идеи за красива кожа на краката

  • 5 718
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
Момичета,
опитайте да си ексфолирате краката с утайка от кафе
И аз се сетих за същото.

# 16
  • Мнения: 3 457
и мойте стоят на точици

# 17
  • Мнения: 169
бебешко олио бюбхен-поддържащо

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
И моята кожа на краката стои на точици след епилация, но на другия ден отминават. Не, че напълно се заличават, но тена през лятото помага.

Вана на тялото се взима преди епилация. След епилация не трябва да се мокрят епилираните части или веднага да се мажат с лосион.
Може да се намажете поне след час, с бебешко олио с лайка или с антибиотична пудра.

Аз ползвам от скоро овлажняващия лосион на Себа Мед, който е за суха и чувствителна кожа, има видима разлика.

# 19
  • Мнения: 769
ОООООФФФФФ да се включа в отбора на 'пилетата'... това ми е най-голям (визуален) проблем от години... е няма лек, няма решение.. Бях зарязала епилатора за около 3-4 години, само на кола ходех, мажа, подхранвам, ексфолирам, дезинфекцирам... каквото се сетите, нищо не помага.. грозна картинка - петна, точки, белези, сраснати косми.... Embarassed Embarassed Embarassed Не очаквам да прочета вълшебна рецепта тук, ама поне си изплаках мъката...

# 20
  • Мнения: 147
Айде и аз да се включав отбора на "пиленцата". Положението и при мен е като при по-голямата част от вас, враснали косъмчета,3-4 белега от пинцета в стремежа си да извадя космите,които така се бяха враснали  Twisted Evil ,че нямаше как просто и естествено черните точици. Вчера си взех бебешко олио на Джонсън с алое и се надявам,че от него ще  е по овлажнена кожата и след ексфолирането с утайка от кафе и тоалетни трици положението ще се пооправи. Епилатора, от два месеца не съм погреждала към него от страх,че пак ще ми станат пълни с подкожни косъмчета караката,карам си сега със самабръсначката и яко мазане и търкане, дано да се оправи положението   Praynig

# 21
  • Мнения: 3 457
бебешко олио бюбхен-поддържащо
kak точно го ползваш,то не е ли само за омекотяване newsm78

# 22
  • Мнения: 212
След епилация-ментолов спирт,който за лятото е супер,защото охлажда.А като изсъхне(което става за секунди) слагам талк.Е,не е панацея,но при мен това реши проблема с точиците.А преди епилиране ползвам седефени трици под душа.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Явно си е до кожа и тип окосмяване. На мен краката не ми стоят на точици, а са гладки, само малко се зачервявам след епилация, но след няколко часа съм ОК.
Според мен такива недостатъци биха се прикрили най- добре с тен.
Peace

# 24
  • Мнения: 5 317
Май всичко си е до кожа.

# 25
  • Мнения: 3 248
Аз пък нямам никакви странични ефекти след епилация! Thinking Party

Общи условия

Активация на акаунт