Нормално ли е, че днес цикълът ми дойде?

  • 838
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте, правим опити той вчера свърши в мен и днес също по време на секс ми дойде но въпреки това той свърши в мен. Нормално ли е след като вчера свърши в мен това че днес ми дойде, не трябва ли точно обратното да ми не дойде, защото цикъла ми е нередовен и няма определена дата..

Последна редакция: нд, 03 мар 2019, 21:27 от bubanka

# 1
  • Мнения: 256
Ама моля ви се , как така правите опити за бебе , без дори да знаете какво се случва с цикъла ви? Има тестове за овулация, има и доктори . Отидете на един преглед, помолете да ви разяснят някой неща, почетете малко. Без овулация как да забременеете? Това че на единия ден партньора ви е свършил как ви наведе на мисълта , че няма да ви дойде ?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
И защо да не ти дойде днес, като е свършил вчера в теб?! Прочети малко за анатомията и физиологията на половата система.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Нормално е. Така зададен въпрос, говори за това, че друго не е нормално....

# 4
  • Мнения: 46 518
На коя дата трябваше да започне менструацията ти? Ако не е скоро, най-вероятно това е неменструално кървене.
Защото не всяко кървене е менструация.
Кървене след секс може да е симптом на здравословен проблем.
Изчакай да видиш как се развиват нещата, ако протича като нормална М и спре, иди на лекар и му кажи какво се е случило, ако се засили или не спира, отивай на преглед, за да установят причината.

# 5
  • София
  • Мнения: 149
Това не означава нищо,освен,че просто не е станало бебе. Не е задължително да стане,щом е свършил във Вас. Освен това дни,преди цикълът Ви е много малко вероятно изобщо да се случи нещо. Както съветват останалите - следете си цикъла  и овулацията ако сте решили да забременеете.

Общи условия

Активация на акаунт