Дяволското гърло Тема 3 "Зло се събуди"

  • 39 251
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 12 526
Това дете как ли ще е намесено?

# 721
  • Мнения: 8 919
Да се върна на Краси аз😀. Пропуснала  съм,  че вече е коментирано. Ами странна му е реакцията според мен, но не мисля, че той е убиеца.  
С тези светли очи погледът му е винаги леко странен.

Не знам каква е заявката на продуцентите, но независимо от чуждата музика, филма си остава доста български. Детайли като панелни блокове, очукани коли, бетонни сгради, соц обзавеждане, мизерни къщички си остават (за съжаление) част от българската действителност. От друга страна, харесва ми, че показват тези неща във филма, а не се опитват да лустросат нещата.

# 722
  • Мнения: 3 269
Благодарности за труда, Mari_Mar Simple Smile.

Като гледам кадъра, мъжа пред огъня май още не сме го виждали. Започвам да си мисля обаче, че не той е убиецът. Погледът му не ми говори за изверг, който обезобразява трупове 🤔.

# 723
  • Мнения: 31 335
Аз отворих на Карамазов Инстаграма и честно казано ми стана противно това, че пуска Хейт 1, 2, 3 и т.н.
Да Владо, гайдите липсват, колкото и да правиш муцки. Не ви е добра музиката за Родопите сори! И да, хейтя ви за музиката определено.

# 724
  • Мнения: 10 912
Интересното е, че имаше и голям хейт за ролята му в ОЖ и че търка пода цял сезон, но там не помня да съм видяла реакция по тази тема. Явно взима доста присърце ДГ и се е надявал и една лоша дума да няма за него, но критика винаги ще има..

# 725
  • Мнения: 4 865
На мен си ми харесва музиката. Но аз харесвам такъв стил. Не ми липсват гайдите , гледката компенсира всичко. Даже малко амбиент да бяха включили щеше да е супер.
Малко ми е един епизод на седмица и започва да ми доскучава. Ама аз обичам да гледам наведнъж и да си влизам във филма. Като свърши ще го изгледам отново на един дъх.

Скрит текст:
Шведският "Мост" е уникален и доста реалистично направен. Благодаря, че ми го казахте

# 726
  • Мнения: 728
Той нали каза, че тази роля е специална за него. Затова е толкова чувствителен на тази тема.
Музикалното оформление ми харесва, но с характерната за района музика щеше да е съвършено. Жалко за пропуснатата възможност.

Mari_Mar, благодаря ти за труда.Flowers Rose

# 727
  • Мнения: 553
Това дете как ли ще е намесено?

И аз това се чудя.

# 728
  • Мнения: 5 975
Музиката няма нищо общо с Карамазов и играта му. Така че критиката не е към него. Не, че не е хубава, напротив. Ама нали го гласим филма за прожектиране и в други страни. Защо да не покажем и това, че имаме добри композитори и изпълнители. Припомнете си "Вчера" и песента на Маричков или "Козият рог".
Ама музиката да му е само кусура на сериала.

# 729
  • Мнения: 766
Поздравявам Карамазов с песента на Ъпсурт "Браво". Нали иска само това да чува.  Готин е, но не е ли свикнал, че с позитивите вървят и негативите, особено в неговата професия.

# 730
  • Мнения: 4 865
А дали наистина го гласят за продаване навън?
Критиците веднага ще ги сринат с тези леки препратки и копиране на вървежни американски продукции. Аз мисля, че Милошев просто опипва почвата в криминалния жанр и си е направил експеримент. Подобно на Макариев с хорър жанра.

# 731
  • Мнения: 2 560
Владо Карамазов мисля, че в телевизионно интервю съм го чувала да казва, че всъщност е доста кисел човек. Не помня къде, защото беше отдавна, ама най- вероятно при Мондьо е било. Та, ако не се е бъзикал нещо, нормално е да се цупи на критиката. От снимките и коментарите от инстаграм, които пускате,  оставам с впечатлението,  че и той и Духовникова преимат ДГ за връх в кариерата си, или поне едни от най- добрите си роли. Едва ли са очаквали на някой нещо да не му хареса.

# 732
  • Мнения: 92
Краси и на мен ми е съмнителен,но не вярвам,че е замесен в убийствста.По скоро е бил чадър на Каракехайов и другия.Според мен в първата сериала има най-много улики.И не тръгваме от най-основната улика.Няма следи около езерото,Краси казва “и кучето нищо не подушва”.Да заличат следите добре,но как пък кучето няма да надуши нищо,което за какво говори,че кучето надушва позната миризма и не реагира.(Все пак то не може да разкаже какво точно надушва)Ако приемем,че не е паднал от небето трупа е подхвърлен от някое от ченгетата,НО това не значи,че  той е убиеца.Според мен разсъждаваме грешно.Убиеца може да е един физически,но ако някой му помага по някакви причини и ако му помага,дали не работят просто за един и същ човек,който е поръчителя на тези убийства.Забележете кой вади трупа Краси и Попето.Но пък Краси ни обръща внимание на факта няма никакви следи,кучето не подушва нищо.Попето от друга страна е кучето на участъка.На него му казват и той изпълнява,няма скрупули,бие разпитва.Ако има нещо мръсно той е човека,който ще го свърши и то ако има някаква облага.Ако е Попето,кой може да чу обещае нещо голямо-прокурора.Ако прокурора иска да влезе във властта облъчва един фанатик,който убива от страст и омраза,едно ченге което да изпипа нещата и всичко е точно. О всеки добър план може да се обърка и според мен точно това ще стане.Вие какво мислите?

# 733
  • Мнения: 2 560
Много ми харесват разсъжденията ти, наистина не се бях замислила за това, че няма следи и кучето не надушва нищо. Права си, че дигурно надушва позната миризма и не реагира на нея. Попето го видяхме, че изпълни заповедите на прокурора без колебание. Ама пък той не ми изглежда като човек, който ламти за власт, той е по- скоро перфектният изпълнител. Аз също не мисля, че Краси е убиеца, но може би е съпричастен по някакъв начин. Да, съгласна съм, че с тези светли очи погледа му е винаги леко особен, но защо дадоха първо неговото лице и неговата реакция? Защо не дадоха изражението на Филип или на Попето, когато Славчо повтори думите на Руфинка? Освен това тя каза, че Шейтан е изпратил своя звяр. Дали това не означава, че физическия убиец действа по нечия заповед?

# 734
  • Мнения: 3 269
По-скоро Руфинка характеризира убиеца като слуга на дявола.
Аз имам теория за първото убийство, обаче ми трябва консулт с някой местен, за да потвърди възможно ли е Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт