Хайде пак на почивка в Сандански - 5

  • 82 811
  • 726
  •   1
Отговори
# 165
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 020
Пускат външни лица в Перун, поне като бяхме там през май събота и неделя идваха външни хора.

# 166
  • столицата
  • Мнения: 3 804
Звъннах, казаха ми, че не пускат външни. Явно са били нелегално.

# 167
  • Мнения: 66
Някой с впечатления за масажите в СПА центъра на Св.Никола?

# 168
  • столицата
  • Мнения: 3 804
Как се пътува сега до Мелник? Четох, че пътят е затворен. Вероятно се заобикаля през другите село Н. Кономлади и Виногради?. Много ли се удължава? Става ли самият път или е разбит?

# 169
  • Мнения: X
Как се пътува сега до Мелник? Четох, че пътят е затворен. Вероятно се заобикаля през другите село Н. Кономлади и Виногради?. Много ли се удължава? Става ли самият път или е разбит?
Хубав е обиколния път, минава се през няколко села.

# 170
  • София
  • Мнения: 1 832
.....................
В Свети Врач как e басейнът като състояние? Поддържа ли се?
Бяхме началото на октомври. Басейнът не е много чист. Петък и събота водата в басейна беше студена. Спасителят каза, че ще пусне да се стопли , в неделя казаха /хора, които влизаха/, че е топла.

# 171
  • Мнения: 924
Здравейте, бихте ли ми препоръчали апартамент в Сандански подходящ за семейство с 2 деца. Държа много да има условия за готвене и пералня, тъй като децата са малки. Благодаря!

# 172
  • Мнения: 160
Здравейте, бихте ли ми препоръчали апартамент в Сандански подходящ за семейство с 2 деца. Държа много да има условия за готвене и пералня, тъй като децата са малки. Благодаря!

Днес се върнахме от Сандански. Бяхме за 10 дни. Отседнахме в парк апартаменти Попови, в А13. С две спални, холче с бокс с условия за готвене и пералня. Много хубаво беше със следните забележки: нямаше комарници (вече би трябвало да са поръчани и готови за монтаж в четвъртък по уверение на любезния собственик), бравата на едната спалня заяждаше мнооооого и не можехме да си отваряме вратата без яко блъскане (всички брави ще бъдат подменени по уверение на собственика) и най-важното - фурната миришеше на кабели като се пусне (казахме на собственика и че е опасно, след което той увери, че ще бъде отремонтирано веднага след като тръгнем, ние сме първи ползватели на фурната, трети наематели на апартамента по негови думи).

Като цяло съм много доволна и пак ще идем май месец, но само ако са отстранени тези три забележки.

Апартаментът е в центъра, на 1-2 минути пеша от главната улица, на 7-8 от парка. Всичко е ново.

Намира се на улица със синя зона, но след като разтоварихме (за 1 час/1 лв.) преместих колата на 3 минути от там в несиня зона.

Обадете му се лично и може да ви даде отстъпка човека, ако сте за по-дълго.

Има и други апартаменти от Попови, но не знам как са.

Ако искате питайте още на лично. Simple Smile

# 173
  • Мнения: 13 580
Писала съм за тези апартаменти Попови. Ние бяхме в "Оранжев апартамент", така се рекламираше преди време. Не бях доволна, мръсно, шумно, не го препоръчвам. Съмнявам се посочените недостатъци да се отстранят.

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 08:57 от Пролетно цвете

# 174
  • София
  • Мнения: 6 076
Здравейте, бихте ли ми препоръчали апартамент в Сандански подходящ за семейство с 2 деца. Държа много да има условия за готвене и пералня, тъй като децата са малки. Благодаря!
Ние няхме в апартемнти/студия Дарина (точно зад къщичката на баба Яга Simple Smile). Имаше всичко - печка, пералня, тераса. Беше хубаво, ново и чистичко. Но това преди 2 години, сега не знам как е. 50 лв. беше на вечер.

# 175
  • столицата
  • Мнения: 3 804
[Кога ще пускат виенското колело?

# 176
  • Мнения: 4 859
[Кога ще пускат виенското колело?

Уж към края на месеца го чакаме .Цените на билетите не са ясни,но се знае че с един билет ще се правят 3 обиколки Blush

# 177
  • Сандански
  • Мнения: 162
[Кога ще пускат виенското колело?

Уж към края на месеца го чакаме .Цените на билетите не са ясни,но се знае че с един билет ще се правят 3 обиколки Blush

Виенско колело гр. #Сандански ще бъде официално открито утре - 24.10.19 г.от 12.00 Безплатни билети за деца до 6 годишна възраст от 24.10. до 27.10 включително. Цена на билет за възрастен - 10 лв. Цена на билет за деца 8 лв. Виенското колело се намира до помощния стадион в парка на гр. Сандански.

# 178
  • Мнения: 160
Писала съм за тези апартаменти Попови. Ние бяхме в "Оранжев апартамент", така се рекламираше преди време. Не бях доволна, мръсно, шумно, не го препоръчвам. Съмнявам се посочените недостатъци да се отстранят.

Дано ги отстрани, защото не ми се търси пак апартамент, че ние сме с хиляди изисквания (двуспален, с тераса, с асансьор, с оборудвана кухня, да е новичко и тн и тн)

# 179
  • Мнения: 13 580
Писала съм за тези апартаменти Попови. Ние бяхме в "Оранжев апартамент", така се рекламираше преди време. Не бях доволна, мръсно, шумно, не го препоръчвам. Съмнявам се посочените недостатъци да се отстранят.

Дано ги отстрани, защото не ми се търси пак апартамент, че ние сме с хиляди изисквания (двуспален, с тераса, с асансьор, с оборудвана кухня, да е новичко и тн и тн)
http://www.sandanski.in/a2.html
Тук бяхме ние, снимките много ме подведоха, както и коментарите в сайта.
Естествено моят коментар беше премахват, защо ли?

Общи условия

Активация на акаунт