Мебели "Виденов" – 4

  • 86 199
  • 668
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3
Здравейте,
някой с мнение за Диван Галанс? 😊
https://videnov.bg/holov-gl-galans-0

# 106
  • Мнения: 47
Здравейте момичета, тъй като правим основен ремонт, скоро ще стигнем и до мебелите. След дълго търсене и разглеждане сме се спряли на спалня от Виденов на марка Rauch, Симфония https://videnov.bg/spalnya-simfoniya-za-matrak-180200-2-noshchni-shkafcheta.Дали случайно някой има впечатления от нея? Цената на спалнята е доста над другите им спални, което ме навежда на мисълта че може би ще е по-качествена от останалите. За съжаление я има като мостра само в София и то не в бяло, та ако някой случайно я има или я е виждал на живо ще се радвам да се включи преди да я видим на живо. Blush

# 107
  • Мнения: 31
Ние си взехме спалня, матрак и кухня. Матрака не ме очарова, но от спалнята и кухнята съм доволна.
Здравейте! Каква кухня си поръчахте? Те ли я монтираха?

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 1 051
Взехме диван сега от промоцията и правихме проект за кухня, дадоха ми добра цена за кухнята, та се колебая между тях и мебели Ирим за кухнята. Моля дайте мнение за кухните на Ирим, ако има някой.

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 12:12 от Ani Ka

# 109
  • София
  • Мнения: 3 457
Има ли някой с диван от Виденов,който има проблем със ... скърцането.Полудявам!Диванът е на 4 месеца.Отказвам да приема че е нормално.Какво мога да направя...?

# 110
  • Варна
  • Мнения: 8
Има ли някой с диван от Виденов,който има проблем със ... скърцането.Полудявам!Диванът е на 4 месеца.Отказвам да приема че е нормално.Какво мога да направя...?

Евентуално WD40 или някаква друга смазка на механизма? Ако скърцането е от металните части.

Ние преди 2 години за квартирата си взехме почти цялото обзавеждане от Виденов (без кухнята). Същата грешка няма да я направя втори път.

# 111
  • София
  • Мнения: 3 457
При сядане е скърцането.Трябва ли да го разглобя на съставните му части за да открия в кой слой на тапицерията и механизмите е проблема...

# 112
  • Мнения: 2 895
При сядане е скърцането.Трябва ли да го разглобя на съставните му части за да открия в кой слой на тапицерията и механизмите е проблема...
А защо не направите рекламация в магазина, той щом от сега скърца сигурно след някой друг месец може и да се разпадне.

# 113
  • София
  • Мнения: 3 457
Аз хубаво ще направя рекламация,ама дали има изобщо решение на проблема? Няма как да остана без диван,той е доста голям,разглобявсне , изнасяне,връщане в производствената база...и то с неясен успех...

# 114
  • Мнения: 2 895
Може да пробваш, в къщи дивана е доста ползвана мебел и не мога да си представя, че при всяко ставане и сядане ще скърца и ще го търпя. Обаждай се на фирмата да намерят решение на проблема, сигурно има и други потърпевши и да знаят как да отстранят скърцането.

# 115
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Аз хубаво ще направя рекламация,ама дали има изобщо решение на проблема? Няма как да остана без диван,той е доста голям,разглобявсне , изнасяне,връщане в производствената база...и то с неясен успех...

Хем боли, хем сърби. Simple Smile

# 116
  • София
  • Мнения: 3 457
Така е .Разсъждавам си на глас... Междувременно се свързах с отдел рекламации и ми казаха да...пратя клип ,за да чуят как скърца....Става интересно Simple Smile

# 117
  • Мнения: 4 303
Така е .Разсъждавам си на глас... Междувременно се свързах с отдел рекламации и ми казаха да...пратя клип ,за да чуят как скърца....Става интересно Simple Smile
Сподели после с нас какво ти отговориха.

# 118
  • Варна
  • Мнения: 8
Така е .Разсъждавам си на глас... Междувременно се свързах с отдел рекламации и ми казаха да...пратя клип ,за да чуят как скърца....Става интересно Simple Smile

Добре сте направили, че първо сте им звъннали. Дано да намерят решение на проблема.

Обаче да се занимавате да разглобявате дивана и сами да търсите проблема е малко рисковано (евентуално ако не направят рекламация/не оправят проблема). Едно, че може да не го върнете в първоначалния вид, второ - възможността за рекламация заминава.

# 119
  • София
  • Мнения: 3 457
Аз написах за разглобяването ,имайки предвид разделянето на двете части на дивана.Той е голям ъглов,захванат за гръб .А не разглобяване на съставни части и слоеве....Ако трябва да се откара до техния цех ,който е в Ямбол,трябва да се направи това и да се транспортира....Тъпа история.Би трябвало да имат компетентни техни хора,които да идват на място .В Айко изпращат така.Не те инструктират у занимават по телефона.Така е редно според мен.Може би се надяват да се откажеш от рекламацията,тъй като наистина да се занимава човек с изнасяне на такава голяма мебел и неползван ето й за периода на ремонт....няма да е най-комфортноъо нещо

Общи условия

Активация на акаунт