Модни консултации 38

  • 50 142
  • 764
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 403
Много ви благодаря, момичета! Поръчах  два чифта, за едните не знам дали ще стават, нито защо ми харесаха толкова.
https://mosaic03.ztat.net/vgs/media/pdp-zoom/TO/21/1A/03/LQ/11/T … 211A03L-Q11@3.jpg
https://mosaic03.ztat.net/vgs/media/pdp-zoom/PD/71/1E/00/BB/11/P … 11E00B-B11@27.jpg

Чудя се как ми изпълняват поръчките от тоя сайт, все нещо връщам.

# 706
  • Мнения: 24 467
Обувки се разширяват до номер-два при обущар - слагат се в калъпи, напръскват се със спрей за отпускане и стоят два дни. Става идеално.
В домашна обстановка е трудно.

# 707
  • Мнения: 1 024
И двата чифта би трябвало да са ОК с роклята.
 Дано не връщаш този път.

# 708
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Минавам да ви се похваля с две неща.

Първо, обезмаслителят си свърши работата, благодаря още веднъж за съвета.

И второ, изпълних си заканата от началото на темата и си взех змийски панталон. Стои страхотно, само че е плътен и няма да мога да го нося дълго.

# 709
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Дайте идея за мноооого тънка връхна дреха с ръкави - поне къси.  Трябва ми за арабските страни.
Досега винаги съм се намятала с шал, където е необходимо, но ...много тегаво - върти се, сучи се - не е моето.
Иначи винаги нося такъв около врата, но не и за покриване на рамене.
Мислех някаква копринена или ленена риза с къси ръкави - разкопчана, но нещо....
"Аутфита" е ленени панталони - лек потур, голям потур и мноооого голям потур. Laughing  зелено - бежова гама.
Равни римски сандали, бели конвърси и чехли Биркенсток.
Дали да не взема някакви декоративни игли, за да си държа шаловете на место? newsm78

# 710
  • Мнения: 18 473
Шал защипвам със щипка за коса. С игла ще е по-красиво, спор няма. Копринена риза ми се струва много добър вариант.

# 711
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Шалът може да бъде закопчан с брошка или игла от този вид

Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 14:10 от sl

# 712
  • Мнения: 10 210
Обувки се разширяват до номер-два при обущар - слагат се в калъпи, напръскват се със спрей за отпускане и стоят два дни. Става идеално.
В домашна обстановка е трудно.
Наистина ли?! Цял номер, че и два! Аз разширявах обувката само заради ръбчетата, с широко ходило съм.

# 713
  • Мнения: 24 467
Обувката се поставя в един калъп, който може да се разтегне напред и настрани и когато се остави дълго време така, напръскана със спрей, размерът се увеличава и то трайно. Но обущарите, старите майстори, си знаят.

# 714
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не разбирам от процедурата, но колкото и майсторски да е направено при  два номера има разлика в дължината на подметката.

Лично аз бих предпочела да си купя по голям номер

# 715
  • Мнения: 10 210
Да, аз също си разширих мокасините трайно, но не предполагах, че може чак цял номер. Явно трябва да се разходя до някой обущар заради други обувки, благодаря.

# 716
  • Мнения: 24 467
Не разбирам от процедурата, но колкото и майсторски да е направено при  два номера има разлика в дължината на подметката.

Лично аз бих предпочела да си купя по голям номер

Ама разбира се, че е по-добре. Но не става въпрос за това.
Хората го предлагат като опция, ако човек има проблем с вече налични. И това с двата номера е максимум. Почти никой не разтяга толкова.
Повечето хора всъщност разпъват половин до един номер.
 Случва се да си купиш от магазина обувки, като уж ти стават, но после се оказва, че когато ходиш и ти се понадуят краката, че ти стягат. Тогава няма как да ги върнеш, но пък разтягане на саята с половин номер ще ти свърши чудна работа.
Също и при нестандартни ходила - широк крак. Ако купиш твой номер по дължина ще са ти тесни. Идеално ти идва в този случая леко разтягане само на ширина.
Щом се предлага услугата, явно се ползва. Виждала съм поставени обувки на калъпите да разтягане често, когато съм носила наши за ремонт. Добре е човек да е информиран, че се предлага подобна професионална услуга.

# 717
  • София
  • Мнения: 3 071
При обущар се разширяват, но само естествена кожа и то пак не всеки вид.  Веднъж пробвах с обувки на мъжа ми, горе-долу един номер се разшириха.
На мен ми предстои другарска среща и за вечерта ще търся някоя рокличка, не много официална, но пък нещо женствено ми се иска, и аз не знам какво точно.

# 718
  • Мнения: 499
След бременността вече нося 38 номер обувки. Всички стари ми бяха 37 и ниищо не ми става. Благодаря, че споделихте за обущаря. Ще го пробвам!

# 719
  • Бостън
  • Мнения: 13 504
След бременността вече нося 38 номер обувки. Всички стари ми бяха 37 и ниищо не ми става. Благодаря, че споделихте за обущаря. Ще го пробвам!
И това не помогна!!! От 38 на 39+ Плаках!
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 22:06 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт