Кошмари в кухнята - 3 тема

  • 78 708
  • 1 088
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 14 659
Аз не разбрах,той турчин от Турция ли е,или българин от турски произход?Не,че вторите не се запъват на  бълг.език,който уж официялно учат в у-ще.Пък даже и завършват средно образование.А как се зъби:
"Не всеки турчин яде леща''.Понеже той като турчин не яде леща,затова не я предлага в турски ресторант?А всички казват,че тази супа задължително се предлага във всеки турски ресторант.

# 1 066
  • София
  • Мнения: 62 595
Когато е бил малък са емигрирали, а после се е върнал. Той прави това, което е често срещано  - я да си взема един ресторант или кафене - хем ще имам къде да седя, хем ще има пари и няма да се занимавам. Очакват всичко персоналът да го движи и затова не им се получава.

# 1 067
  • Мнения: 924
Този път не можах да изгледам епизода. Толкова противен ми беше шефа. Направо ми стана отвратително от държанието му. Все едно се върнахме в робството. Горките женици🙁

# 1 068
  • Viena
  • Мнения: 3 590
И погледа му беше един, просто ужасен.

# 1 069
  • София
  • Мнения: 62 595
От томента, в който се появи новата звезда и отидоха да купуват месо, превключих на Игри на волята. Толкова нагласено и безсмислено беше нататък.

# 1 070
  • Sofia
  • Мнения: 26 455
Коя беше жената?

# 1 071
  • София
  • Мнения: 8 125

Собственичка на турски ресторант в София.

Този път не можах да изгледам епизода. Толкова противен ми беше шефа. Направо ми стана отвратително от държанието му. Все едно се върнахме в робството. Горките женици🙁

Особено като каза на възрастната жена, че не ставало нищо от нея. Тъпанар. Защото от него става нещо.
Сега сигурно е същото, като преди Манчев в ресторанта. Ако съществува още, разбира се.

# 1 072
  • BG
  • Мнения: 373

Жената е собственик на турски ресторант " Тюркоаз "  в София" и се казва Тюркян Карова. Гостува в шоуто на Рачков, представи я Есил Дюран. Двете са приятелки. Говориха за турската кухня . Презентираха някакво сложно и времеемко ястие, което трябва да се мачка 2-3 часа в шепите. Семейството на собственичката се изселва по време на " голямата екскурзия " през 1989 г. в Бурса. Оттам научава тънкостите.

Редактирам се - мачкали са чий кюфте. Цените в ресторанта на г-жа Карова не са по джоба на хора като нас от прованса.

Последна редакция: вт, 16 ное 2021, 11:38 от Вивиана Енева 634968

# 1 073
  • Мнения: 11 571
Направо ми беше неудобно да гледам предаването.
То бива, бива наглост, ама тоя осман бей е егати измекяра. Горките женички.
Явно  този сезон ще има яко продуктово позициониране.

# 1 074
  • Мнения: 2 100
И аз трудно го изгледах, толкова нагъл и отвратителен собственик досега не са давали. Този абсолютно нищо няма да промени, само се надявам жените в кухнята да са си хванали пътя и да не търпят този смешник да ги навиква все едно са някакви отрепки

# 1 075
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
Направо ме болеше като го слушам, сякаш говореше онзи от дъпъсъ.

# 1 076
  • Мнения: 6 493
Невен каза, че е роден в Ардино, но като малък се изселват в Турция. Може би е със съдбата на Карова. Позавъртял се по родните места и му е харесало. Но той нито има отношение към храната, нито към ресторантьорския бизнес, като каза, че дава ли дава пари от "джоба" едни други мисли ми минават, когато наливаш в нещо неперспективно. Унизително беше да обвинява и сочи с пръст жените които се стараят по всякакъв начин да си заслужат заплатката.
Не вярвам да им потръгне, а това с месарницата...айде реклама, но тоя не го виждам да ползва услугите. Прост наглец с липса на всякакво желание за работа.

# 1 077
  • Мнения: 8 893
този собственик е взел някакъв бивш соц-ресторант сигурно, поне има такъв вид има, отговаря на някакви кв. м изисквания за ресторант, гледам просторния салон, масите са старички. очевидно е наследил цялото оборудване на стария ресторант и не е вложил и стотинка да купи нещо като оборудване, с изкл. на домашния фритюрник. Има конвектор, който не работи, скъпа вещ наистина. Поне да ги изхвърли и да разчисти малко място.
В един хладилник да държи риба, пиле и нещо за кучето!?
Той си има някакъв друг бизнес, явно това му е между другото. Предполагам, че не е само като да плаща заплати на хората си, сигурно припечелва по нещичко, без да си мърда пръста. Може този ресторант да му служи за параван, а да се прехранва с другите му бизнеси. Не знам и какви са му мотивите да покани предаването. Очевидно реклама не му трябва, нито целта е да си оправи ресторанта.
Може Манчев да го е помолил да си направи интересен епизод на тема турска кухня, че и предаването трябва да поддържа интерес.

# 1 078
  • Мнения: 2 599
Голямата промяна беше, че благодарение на Манчев си изчистиха кухнята.
Крайно неприятен епизод и.. собственик на ''ресторант''.

# 1 079
  • Мнения: 36 007
Моля, някой да пусне нова тема!

Общи условия

Активация на акаунт