Имам нужда още веднъж от подкрепата ви - утре ще раждам!

  • 4 938
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 288
и аз бях паника вечерта преди секциото. обаче щом стъпих в болницата, се успокоих. най-после треперенето свърши и нямах търпение да видя мъничката.
стискам ти палци! сигурна съм, че всичко ще е наред!!!
п.с. между другото когато на мен ми престоеше секцио и другите ме успокояваха, си казвах- лесно им е на тях, вече си гушкат бебоците. но наистина не е страшно. скоро и ти ще успокояваш бъдещи майчета  Grinning

# 46
  • Мнения: 282
Мисли си само хубави неща и гледай да не се притесняваш много.Всичко ще мине добре и ще се хвалиш с едно малко съкровище утре-живот и здраве.Стискаме палци и ти желаем УСПЕХ!!!

# 47
  • Мнения: 5 140
Тъкмо вчера си мислих да пусна тема, за да разбера дали си родила, а ти ме предвари с тази, че утре ще раждаш. Grinning
Не се притеснявай, всички ти стискаме палци и сме с теб.
Успех и леко раждане.  bouquet

Ще чакамеееееее новиниииииии. Grinning

# 48
  • Мнения: 468
Макар и "предпланово" секцио имах на разположение една нощ за страхове, пренастройване /трябваше да раждам след месец/ и т.н. "екстри". И вместо да се шашкам и прочие аз си сложих слушалките на дискмена и цяла нощ слушах музика /в случая Жан-Мишел Жар/. Заспала съм и съм спала поне 4 часа. Сутринта станах щастлива и СПОКОЙНА, когато ме включиха на монитор пулса ми беше абсолютно нормален, не се страхувах за нищо, бях усмихната. Екипа беше учуден от състоянието ми, особено като се имаше в предвид, че вероятно ще ми направят и хистеректомия /размина ми се/. Един час след въвеждането в анестезия /обща/ се обадих на щастливия татко, нямах никакво неразположение /болка, световъртеж...нищо/. Пожелавам ти толкова спокойно и конфортно да се чувстваш и ти в този толкова важен ден /е по - късно си болеше де/!
Успех, мила!
П.П. Музиката, която слушах през ноща преди операцията успокояваше ревящата Вяра докато беше малко бебче!

# 49
  • Мнения: 5 391
А и утре е много хубав християнски празник- Св.св. Петър и Павел Peace

# 50
  • Мнения: 164
Кураж миличка!!!Всичко ще мине по-бързо от колкото си очаквала.Само притеснението до събитието утре е по-притеснително.Мобилизирай се ,доколкото можеш и утре да гушнеш най-прекрасното слънчице на света! Heart EyesАз също много се страхувам и бих искала също някой просто ей така да ми окаже подкрепата си когато му дойде времето.Така,че надявам се да можем малко да те поуспокоим с нашите пожелания.Целувам те и ти желая успех!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 515
Подкрепям ви Буболинка с две ръце. Кажи на бебчето утре да слушка, за да го гушнеш по-бързо. Мечка страх - теб не страх.  Hug

# 52
  • Мнения: 3 926
Голеееми гушки на тумбачето и много цунки на мамето Hug Телефонът ми е 0899 82 80 71 - съмнява ме, че нямаш телефоните на някой друг, но все пак можеш да пуснеш СМС след срещата с бебченцето и да обявим във форума, че пак си мама Hug

# 53
  • Мнения: 1 305
И аз се присъединявам и стискам палци. fingerscrossed
Всичко ще е наред и утре  ще си имаш едно хубавото бебече  Hug

# 54
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Бубе,успех Hug!
Сега и аз се развълнувах и едва ще заспя Crazy!

# 55
  • Мнения: 72
Здравей,Буболинче!И ние тук ти стискаме палци!Всичко ще бъде наред!Мисли си само за момента,в който ще си гушнеш бебчето! Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 1 878
Успех и леко раждане - всичко ще е ОК  Hug
И мен за второто секцио ме тресеше треска и мислех да отложа с още месец два  Mr. Green ама не - лекаря нещя Crazy та даже така ме изненада че от вратата в операционата общо взето се получи - аз тайничко се навивах че ще полежа ден два и тогава ама нъц, обаче може би затова пък нощта преди секциото заспах като пън  Mr. Green

Още въднъж - споко и  всичко ще е наред  Heart Eyes

# 57
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Спокойно!Всичко ще е наред и утре ще се срешнеш с твоето бебе.Какво по хубаво от това!Кураж Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 2 530
Леко раждане и бързо възстановяване. Толкова малко ти остава да се запознаеш със следващото чудо на живота.Утре ще получиш цялата положителна енергия на форума. Hug

# 59
  • Мнения: 2 039
Ей,притеснено Буболинче,желая ти едно прекрасно бебче да излезе на бял свят утре  newsm32!!!Стискаме палци и вярваме,че всичко ще е наред   love001!!!

Общи условия

Активация на акаунт