Моля дайте съвет !!! Температура 3 месеца

  • 9 839
  • 108
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 46
Температурата през деня реактално ми е 37 37,2 преди менструация забелязах че завишавам малко . Сутрин и вечер ми 36,5 в късните часове или ранните тъка да се изразя е 36,2 и 3 реактално в тези часове ми е 36.5 и 6 ! За моноклеоза ще пусна тези дни ... ама чак 3 месеца не съм чувала такова нещо , но може би аз не съм запозната за това да е тъка . Това обаче което пише в сайта за моноклеозата е , че има промени в кръвната картина а аз нямам в моята , Чернодробните ми са перфектни .

Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 13:44 от Ive Lyna 623129

# 91
  • Мнения: 612
Пусни го поне да се изключи като вариант. С кръв е изследването и не е скъпо около 18лв е има го и в писанец. Как са ти левкоцитите и суе-то

# 92
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 912
Ако ще пускаш за инф.мононуклеоза - пусни 2та показателя IgM (маркер за прясна инфекция) и IgG антитела (минала инфекция).

Когато при мен се усъмниха миналата зима - накараха ме да пусна и за Ебщайн Бар.

# 93
  • Мнения: 46
Ще пусна в понеделник . Всички показатели последно ми бяха в норма ама пусках обикновенна Пкк без деференциално броене

# 94
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 912
Аз съм имала бактериални инфекции и кръвната ми картина- ПКК, ДКК и CRP, винаги е излизала в норма Joy Факт...

# 95
  • Мнения: 46
Хахах смятай ужас вече незнам да ходя да пускам пак ли за бактерия ама преди 5 дни пусках .... освен да не я хващат нещо да пусна в две 😂

# 96
  • Мнения: 378
Температурата през деня реактално ми е 37 37,2 преди менструация забелязах че завишавам малко . Сутрин и вечер ми 36,5 в късните часове или ранните тъка да се изразя е 36,2 и 3 реактално в тези часове ми е 36.5 и 6 ! За моноклеоза ще пусна тези дни ... ама чак 3 месеца не съм чувала такова нещо , но може би аз не съм запозната за това да е тъка . Това обаче което пише в сайта за моноклеозата е , че има промени в кръвната картина а аз нямам в моята , Чернодробните ми са перфектни .
В такъв случай не се затормозявай.Нямаш температура!!!!Ако имаше някакъв възпялителен процес нямаше да я сваляш.Аз  така се изтормозих една гофина по лекари.Изкарала съм мононуклеоза,но чак след половин година разбрах след като си напипах лимфни възли и тръгнах по доктори.В кръвната картина не се вижда ,особенно ако ме я караш в момента,установява се с ДКК ,а на мен ми я откриха с анти телята на мононуклеозата,но те показват само че е изкарана,но не се знае кога,другото антотяло показва само ако в момента я караш.Е продължение на една година се тормозех с тазо субфебрилна температура,докато не установих,че преди овулация е ниска,а след овулация задължително над 37.Това е нормално за жените.Фоликустимулиращият формон е студен хормон,а лутеализирящият е топъл хормон.ЩОМ Я СВАЛЯШ ,ТИ МЯМА НИЩО!!!!

# 97
  • Мнения: 46
 Благодаря като цяло тука последно време не го мисля изобщо. Наблягам на имуностимулатори и пълноценна храна Simple Smile))

# 98
  • Мнения: 313
Надявам се вече си добре. Само да добавя нещо от личен опит. Случвало ми се е да имам секрети от носа и гърлото стерилни, НО от НОСОГЛЪТКАТА - с бактерии. Взима се малко неприятно, с дълга клечка с тампон през носа. За овлажняване на лигавицага съм слагала спрей Ринопантеина, супер е. Такава температура може да се поддържа при промяна в щитовидните хормони, болките в гърлото също могат да са от щит. жлеза. Желая ти здраве и спокойствие! Simple Smile

# 99
  • Мнения: 46
Бях зле гърлото ми се пооправи ... носа също температурата я усещам леко повишена но вече нямам и сила да се напрягам . Днес правих снимка бял дроб синуси всичко чисто изледвания чисти . Кръв всичко в норма .Чакам да настъпи менструация да видя дали няма да слезе по надоло Simple Smile

# 100
  • Мнения: 378
Бях зле гърлото ми се пооправи ... носа също температурата я усещам леко повишена но вече нямам и сила да се напрягам . Днес правих снимка бял дроб синуси всичко чисто изледвания чисти . Кръв всичко в норма .Чакам да настъпи менструация да видя дали няма да слезе по надоло Simple Smile
Прочети за базалната температура по време на цикъла.С идването на менструажия не е ниска спада постепенно и преди овулация е най-ниска
След овулация пяк започва да се покачва

# 101
  • Мнения: 46
Този месец ще се проследя как ми е ама виждам че преди менструация държа телесната около 36,9 37 Simple Smile

# 102
  • Мнения: 378
Този месец ще се проследя как ми е ама виждам че преди менструация държа телесната около 36,9 37 Simple Smile
Значи ти няма нищо,аз по това време даже базална ректална ми е 37,2,3

# 103
  • Мнения: 2
Преди няколко години преминах през същото нещо...бях болна със силни болки в гърлото и с температура. Наложи се да приемам антибиотик и след лечението си останах с така наречената субфебрилна температура около 37 градуса.....и аз като вас тръгнах по лекари, различни изследвания и НИЩО. Всички лекари ми казваха, че ми няма нищо, а аз се чуствах постоянно топла. Даже личната ми лекарка с насмешка ми беше казала: “По-добре топла, отколкото изстинала”....и така близо три месеца бях постоянно по лекари и изследвания, започнах да пия различни имуностимулатори (биозин, цитросепт, изопринозин) редувах ги и изведнъж всичко се оправи, все още незнам как стана, но мисля че просто трябваше да засиля имунната система. Започнах да се храня по-здравословно, приемах повече лимони, грейпфрути и тн. Според един лекар, субфебрилната температура може да се получи след недоизлекувана инфекция (в случая вируса, който съм изкарала) Съвета ми е да започнете прием на имуностимулатори, след като изследванията са ви добре...и всичко ще премине от самосебе си....просто трябва време докато се нормализира имунната система. Успех!

# 104
  • Мнения: 46
Много благодаря за съветс ще ви послушам . И аз в чудо се видях не се чувствам зле а някаква температура червено гърло гледам което явно ще си остане хронично Simple Smile ще наблегна на имуностимулаторите сега и ще държа в течение как ми повлияват Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт