Хайде пак на почивка в Сандански - 5

  • 81 814
  • 723
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
Откриването на виенското колело е отложено.

# 181
  • Мнения: 160
Писала съм за тези апартаменти Попови. Ние бяхме в "Оранжев апартамент", така се рекламираше преди време. Не бях доволна, мръсно, шумно, не го препоръчвам. Съмнявам се посочените недостатъци да се отстранят.

Дано ги отстрани, защото не ми се търси пак апартамент, че ние сме с хиляди изисквания (двуспален, с тераса, с асансьор, с оборудвана кухня, да е новичко и тн и тн)
http://www.sandanski.in/a2.html
Тук бяхме ние, снимките много ме подведоха, както и коментарите в сайта.
Естествено моят коментар беше премахват, защо ли?

Ами сигурно не искат негативни коментари Simple Smile

На мен този не ми харесва - не изглежда ново, каквото аз търся и съотввтно като всичко по-старо и амортизирано е по-неприветливо.

# 182
  • Мнения: 13 547
Ние бяхме там преди 4 или 5 години.
Някой знае ли какви са цените за вход  басейни в Интерхотела за външни лица?

# 183
  • столицата
  • Мнения: 3 795
20лв.

# 184
  • Мнения: 9 439
Момичета, има ли работещ топъл басейн в Сандански? Съответно колко пари е входа за външни посетители?

# 185
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Аз да питам, случайно да са направили водна пързалка в Сандански?

# 186
  • Мнения: 3 386
И аз в темата с въпроси. Имаме резервация в Св. Никола, общо 9 дами, които искаме да се поглезим през уикенда за осми март. Мислите ли, че е подходящ за целта? Четох някои мнения, включително това,  отпреди 3-4 страници. Но имам няколко въпроса:
- има ли халати и дават ли допълнителни кърпи в СПА центъра?
- чист и топъл ли е басейнът? Става ли за киснене?
- добра ли е храната? Доплащане за вечеря или свободна консумация ще ми препоръчате?
- живо ме интересува скорошно мнение относно пиано бара Simple Smile
Благодаря предварително! 😊

# 187
  • Мнения: 9 439
Побутвам въпросът си за топъл вътрешен басейн в Сандански, който да приема външни посетители.
И още един въпрос търся ресторант с добра храна там.

# 188
  • София
  • Мнения: 157
Побутвам въпросът си за топъл вътрешен басейн в Сандански, който да приема външни посетители.
И още един въпрос търся ресторант с добра храна там.

"Интерхотел Сандански" има външен и вътрешен минерален топъл басейн , пускат външни посетители с/у 20 лв., но не разрешаваха да се излиза за обяд и после да се върнеш отново.Това беше през лятото,когато хотела беше в ремонт. Тук сме  хапвали, беше вкусно и на приемливи цени - https://www.facebook.com/RestaurantGolchev/.В темата хвалят и механа "Рай".

# 189
  • Мнения: 9 439
Благодаря. Ние вече се върнахме от Сандански. Времето беше що- годе добре. Басейни не сме посещавали предвид, че в Сандански е обявена грипна епидемия. По същите причини не се хранихме навън. През седмицата там е скучно. Градът се напълни през уикенда.

# 190
  • София
  • Мнения: 1 226
Привет, обмисляме да посетим Сандански по Великден и се спряхме на Керемидчиевата къща.
Ако някой има впечатления, преки или косвени, моля да сподели.
Всъщност за първи път ще бъдем в града и искаме да не се разочароваме, най-вече от мястото за настаняване.

# 191
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Ако не ви трябва басейн, спа и т. н, много добър е хотел Андон Ангелов, в центъра е има си паркинг и леглата са страшно удобни. За цените съм без думи 20лв. на легло.

# 192
  • Мнения: 13 547
Ако не ви трябва басейн, спа и т. н, много добър е хотел Андон Ангелов, в центъра е има си паркинг и леглата са страшно удобни. За цените съм без думи 20лв. на легло.
Да, хотела наистина е хубав, стаите са чисти, леглата много удобни. НО удобно се измъкват, че стаите по 40 лв. са резервирани, но не са знаели, когато се прави резервацията и те настаняват в стая за 60 лв.. Закуската е включена в цената, но е много бедна с нискокачествени продукти.

# 193
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Ако не ви трябва басейн, спа и т. н, много добър е хотел Андон Ангелов, в центъра е има си паркинг и леглата са страшно удобни. За цените съм без думи 20лв. на легло.
Да, хотела наистина е хубав, стаите са чисти, леглата много удобни. НО удобно се измъкват, че стаите по 40 лв. са резервирани, но не са знаели, когато се прави резервацията и те настаняват в стая за 60 лв.. Закуската е включена в цената, но е много бедна с нискокачествени продукти.
Нас си ни настаниха точно в стая каквато бях резервирала през букинг. За тая цена съм доволна, че кафето беше от кафе- автомат(много добро, което рядко ми се случва и в скъпи хотели).

# 194
  • Мнения: 13 547
Аз резервирах директно в хотела стая за 40 лв., потвърдиха ми я. Но, когато пристигнахме се оказа, че колежката се е объркала. Да, кафето  беше добро.

Общи условия

Активация на акаунт