Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 27 тема

  • 73 198
  • 736
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 198
Това с конците го мисля от месеци.На 20 съм на консултация при Валянова.Ако се престраша да сложа - ще пиша.

# 136
  • Мнения: 2 872
Здравейте! А каква е цената за поставяне на ботокс в две зони (чело и гневна бръчка) при Ванеска? 2х250 лв? Понеже при Денкова е толкова, но малко този път не ми се дават. Насочете ме към някой, който няма да ме окепази, а в същото време цената е нормална (до 350 макс за двете зони).

# 137
  • Мнения: 3 118
Здравейте! А каква е цената за поставяне на ботокс в две зони (чело и гневна бръчка) при Ванеска? 2х250 лв? Понеже при Денкова е толкова, но малко този път не ми се дават. Насочете ме към някой, който няма да ме окепази, а в същото време цената е нормална (до 350 макс за двете зони).
Някои слагат на зони, някои на единици.
Ако ти поставят малко единици си заслужава да идеш, там където се плаща на такива.

# 138
  • Мнения: leet
Това с конците го мисля от месеци.На 20 съм на консултация при Валянова.Ако се престраша да сложа - ще пиша.
Ще чакам с нетьрпение да пишеш, аз смятам края на другия месец да запиша час при нея

# 139
  • Мнения: 2 872
Здравейте! А каква е цената за поставяне на ботокс в две зони (чело и гневна бръчка) при Ванеска? 2х250 лв? Понеже при Денкова е толкова, но малко този път не ми се дават. Насочете ме към някой, който няма да ме окепази, а в същото време цената е нормална (до 350 макс за двете зони).
Някои слагат на зони, някои на единици.
Ако ти поставят малко единици си заслужава да идеш, там където се плаща на такива.
Да, знам, аз съм за съвсем малко, то още ми държи от предишния, но е поотпуснало и искам подновяване. В Хил клиник на единици ли е?

# 140
  • Мнения: 10 614
КРР, в предишната тема някой беше публикувал информация за ценоразписа на Хил клиник и ботокс в челото беше около 500 лв, което е доста скъпо на фона на всички останали.
Нямат ценоразпис в интернет, а като ходих на място, не видях такъв на видно място в клиниката на Московска.

# 141
  • Мнения: 2 872
Охоо, тези не са добре. Много са си 500 лв за ботокс за две зони, особено за мен, където просто трябва някаква бебешка доза. (очаквах в Хил цените да са по-народни, а то по-скъпо от Денкова)
Гледам, че в скинлайн са на единици и са изчислили, че чело и гневна излизат от 190 до 400, което ми е идеално. Обаче за Михайлов в темата има противоречиви отзиви. Мислите ли, че ще се справи с ботокса и няма да стана безизразна или с паднал клепач?
Ако не, ще прежаля 500 лв и ще си отида при моя.

Аз съм много доволна иначе от мезолифт Princess Rich, така си поддържам филърите и Volite-a до една година, плюс спрях процедурите при козметик (преди ходех всяка седмица на маски и апаратни процедури). Правя си го 2 пъти в годината (плюс Volite веднъж и веднъж филър в бузи) и по този начин за дори повече от година пазя всичко, без да ходя по козметици (слагам само по една маска седмично вкъщи). Забелязах, обаче че на доста места Princess Rich е около 200 лв, а при Денкова е 300-350 и се чудя дали и него да не слагам другаде. В Skinline е май около 200 и нещо.

И последно, какво мислите за Juvederm Ultra Smile за устни. Искам някакъв мек филър за хидратация и леек обем.

# 142
  • София
  • Мнения: 11 989
Аз преди месец слагах ботокс в тези две зони при Мирчевска за 300 лева.

# 143
  • Мнения: 3 118
Здравейте! А каква е цената за поставяне на ботокс в две зони (чело и гневна бръчка) при Ванеска? 2х250 лв? Понеже при Денкова е толкова, но малко този път не ми се дават. Насочете ме към някой, който няма да ме окепази, а в същото време цената е нормална (до 350 макс за двете зони).
Някои слагат на зони, някои на единици.
Ако ти поставят малко единици си заслужава да идеш, там където се плаща на такива.
Да, знам, аз съм за съвсем малко, то още ми държи от предишния, но е поотпуснало и искам подновяване. В Хил клиник на единици ли е?
Не знам, за там.
Аз съм слагала в Скинлайн, там е на единица 10-11-14 лв., зависи дали имат промоционални оферти или не.

Имаше в темата и доволни от докторка, която няма кабинет в клиника, а пътува до София. За съжаление не помня име. Ще потърся. Около 200 лв. беше.

Намерих - Чолакова се казва.

# 144
  • Мнения: 1 110
Момичета ходих на консултация за двойна брадичка и ми предложиха радиочестота както и за лицето имала анти ейдж ефект... Въпроса ми е дали си заслужава, да дадете мнение за тези апарати с радиочестота изобщо не съм наясно

# 145
  • Мнения: 2 872
Скрит текст:
Здравейте! А каква е цената за поставяне на ботокс в две зони (чело и гневна бръчка) при Ванеска? 2х250 лв? Понеже при Денкова е толкова, но малко този път не ми се дават. Насочете ме към някой, който няма да ме окепази, а в същото време цената е нормална (до 350 макс за двете зони).
Някои слагат на зони, някои на единици.
Ако ти поставят малко единици си заслужава да идеш, там където се плаща на такива.
Да, знам, аз съм за съвсем малко, то още ми държи от предишния, но е поотпуснало и искам подновяване. В Хил клиник на единици ли е?
Не знам, за там.
Аз съм слагала в Скинлайн, там е на единица 10-11-14 лв., зависи дали имат промоционални оферти или не.

Имаше в темата и доволни от докторка, която няма кабинет в клиника, а пътува до София. За съжаление не помня име. Ще потърся. Около 200 лв. беше.

Намерих - Чолакова се казва.

А остана ли доволна от Скинлайн. Имаше ли повдигане на веждата (освежаване на погледа), запази ли мимика?
И при кой го слага - Михайлов?

А Михайлов как е с устните?

Последна редакция: сб, 16 мар 2019, 10:37 от bubanka

# 146
  • Мнения: 3 118
А остана ли доволна от Скинлайн. Имаше ли повдигане на веждата (освежаване на погледа), запази ли мимика?
И при кой го слага - Михайлов?
А Михайлов как е с устните?
Слагала съм два пъти - и двата съм доволна от резултата. При Михайлов, да. Всъщност там май само той се занимава с подобни процедури.
Скрит текст:
Първия път, обаче, имах доста силна болка в челюстта за около седмица, едва дъвчех. Според него няма как да е от ботокса, според мен със сигурност е. Трябва да се внимава преди това ден, два да не се пие никакъв алкохол и лекарства, а в деня след процедурата никакъв фитнес, парна баня, навеждане или спане легнал за четири часа. Мен за преди това никой нищо не ме беше предупредил.

Не знам за устни как е Михайлов, не съм правила при когото и да е.

Последна редакция: чт, 14 мар 2019, 21:57 от Пит

# 147
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз съм правила и ботокс и устни там - доволна съм.

# 148
  • Мнения: 2 872
Благодаря, момичета за отговорите. Колебая се между Мирчевска и Михайлов, ще го помисля още малко.
А някой пробвал ли е Neauvia HYDRO DELUXE като мезолифт (skinbooster). Аз съм много доволна от Princess Rich, но на Neauvia HYDRO DELUXE цената в Olimpia Clinic е много добра (250 лв за 2 мл, които могат да се слагат два пъти). От Princess Rich имам освен хидратация и леко лифтиране.

Мирчевска ми обяви 450 лв за двете зони, дори и да се наложи да се сложи малка доза. Мисля да заложа на Михайлов Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 мар 2019, 17:56 от KPP

# 149
  • Мнения: 23
Здравейте, момичета. Изчетох доста за поставянето на филъри на лицето, но така и не разбрах няколко основни за мен неща. Всички ми каза ват, че филърите си личат страшно много и още ми е твърде рано. До сега никога не съм използвала подобни интервенции и не съм запозната изобщо. Та... в този ред на мисли, имам няколко въпроса:
1. Има ли определен възраст след която е подходящо да се слагат филъри? Аз съм на 30 години, имам доста изразени мимически бръчки по челото, за което съм чела, че е най- подходящ ботоксът.
2. Нося брекети и лицето доста ми се промени, образуваха ми се доста хлътнали бузи и лицето ми изглежда доста изпити. Филърите биха ли помогнали в тази посока?
3. Ако си сложа веднъж и не ми хареса, мога ли след това да спра с използването?
Ще съм благодарна, ако някой ми отговори! Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт