямат ли си свободни приятелки, не се ли събирате вечер, карти, алкохол, танци,....

    # 23
    • Мнения: 1 925
    Момче, радвай се на свободата си, докато я имаш Grinning Останах с впечатлението, че ти е нещо като фикс идея да си имаш приятелка. По този начин няма да се получи. Първата стъпка кум успеха е да се научиш да се чувстваш добре сам и да не изпитваш неидтова нужда да си с някоя. Щом постигнеш това, първата ти цел при запознанство с някоя няма да е да "имате нещо повече" и общуването ти с мацките ще е една идея по леко и небрежно. По този начин те първо ще виждат приятел в теб и по- биха ти дали шамс за по- дълго общуване, следователно и развръзката за по- нататък би била по- добра. Така, че успех и не си го навивай толкова на пръста. Сега точно ти е времето да си свободен и да се забавляваш, а не да си тормозиш главата с проблеми. Всичко идва с времето си.

    # 24
    • Мнения: 3 121
    + 1, че отчаяните мъже са отблъскващи. Преди почти 3 години си търсих гадже онлайн от елмаз. Много от мъжете с които излизах сякаш веднага бяха готови да са с мен, това ме плашеше много, защото не ги познавах, не знаех какви са, дали ще ми е добре с тях и т.н.
    Този, който ме впечатли, беше леко дистанциран. Но все пак проявяваше инициатива да се виждаме. С него ми беше спокойно и приятно да излизаме, не се чувствах притисната, че нещо трябва да стане. Ето, вече 2 години сме заедно.
    Промени нагласата си и се съсредоточи върху ученето. Излизай и се забавлявай, говори с момичета, така ще превъзмогнеш срамежливостта си. Просто се забавлявай и каквото стане. Все още си много млад има време да си намериш приятелка. Ако имаш възможност попътувай малко, така ще има какво да разказваш на момичетата.

    # 25
    • Мнения: X
    Трябват ти съвети от мъже. Тук даже не разбират за какво ти е приятелка и те съветват да се радваш на свободата. Мъж на 19 с пламнали от желание гащи да се радва на безсексие, мдам...

    # 26
    • Мнения: 1 925
    Именно, че тук го съветваме какво се харесва и какво отблъсква в поведението на мъжете. Никой не е казал, че го поощряваме да се радва на безсексие. Joy Напротив. Помагаме как да си получи такова по възможен начин, а не по неговия.

    # 27
    • Terra incognita
    • Мнения: 12 258
    Авторе, девствен ли си?

    # 28
    • Мнения: 3 121
    Той си търси сериозна приятелка. За потушаване на огъня в гащите има друг тип жени.

    # 29
    • Мнения: X
    Именно, че тук го съветваме какво се харесва и какво отблъсква в поведението на мъжете. Никой не е казал, че го поощряваме да се радва на безсексие. Joy Напротив. Помагаме как да си получи такова по възможен начин, а не по неговия.

    Само че всяка жена е различна и я привличат/отблъскват различни неща. По улицата е пълно с мъже с отблъскващо за мен поведение, но други си ги къткат, че и деца им раждат.

    Той си търси сериозна приятелка. За потушаване на огъня в гащите има друг тип жени.

    На човека му трябва вагина, все едно дали прикрепена към временна или сериозна приятелка. Сериозна приятелка - редовен секс. Simple Smile Най-вероятно е девствен и само за това мисли. Пробва се и стреля във всички посоки. С 19-годишни не сте ли общували...

    Общи условия

    Активация на акаунт