Какво мислите за ледените сокчета които продават на децата ни?

  • 4 875
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
хи хи, значи и за сорбе не става дума.
Значи е някой боклук Crazy

# 16
  • Мнения: 1 149
точно за тия става въпрос-дето ги замразяват във фризерите. #2gunfire #Cussing outЗАБРАНЯВАММММММММММММММММММММалкия пие само прясно изцеден сок а на големия  като иска такова -замразявам и аз или компот или плодове  chef

# 17
  • Мнения: 8 917
Изглеждат ми много гадно и бих заменила със сладолед или домашно приготвени сокчета с плодове - както са и направили повечето момичета

# 18
  • Мнения: 5 647
Не съм купувала такива сокове. Препочитам сладолед да й взема, отколкото нещо подобно.

# 19
  • Мнения: 8 505
Не съм купувала такива сокове. Препочитам сладолед да й взема, отколкото нещо подобно.

Това е и моето мнение!

# 20
  • Мнения: 71
Какво да мисля-отвратителни са.И според мен в тях едва ли има захар,по-скоро е някакъв изкуствен подсладител Twisted EvilЗа съжаление наскоро бяхме на детски рожден ден и майката беше купила точно от тези сокчета за децата #Cussing outЕ,как може такова нещо,бе!Вярно,че хората не са от заможните,но пък правят зимнина,да бяха сервирали компот или домашен сок.В тях поне няма оцветители Naughty

# 21
Мисля, че са не отвратителни, а ужасни.Ние по купувахме преди тангчета, пуншове ,но майка ми ми се накара едно хубаво, че тровиме детето с боклуци и вече не купуваме. А за тия сокчета гледаме да ги пропускаме.Вие ми дадохте много хубава идея за замразяване на сокчета

# 22
  • София
  • Мнения: 39 765
Дияна ми е искала от време на време, защото вижда как деца лижат тези сокове. Не съм купувала, мисля и да не купувам. Сладоледа е за предпочитане пред такива сокчета.
Сега ми е лесно, Дияна ми е пред очите. Но като започне училище? Дано не си пръска джобните за боклуци.

# 23
  • Мнения: 7 474
 ooooh! Наистина са отвратителни  ooooh! За жалост в училище не можеш да следиш какво си купуват децата Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 35 968
боклук!!!

# 25
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Откачам като ми предложат такива ледени сокчета! Напоследък в един от кварталните магазини има едни незаледени сокчета в пластмасови шишенца с формата на мечета със сламка, различно оцветени - как привличат погледа на децата само! Стоил, естествено, веднага ги забеляза и си поиска, при което собственичката (която е медицински работник  Twisted Evil) беше готова да му даде и ми го препоръча - само 30 ст. струвало  Close! Категорично отказах и й обясних повече да не ми пробутва химии, особено за детето  #2gunfire! Затова със Стоил се разбрахме така: купих му меченцето, изляхме оцветената водичка (така ми боядиса мивката #Crazy) и напълнихче обикновена вода, та да си вземе мерака! Но и Стоил оттогава все ме пита: Това оцветено ли е? Ако кажа "да", са се отказва  Hug

# 26
  • Мнения: 574
Точно по този въпрос имахме спор в събота. Синът ми, който е достатъчно голям поиска от тези сокчета. Категорично му отказах и му казах по-добре сладолед, отколкото този заледен сок. Обаче той доведе баща си, който му позволява всичко и след караница в кварталния магазин, му купи такъв сок. Ако изобщо може да се нарече сок. Не можа да го изближе или изпие целия, явно не беше хубав и половината го хвърли. Резултата сега е кашлица и аз категорично отказах да го лекувам, след като действат срещу моето мнение.

# 27
  • Мнения: 1 761
Аз веднъж се скъсах да повръщам от един такъв сок, а за децата не знам.Повече не купувам такива боклуци.

# 28
  • София
  • Мнения: 650
все пак не може ли да се оплачем някъде, та тези сокчета са си направо вредни за децата. Като са малки децата можем да ги контролираме, ама като са по-големички, гледам че масово си купуват тази гадост. Ако някой има идея къде да се оплача, веднага ще спретна една жалбичка.

Общи условия

Активация на акаунт