Помогнете ми с модерно име с буквата П

  • 8 791
  • 145
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 807
Петрунела,Пипи, Пипилота 😎

# 106
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 711
Правда ми харесва, но само да го харесвам. не бих го дала на детето си.

# 107
  • Мнения: 192
Сега се сетих и за Поля. Имам две жени в живота си с това име и страшно се възхищавам и на двете и ги харесвам. Чак се чудя как не се сетих първо за него. Simple Smile 

# 108
  • Мнения: 1 921
Ето тук има дълъг списък с имена с П - https://www.imenata.com/names_16.html

На мен от там много ми хареса Павлена

# 109
  • САЩ
  • Мнения: 666
За западнозвучащо име с П, което би се вързало добре с българска фамилия много харесвам Палмира.
Поли също не е лошо и се вписва в условията.

# 110
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 291
На мен Палмира ми прилича на арабско име.

# 111
  • Мнения: 650
Добро утро и честит празник! Разсмяхте ме искренно Simple Smile Пелагея, Поликсена, Пипи, Палмира, ама вие серизно ли???

# 112
  • САЩ
  • Мнения: 666
На мен Палмира ми прилича на арабско име.

Не е арабско, идва от гръцки (Παλμυρα) и значи палма. Носено е и от римски император.
Но се свързва с името на един от най-красивите градове от древния Изток, който се е намирал в днешна Сирия.
Апропо, има доста интересна история.


Вероятно защото завършва на "мира" ми звучи далеч по-добре на български, отколкото Паола или Палома - и двете са красиви имена, но комбинация тип "Паола Поптодорова" примерно не ми звучи добре, ама никак.



# 113
  • Мнения: 1 034
Добро утро и честит празник! Разсмяхте ме искренно Simple Smile Пелагея, Поликсена, Пипи, Палмира, ама вие серизно ли???

Ами Пасифлора, Петронела, Пепина, Петрана и прочие   Shocked

# 114
  • Мнения: 29 493
Не разбрах дали авторката се спря на някое от предложените имена?  newsm78 Иначе е ясно, че колкото хора, толкова предложения и предпочитания.

# 115
  • Мнения: X
Като й гледам ника на авторката, тя името отдавна го е избрала....

# 116
  • Мнения: 807
Като й гледам ника на авторката, тя името отдавна го е избрала....
Хахаха,тъкмо това щях да пиша 🤭😜

# 117
  • Мнения: X
Май само Покахонтас не е предложено.
Повечето са абсурдни.
И Порша също не е...засега. Наистина има абсурдни имена.


И Пандора

# 118
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Паола си е много хубаво име(племенничката ми се казва така, а също и съседката).Поликсения също ми харесва-имам приятелка с това име.А едно от имената,между които аз ще избирам ако имам момиче е Полислава(познавам момче с това име, и понеже много харесвам имената,завършващи на -слав,-слава съм го добавила в списъкът си).

# 119
  • Мнения: 98
Петра  ✌️

Общи условия

Активация на акаунт