Хайде пак на почивка в Сандански - 5

  • 82 057
  • 725
  •   2
Отговори
# 330
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте, търся апартамент,който да има кухненски бокс и да бъде близо до парка. Преди 2 години бяхме в апартаменти  K&M, хареса ни, но нямаше къде да се готви .Това ме спира да повторя.
Ние от години ходим в апартемнти, които са в близост до парка и имат всичко необходимо за приготвяне на храна. Тази пролет пак ще сме там.Намират се в блока над пицария "Анджили", до входа на единият е сладкарница "Румина".  Били сме в два от апартемнитите на един собственик, който има общо три апартамента в този блок. Единият апартамент е с две спални, стават две семейста и е 60 лв на вечер, а другият е с една спалня мисля,че беше 45 лв на вечер. Ако искате ще дам координати.
Здравейте,
Може ли координати? Благодаря предварително!

# 331
  • Мнения: 49
Здравейте, планираме през септември една обиколка из България и мислим да останем в Сандански 2 дни. Моля за препоръка за хубав хотел, по възможност с вътрешни топли басейни, че знам ли какво ще е времето през септември, чисто, и с вкусна храна. За пръв път ще сме в града и нямам никаква представа за хотелите там. Благодаря.

Здравейте, в Медите има басейн с топла вода и отвън и вътре и е много хубаво,но е доста скъпо до не го е залепен хотел Ботаника,който за двама души е 50лв на вечер и с допълнително заплащане се ползват басейните на Медите. Храната е вкусна и в Медите и в един ресторант зад хотел Ботаника и е на прилични цени.

# 332
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Тия хотелиери наистина не знаят как да си ценят гостите, после плачат, че ковид им провалил сезона.

# 333
  • Мнения: X
Здравейте, в Медите има басейн с топла вода и отвън и вътре и е много хубаво,но е доста скъпо до не го е залепен хотел Ботаника,който за двама души е 50лв на вечер и с допълнително заплащане се ползват басейните на Медите. Храната е вкусна и в Медите и в един ресторант зад хотел Ботаника и е на прилични цени.
Благодаря, Anonimka23.

# 334
  • Мнения: 155
[quote author=slan4ize_76 link=topic=1099469.msg42401452#msg42401452 date=16143
Ние от години ходим в апартемнти, които са в близост до парка и имат всичко необходимо за приготвяне на храна. Тази пролет пак ще сме там.Намират се в блока над пицария "Анджили", до входа на единият е сладкарница "Румина".  Били сме в два от апартемнитите на един собственик, който има общо три апартамента в този блок. Единият апартамент е с две спални, стават две семейста и е 60 лв на вечер, а другият е с една спалня мисля,че беше 45 лв на вечер. Ако искате ще дам координати.
Здравейте! Може ли и на мен координати за тези апартаменти?

# 335
  • Мнения: 825
Имате ли отзиви за Villa Sintica ?

# 336
  • Мнения: 49
Здравейте,някой ходил ли е наскоро в Сандански,още ли важат мерките външни лица да не ползват басейните в хотелите?

# 337
  • Мнения: 2 046
Здравейте,някой ходил ли е наскоро в Сандански,още ли важат мерките външни лица да не ползват басейните в хотелите?
Аз бях миналия месец.
Външни пускаха в хотел Пирин, Свети Никола и Медите. В Интерхотела - не.

# 338
  • София
  • Мнения: 1 872
Здравейте! И аз да питам за хотел "Прим" какви са ви впечатленията?

# 339
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Да споделя положително мнение за хотел Аquasun hotel and spa, чудесен басейн и прекрасна грижа на персонала. Писах подробно в темата за бял списък на хотелите в БГ, но ако някой се интересува от хотела и има въпроси - мога да споделя повече подробности.
Определено ще повторим посещението.

# 340
  • Мнения: 5
Здравейте! Може ли, да споделите актуални  мнения за хотел Панорама?

# 341
  • Мнения: 49
Здравейте,хотел Панорама ходят доста по здравната каса.Последно като ходих там при 2г ресторанта беше под всяка критика,имаше само един сервитьор и поръчките се бавеха по 40/50мин... Басейна е голям с топла вода,но не се подържа. Аз не съм доволна.Сега може да е променено.


https://
Здравейте! Може ли, да споделите актуални  мнения за хотел Панорама?

# 342
  • Мнения: 197
Ще съм много благодарна ако ми препоръчате хотел с минерален басей външен и вътрешен.За сега съм се спряла на Интерхотел ,но искам да прегледам още варианти.Също така ако някой е посещавал скоро Интерхотел ,моля да сподели отзиви,храна ,басейни,обслужване.

# 343
  • Мнения: 13 548
Интерхотела и Медите са с приблизително еднакви цени, като вторият е една идея по-скъп. Бях там през май месец, първо в Интерхотела, после в Медите. Съжалявам, че не посетих първо Медите, всичко му е по-добро. Повече външни басейни, много по-чисто, по-спокойно и отлична храна. Ако обичате да плувате имайте впредвид, че в Интерхотела вътрешният басейн е по-голям.

Последна редакция: пт, 20 авг 2021, 21:33 от Пролетно цвете

# 344
  • Мнения: 197
Интерхотела и Медите са с приблизително еднакви цени, като вторият е една идея по-скъп. Бях там през май месец, първо в Интерхотела, после в Медите. Съжалявам, че не посетих първо Медите, всичко му е по-добро. Повече външни басейни, много по-чисто, по-спокойно и отлична храна. Ако обичате да плувате имайте впредвид, че в Интерхотела вътрешният басейн е по-голям.
Благодаря много за информацията.А храната как е в  Интерхотела .Много се чудя дали да избера само закуска или закуска и вечеря.

Общи условия

Активация на акаунт