Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 27 тема

  • 73 115
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 597
Как ви се струват цените на Хил клиник? Май са доста високи?

# 46
  • Мнения: 11
Споделяла съм и преди, че на въпрос дали имам нужда от нещо повече от ботокс Мирчевска досега винаги ми е казвала, че нямам нужда. Реално можеше да ми вземе парите, но тя категорично ми е отказвала.
Последния път каза, че при някое от следващите ми посещения за ботокс може и да има вече нужда, но това ще е след близо година.
Аз също съм й пациент от няколко години и затова съм крайно изненадана от споделената случка. Не мога да повярвам, че това е цялата истина.

Аз съм не по-малко изненадана от тази постъпка от теб и ме боли още повече, че е от лекар, който съм посещавала многократно. Не искам да убеждавам никого в нищо, просто ще кажа, че след като рейтнах страницата на Мирчевска вчера във фейсбук и разказах историята, тя махна изцяло опцията за рейтинг. Същата история написах и в гугъл ревю, днес тя си махна снимките от там и промени работното време на "Перманентно затворено". Дали човек, който има как да се аргументира, ще се скрие така? Не ми се иска да дълбая повече, просто пожелавам да не ви се случва.

# 47
  • София
  • Мнения: 11 982
Работното време е променено на 13-19 часа.

# 48
  • Мнения: 11
Работното време е променено на 13-19 часа.

В Гугъл като се напише името й до вчера имаше снимки и работно време. Днес вече няма. Няма я и възможността за рейтване във фейсбук от снощи.

# 49
  • Мнения: 1 464
Съжалявам за това, което ти се е случило! Не е за парите, а горчи от отношението на човек, който посещаваш от години и на който си се доверявал.
Наистина на работно време пише "затворено за постоянно". Мисля, че човек с чиста съвест не би си спирал коментарите по страницата и не би се покривал. С тази си постъпка, определено губи много повече от загубените от теб 400лв.

# 50
  • София
  • Мнения: 11 982
Ок, не защитавам никого. Не упреквам никого. Аз ще остана нейна пациентка.
Дано не се разочаровам никога. Случвало ми се е с други лекари. Михайлов визирам.

# 51
  • Мнения: 5 671
Аз просто се чудя как тази доктор Мирчевска може за 400 лева да се изложи така...

# 52
  • Мнения: 2 858
Ужас, как не я е срам. Сезирайте някоя медия, мога да ви съдействам.

# 53
  • Милано
  • Мнения: 949
Благодаря за новата тема!Засега само ботокс...

# 54
  • Мнения: 55
Ако ваучерът има срок на валидност, той трябва да е посочен в него. Аз например плащам пакет от брой лазерни процедури в Еволюшън център и съм ги ползвала и през следваща година до изчерпването им. Никога не съм имала проблем с това при тях.

# 55
  • Мнения: 11
Ужас, как не я е срам. Сезирайте някоя медия, мога да ви съдействам.

И затова се замислям, но за момента ще се обърна към КЗП и ще видя дали те могат да направят нещо. Проблемът е, че наистина от лекарката не ми се е издавал никакъв валиден документ за посещенията освен едно картонче, на което пише Juvederm и се лепи серийният номер на филъра. При нея не мисля че се пази архив на пациентите и кой какво е правил. Просто Мирчевска си е знаела, че ще й се размине безнаказно...

# 56
  • Мнения: 4 456
Само искам да кажа че всеки ваучер има срок на валидност.Като това не оправдава отказа на  д-р Мирчевска .
По принцип е така, но в този случай, след като имат устна договорка, щеше да бъде коректно, ако доктора още тогава разясни, до кога може да се използва този ваучер. Дори да беше казано 3 месеца например - момичето щеше да си направи сметка, какви процедури да направи в този срок за тези пари. Така я поставя "на колене" и не й прави чест.

# 57
  • София
  • Мнения: 11 982
не знаем гледната точка на другата страна!

# 58
  • Мнения: 1 464
не знаем гледната точка на другата страна!

Другата страна нямаше да се покрива, нито да си изключва коментарите на страницата, ако беше права. Хеле пък, да пише "затворено за постоянно".
Направо ми е писнало от такива самозабравили се хора! Каквото и ще да е, трябва да го направиш в полза на пациента. Защото той е рекламата ти и не може за някакви си смешни 400лв. да си плюеш върху името. Още повече пациент, който идва при теб от 4 години.
В противен случай се получава това - напред си с едни 400лв., но една камара народ разбира какво представляваш и не идва при теб.

# 59
  • София
  • Мнения: 11 982
Никъде не пише, че е затворено за постоянно. Пише, че отваря в 13:00.
Ние не знаем дали изобщо нещо е било публикувано, пък и изтрито.

Освен това Мирчевска е издала ваучер за съвсем друга процедура. Направила е компромис като се е съгласила да извърши друго вместо третирането на мазнините в брадичката.

Никой от нас не знае цялата истина.

Аз вярвам на Мирчевска.

Общи условия

Активация на акаунт