След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #18

  • 40 764
  • 746
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 12 818
Прекрасни са и Долунай и Бубето.

Да е жива и здрава рожденничката, успешна кариера!

Нейният сериал започнах и оставих,може един ден да го догледам. Едни абсурди, най-вече тази гавра с детето аутист.

Скрит текст:
Скоро присъствах на лекция от наш психиатър по повод ,,Аутизъм,,. Много достъпна и интересно поднесена тема. Направих сравнение с моментите показани в сериала с детето. Потресаващо. Какво ли не се прави заради финикийските знаци.


Новата великолепна четворка на Нетфликс - Мехмет Гюнсюр, Берен Саат, Метин Акдюлгер, Мелиса Шенолсун.

Дългоочакваният нов турски сериал на Нетфликс и О3 Медия (продуцентите на Невестата и предстоящия сериал на Илкер) ще се нарича "Атийе".



Ще се излъчат 8 епизода и повече инфо наготово от рускините
към каста се присъединявали


Скрит текст:
чём будет сериал #Атие❓❓❓
 Вдохновленный книгой «Пробуждение мира» Шенгюля Бойбаша, сериал рассказывает о захватывающей и мистической истории молодой и прекрасной художницы Атье. Атье со своей семьей и возлюбленным Озаном ведет простую и счастливую жизнь в Стамбуле, пока её жизнь не изменится благодаря открытию, сделанному в Гёбеклитепе, старейшем в мире храме. Археолог Эрхан, который проводит раскопки в регионе, обнаруживает символ, который раскрывает мистические отношения между Атье и Гёбеклитепе. Атье преследует это таинственное событие, которое открывает ей совершенно новую дверь и решает искать ее прошлое в древнем храме. Когда открывается этот таинственный экран, события, которые появляются против Атье, будут ставить под сомнение все, что у нее есть, от прошлого до будущего, от истины до духовного.
...........................

за Невестата от 76 еп


Фарук и Сурейя
- грижите в конака и работата оказват влияние на брака.  И най-вече егоизма на Фарук. Неговото настроение е доминиращо в брачните отношения. Турчин ама турчин.Тя че беше изненадана беше вечерта в хотела, но  сутринта разсъждаваше логично и интелигентно. Не е проблема SMS-а,  нито целувката, проблемът е студенината между двамата,която трайно и все по сигурно се настанява  като стена. Накрая  новините бяха добри и всичко поотмина но Фарук се дистанцира от Сурейя, като че ли едва ли не тя е виновната за случилото се.
За мен Окан и Озгюр не са толкова черни. Някак историята с тях беше реална, ситуация която би се случила в действителност. Младо момиче лапнало по шефа, класика в жанра. Хубавото е,че Фарук се дистанцира и я постави на място, и то категорично показвайки какво е за него Сурейя. И точно това намести чакрите на секретарката. hahaha hahaha Ако беше някое перде много щеше да и пука за жената на шефа, но тя изпита унижение. Има малко несъответствие с  поведението и преди това и разочарованието и накрая след разговора. Съвсем видимо и целенасочено сваляше Фарук с поведението си, въпреки че знаеше, той все пак е семеен. Какво очакваше, какво разчиташе в неговото отношение та се надяваше на  връзка.

Дилара, Адем и Гюнеш -и тук триъгълник от живота,съвсем реален. Адем е такъв какъвто е с Гюнеш.
След разговора с психоложката /или психиатърката/ Дилара сякаш ,,изпусна натрупалата се пара,, от  живота си с него. Ядосана е, има защо виждайки как се отнася с Гюнеш. Но Дилара не е Гюнеш. Самата тя не знае какво иска и във всеки случай не точно онзи Адем от миналото и. Очаквала е разбиращ, любящ , друг от това което е бил до нея всъщност Адем. И я дразни точно връзката му с другата с другото отношение.
Много тактично  се разкриват несъответствието на характерите в брака между двамата и изхода от подобно съжителство от екипа на сериала. Добър  образователен подход за зрители с подобни проблеми в името на спокойствието на децата.
И това е хубавото - реалните проблеми показани в сериала.

Как беше ,,Сериал за живота,,
Peace Peace Peace

Последна редакция: пн, 25 мар 2019, 18:33 от eliNIM

# 91
  • София
  • Мнения: 6 287
Цитат
Има малко несъответствие с  поведението и преди това и разочарованието и накрая след разговора. Съвсем видимо и целенасочено сваляше Фарук с поведението си, въпреки че знаеше, той все пак е семеен. Какво очакваше, какво разчиташе в неговото отношение та се надяваше на  връзка.

Повярва на приятелката си, че Фарук я харесва.
Онази толкова глупости й надрънка, че тя веднага й се върза.
Явно доста е хлътнала, щом не си даде сметка, че е невъзможно Фарук да зареже жена си, децата си и семейството си и да тръгне с нея.

При Сюрейа и Фарук наистина се усеща едно отчуждение.
Но и това го има в реала.
Няма да се изненадам, ако те все пак се разделят, а Фикрет и Ипек останат завинаги заедно.
Това, че една любов е започнала силно, не е гаранция.

На психолог ходи Адем.  Peace
Поне до този момент съм с впечатлението, че героинята, чието име все не мога да запомня  Crazy е психолог, а не психиатър.

***

Интересна е историята на "Атийе". Мен ме грабна още отсега.  Laughing
Бях тръгнала да превеждам това, което са пуснали, но щом има превод на руски ще го спестя.
На английски сериалът е със заглавие The Gift.

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 10:16 от zarani

# 92
  • Мнения: 12 818
Нищо чудно и до раздяла да стигнат, нали Сурейя тръгва на психолог.  Не е случайно това което ни показаха в първия епизод на трети сезон. А Яз , порасналата  обвинява Сурейя за всичко. За кое  newsm78- за раздяла, за нещастен брак, за нещо което се случва в семейството и.
Може би това е и истинската история на една голяма любов, която разказва писателката.


От рускините - превод на част от съдържанието на книгата

Скрит текст:


❗Внимание ❗
Дорогие подписчики,

❌Книга и сериал совершенно разные❌
Есть только сходство с тем что имя Сурейи и Эсмы не меняли в сериале, НО сюжет книги и сериала не совпадают! Это просто перевод книги для тех кто хочет узнать еще и эту историю!

Те, кому не интересна книга, просим пройти мимо этого поста. Спасибо за понимание ❤

📚Gülseren Budayıcıoğlu- ''Hayata Dön'' / Гюлсерен Будайиджиоглу- "Вернись к жизни"📚

Ала🖤- У меня с детства не было никого кто бы рассказывал мне сказки. Говоря про детство, у меня на глазах появляется осиротевшая и уродливая девочка, ходящая вокруг. Тогда меня тоже никто не любил. В доме даже не было кровати, которая принадлежала мне. Где находила удобное местечко, там и укутывалась спать. Зимой было холодно. Тогда я ложилась спать в гостиной. Гостиная была большой и полной вещей внутри. Ночью каждая из этих вещей была похожа на призраки, и я боялась их. Больше всего я боялась мертвых.

Психолог💛- Сейчас все еще боишься?

Ала🖤- Есть и другие страшные вещи если даже не бояться мертвых.

Психолог💛- Например, какие?

Ала🖤- В то время моя младшая невеста/тетя брала своего последним родившегося мальчика на колени и рассказывала ему сказку лаская его волосы. А я из далека слушала их. Когда ребенок плакал, она ему говорила, что отдаст его мертвым. И тогда мальчик закрыл глаза и спрятал голову в груди матери. Я тоже была ребенком, но у меня не было никого чтобы спрятать голову в груди.

***

Ала🖤- Мама меня никогда не любила. После страшных вещей что мы пережили, папа привез нас с мамой в Анкару и поместил нас в доме где я сейчас живу. После случившегося душевное здоровье моей матери начала быстро ухудшаться. В один день мы с ней были одни в нашем доме в Анкаре. Она съела свою еду потом стала бродить вокруг как лошадь. Когда ей было скучно, она всегда так делала. Никогда не села, внутри дома бродила, то поднялась наверх, то спускалась вниз. Искала причину, чтобы побить меня. А я, зная этого, как грешник в углу, совсем не шевелилась с места, не смотрела ей в лицо и даже в туалет не ходила. В тот день по какой-то причине я была очень голодная. Вообще то из-за того, что я привыкла не есть нормально, я не всегда чувствовала голод. Она на кухне прожарила колбасу, сама поела, а мне не дала. В этот неудобный момент запах колбасы еще больше преувеличил у меня чувство голода. В один момент она зашла в ванную и закрыла дверь. Я предположила, что она пошла в туалет и быстро вставая с места начала искать что ни будь поесть внутри шкафа, который стоял в гостиной. В шкафу было много безделушек и в самом заднем углу лежал один пакет леблеби (лакомство, популярное в Турции получаемое из бобов нут, которые сперва сушатся, а затем поджариваются (без применения жира)). Взяла я горсть леблеби из пакета и именно в тот момент, когда хотела поставить пакет на место, пакет поскользнулся из моих неумелых и дрожащих от страха рук. Все леблеби рассыпались на полу гостиной. Я была поражена тем что натворила. Из-за страха не только руки, но и все моё тело дрожало. Не успела я сдвинутся даже с места, как она прибежала из ванной. Я попалась, да и попалась в тот момент, когда пыталась взять еду. На её лице появилась страшная улыбка. «На этот раз она меня убьёт», подумала я. Она пришла убить меня (взять мою жизнь), она была похожа на ангела смерти.



Краткое содержание 78 серии


Решение Фарука об уходе из фирмы глубоко повлияет на всех. Фикрет и Адем с одной стороны объединятся, с другой попытаются понять Фарука. Из-за того, что Фарук не сказал о свем решении Сурейе, в ее голове начинают возникать вопросы. Эсма не принимает это положение. Сначала она встает против Фикрета, потом неожиданным образом против Османа.



Снимките от 78 епизод,прилича ми на издирване на някого ,дали не е Есма.



Всички са притеснени, изненадани да не кажа шокирани
Скрит текст:

зад камера



С фенки в Памук кале


Скрит текст:



...........................
Кумчо вълчо  Laughing  от Кайяп влиза в ,,Гарванът,, като съратник на Кузгун



.............................

Нургюл днес е рожденничка! ЧРД !!!!




🎬Филмография:
Скрит текст:
Все будет очень хорошо, Вторая весна, Водопад, 90-60-90, Мумия в бегах, Особняк с виноградными лозами, Остров ангелов, Проблемная золовка, Псевдо-точки, Расскажи Стамбул, Невеста, Поезда Адама, На краю рая, Совесть, 7 мужей для Хурмуз, Рана от разлуки, Любовь и наказание, Чинара, Дела дела, Султан, Галип Дервиш, Красная любовь, Вдребезги/Осколки, Скоро, Убийство, Лес с привидениями, Великолепный век: Кесем, Второй шанс, Гюльпери.

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 18:21 от eliNIM

# 93
  • Мнения: 8 414
Добър вечер  wavey
Ели HugЗари Hug мерси за всичко споделено  bouquet bouquetИзчетох ви с голямо удоволствие  smile3521
Започвам с рожденичките  smile3521
На Долунай ЧРД на патерици и да е жива и  здрава и много успешна  bdbaloni newsm51
ЧРД и на  Нуриш  bdbaloni да е жива и здрава ,много щастлива и  успешна във всяко във всяко свое начинание  baloni newsm51



Скрит текст:

Новия сериал на Нетфликс още от сега ме спечели с първоначалното инфо за него ,а и след като ще участва Мехмет Гюнсур няма начин да не го гледам  smile3521А и Берен ,Мелиса и Метин също  са мноооого добре така че чакам с нетърпение вече  smile3521
Озджан са го налазили яко фенките ,че и всичките все готини и наточени ,а той е с най-голямата си усмивка  smile3521Нека нека заслужава си го това внимание човека  smile3521


Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 23:39 от Eny87

# 94
  • София
  • Мнения: 6 287
ЧРД на Нургюл!
Жива и здрава, успешна, щастлива!

 Heart Eyes Heart Eyes


***

Цитат
Може би това е и истинската история на една голяма любов, която разказва писателката.

До колкото си спомням, прототипите на Фарук и Сюрейа не са имали голяма любов.
Не съм отваряла спойлера и не знам какво пише, не че ще мога да го разбера  Crazy, но истинската Сюрейа е била подложена на системен тормоз и от свекърва си, и от мъжа си.
Надявам да избегнат финала, който е в книгата, и за който ни сподели Яз в началото.

Издирват Есма.
Както става ясно и от резюмето, не е съгласна с решението на Фарук. Каква изненада  Laughing Laughing

Фрагман за 78-ми епизод:



Ако той си тръгне... всички малки мъниста, които събирах през живота си, ще се разпръснат наоколо.
И ти правиш това, което е направил и баща ти. Опитваш се да промениш Фарук по начин, по който желаеш.

Опитваш се да откриеш грешките / недостатъците на Сюрейа, за да можеш да я отдалечиш от мен ли? Какво се опитваш да направиш, майко?
Виждат ли нещо друго очите ти в този живот, освен Фарук, майко?
Това, което носите в гърдите си... сърце, за синовете ви то е достатъчно.
Ще ни доведеш пастрок? Така ли?
Г-жо Есма! Да не сте посмяла!
Остави ме на мира. Моля те!
Оправданието, което се опитваш да намериш, за да вкараш г-н Гарип в дома ни, е моят живот.

Не можах да създам онова силно, единно и сплотено семейство, което имах в мечтите си.

Сюрейа, майка ми я няма. Майка ми я няма.

# 95
  • Мнения: 12 818
В спойлерът рускиня е публикувала превод на частта от книгата със сеанса при психоложката на Ада, истинската дъщеря на Сурейя . Горе долу това пише:
Сериалът запазва истинските имена на Сурейя и Есма- единствената прилика с книгата.  newsm78 Характерът на С е различен в сериала от  книгата.
Бащата на Ада ги отвежда в Анкара, живеят в бедност. Сурейя  е мълчалива, психически лабилна. Не се интересува от детето си. Момичето е малтретирано, недохранено.  Майката не се интересува от Ада, купува храна и сама си яде. Момичето разказва как се страхувала от мъртвите, защото жената на чичо и, /вероятно прототипа на Ипек newsm78/  плашела братовчедка и когато не слуша, че мъртвия човек ще я вземе. Момичето на Сурейя не си спомня да е прегръщана, жадувала майката да я притисне в прегръдките си , както правела лелята с братовчедката.
Общо взето това разказва, доста подтискащ откъс. И нищо за голяма любов и т.н.
И добре, че сюжета на сериала няма общо с книгата.

 Защо Яз в сериала все пак стига до психоложката ???
Сериалната майка е любвеобилна, нежна, загрижена и обичана жена?! Какво се случва с психиката на дъщерята, а може би и на майката newsm78 newsm78 за да се стигне до помощта на специалист психотерапевт.

Зарани, благодаря за превода на фрагмана. Все пак болестта на Есма е факт. Очакваше се подобно развитие в живота на Есма и конака въобще.
Пред финал или не при такава диагноза  симптомите все по- често ще се проявяват, за съжаление.

.........
Изгледах 7 еп на "Гарванът"- все повече ми харесва. Баръш определено задобрява с играта си. Сякаш му трябваше време да се ,,отпусне,, или влезне в ролята. В началните епизоди е  smile3505 Мое мнение Peace

........................................
Ето и
Първи фрагман на Защитникът с руски сб


https://vk.com/video-132999259_456243003

и с английски
Скрит текст:



Втори фрагман на 78 еп на Невестата



Скрит текст:
ВТОРОЙ АНОНС К 78 СЕРИИ

Фарук: Я всю жизнь старался быть сильным, как отец, старался восполнить его отсутствие. Тем временем я никогда не спрашивал, что же чувствую я сам.
Эсма: Никто кроме Фарука не сможет сохранить эту семью. Если он уйдет, бисер, который я метала всю жизнь рассыпется
Фикрет: То есть ты уходишь, так что ли?
Адем: Ты что, боишься?
Ипек: Не бойся, потому что ты готов
Фарук: Помоги мне, вместе найдем Фарука

Последна редакция: ср, 27 мар 2019, 20:01 от eliNIM

# 96
  • София
  • Мнения: 6 287
Благодаря за преразказа, Ели!  bouquet

Реалната Сюрейа ми напомни Шуле от "Майка".




Последна редакция: чт, 28 мар 2019, 12:42 от zarani

# 97
  • Мнения: 12 818
Така е , истинската  Сурейя напомня на Шуле.  Браво на сценаристите, продуценти и режисьори направили са чудесен сериал, един от най-стойносните у съседите.
 ,, Майка,, не си спомням дали е по действителна история. Потресаващ е, да не говорим пък какъв е каста.  


Последна редакция: чт, 28 мар 2019, 20:02 от eliNIM

# 98
  • Мнения: 8 414
 wavey wavey wavey
Ели Hug Зари Hug мерси за всичко споделено  bouquet bouquet
Имаме преведен 77 епизод на Невестата.Благодарности на екипа преводачи  bouquet bouquet bouquet



https://youtu.be/PPjL0yR5Yfg

# 99
  • София
  • Мнения: 6 287
,, Майка,, не си спомням дали е по действителна история. Потресаващ е, да не говорим пък какъв е каста.  

Адаптация на японски сериал е.
Историята е кратка (около 13 серии, а може и по-малко) и турците са я следвали до оригиналния финал, след което всичко е свободна интерпретация. Което си и личи. Мен лично, някои развития в сюжета след 13-тия епизод яко ме дразнят, затова с удоволствие пропускам епизоди  Laughing Laughing

Кастът е уникален!
Страхотно подбран и играят великолепно!

Мерал Четинкая има роля и в "Майка", и в "нашата" Невеста, а сега е част и от втория турски сериал за Нетфликс "Атийе". Снимките са започнали преди дни в апартамент в Нишанташъ. Според Бирсен, това е апартаментът, в който снимаха първите серии от третия сезон на Невестата.

Снимки от сета






# 100
  • Мнения: 8 414
 
wavey wavey wavey
Изгледах 77 епизод !
Хареса ми ,както  винаги  smile3521хубав,наситен с емоции и прекрасни  моменти  smile3521
Много хубав  признание направи Ипек ,вечерта като бяха на партито за 40 дена от раждането на Умут.Разказа за своите усещания и за това колко много са се променили чувствата  и към Сюрея и показа колко много и тя самата се  е променила и е израснала като човек txtlovesХубаво е че така се стекоха обстоятелствата в животите на нашите герои и Ипек както и Адем се промениха към по-добро и не останаха същите.Хубаво е ,че те двамата няма да приличат  на своите майка ,че няма да бъдат егоисти ,а ще се стремят да бъдат по-добри хора и да отглеждат добре децата си smile3521
Преди да продължа само да се върна на обичая за 40 дена от раждането.До сега поне аз не се сещам да съм гледала такъв обичай в турски сриал и много ми хареса ,че ни го показаха .Беше много мило Сюрея и Дилара като къпаха Умут в хамама и преди това и наричанията които направиха Ипек ,Сенем,Гюлистан и Нургюл за хубаво бъдеще на Умут  txtloves
Такааа да продължа с Адем.Ах този Адем колко много го харесвам и колко много се радвам ,че така добре се развива .Не знам защо , но имам голям сантимент към него  smile3521В началото не го харесвах ,даже го наричах Разпутин ,защото беше все един такъв рошав и с лош поглед ,но как  само се промени  и на мен това толкова много ми харесва .Харесва ми борбата която той водеше със себе си ,за да стане този човек ,който е сега.Премина през много перипетии ,много пъти се връщаше към старото си лошо Аз ,но винаги вътре в себе си е имал терзания  и желание да бъде по-добър и сега когато се появи неговата надежда ,неговия Умут той вече съвсем намери своя път и вече никога няма да бъде онзи озлобения Адем ,защото има надежда ,има радост има слънце(Гюнеш) в своя живот  smile3521
Срещата между Адем и Дилара при психоложката беше много силен момент също в серията.Дилара си каза всичко ,но и Адем си каза всичко и е хубаво ,че и Дилара най-накрая се вслуша в думите на Адем и го разбра.Хареса ми ,че той и направи комплимент колко добра майка е ,но и си каза ,че тя е поискала да се разведат ,че тя не го в искала ,и това си е истината и Дилара се осъзна и разбра ,че Адем не и враг ,че няма да бъдат заедно като двойка ,но това не означава ,че трябва да се мразят .Осъзна че трябва да се опитат да бъдат в добри отношения заради Умут и Адем е готов да подаде ръка и да направи  всичко за по-доброто бъдеще на детето им. smile3521Ииии е много хубаво ,че се появи и един евентуален кандидат за гадже на Дилара.Харесах го ,много мил човек ,а дъщеричката му е много сладка и и така хубаво се занимава с Умут и с Дилара се харесват.Май ,май предстои нещо хубаво и за Дилара ,а така какво се е вторачила в Адем ,ами свърши тяхната ,той продължи и тя е време да продължи и то само как би могла да продължи  smile3521Чудесено евентуално гадже  и изписаха сценаристите супер  smile3521
Около Емир имаше малко драма ,но се разреши и семейството го изпрати за Англия за три месеца ,а може би и за повече след това.
Озгюр след катастрофата и се наместиха чарковете в главата и се извини на Сюрря което е добре .Хареса ми това ,че се осъзна и намери в себе си сила за това признание и извинение към Сюрея .Добре беше ,че се зачекна и този момент ,в който тя си призна ,че даже не може да поиска извинение затова ,че така агресивно е решила да има вземане даване с женен мъж без изобщо да има капка съжаление  затова ,че може да му развали семейството.Обаче приятелката и продължава да бъде тъпа и да не разбира какво се случва.Тая патка също беше отчасти виновна ,защото много силно нахъсваше Озгюр да се свали с  Фарук и най-интересното е ,че Озгюр и казва каква е истината обаче оная продължава да настоява за своето.Дано с простия си акъл да не пострада ,защото Озгюр имаше късмет с Фарук , но приятелката и може да се насади на някой който ще си я използва за любовница и ще си има и живот със семейството си или може и по-лошо да и се случи ,нооо може би  тогава чак ще разбере кое е правилното и кое  е грешното в този живот.
Историята с руската литература малко вече почва да става прекалена.Много бъзици ,много нещо отнесе Осман и въпреки че има и готини лафове май е време да се каже на Есма и да се приключва с въпроса.Като гледам от фрага май другата срия ще стане това и както се изразиха всичко най-нелюбимата от снахите на Есма ще се появи в живота на семейството и вече никой няма да обръща внимание на Сюрея и Ипек и техните невинни грешки  hahaha hahaha hahaha hahaha
В тази серия Осман изпя много хубава песен като бяха всички в кръчмата. smile3521

https://youtu.be/sTbGv6I-_8U

Гювен Мурат Акпънар изпълнява същата песен преди години и в Сускунлар ,а също и при гостуването на артистите от Сускунлар при Беяаз  smile3521

https://youtu.be/FHCCWCMkG5A

И последно за епизода ще завърша с финала му където Фарук каза ,че смята да напусне фирмата и да се погрижи вече за себе си и за своето семейство.Във фрага виждам ,че това му решение ще доведе до бурни емоции в конака на Боран и Есма естествено няма да бъде доволна ,което пък ще доведе до поредните семейни драми.
Имам много хубави очаквания за ето тези четиримата  smile3521



и малко усмивки от Сюрея за финал на този тоооолкова дълъг пост  smile3521



Последна редакция: нд, 31 мар 2019, 12:53 от Eny87

# 101
  • София
  • Мнения: 6 287
Ени, приятелката на Йозгюр за мен си е изцяло виновна.
Ако не беше тя да ги наговори онези неща на Йозгюр, нямаше да се стигне и до целувка, и до катастрофа.
Е, Йозгюр се оказа доста заспала и глупава щом така сляпо повярва, но да речем, че е била доста хлътнала по Фарук, а когато си опиянен по този начин не мислиш много ясно.

За промяната на Ипек си имам едно наум.
Мисля, че частица от "старата" Ипек все още живее някъде дълбоко в нея и при най-неочаквания момент може и да се покаже. Надявам се само насоката да е извън семейството.

На Адем му вярвам, защото при него нещата стояха по друг начин.
Майка му с години му е втълпявала, че няма по-лоши от Боранови.
Много хубаво си го написала за Умут и Гюнеш - изгря неговото слънце (Гюнеш) и откри своята надежда (Умут).



Преди малко в реклама по Нова минаха някои познати кадри и се разрових за повече инфо. Ето какво се оказа:

 - от 13 април по Диема Фемили започва сериала с Ханде Ерчел и Бурак Дениз "Любовта не разбира от думи". Ще се излъчва в събота и неделя от 17:00. Историята му малко напомня на "Любов под наем".

 - от 22 април започва друг хитов младежки сериал "Дъщерите на Гюнеш", който тук ще върви със заглавие "Слънчеви момичета". Ще се излъчва всеки делник от 22:30.

Тя Ханде Ерчел май играе и двата.
Понеже я споменах вече два пъти тази Ханде, се сетих за сериала "Халка" и новината, която е вече стара - приключва с 13 епизод.

Сега още нещо старичко от Бирсен, за което се сетих днес.
По нейна информация, след края на Невестата, Йозджан Дениз ще започне снимките на втора част на филма "Сладки и опасни". Главните роли отново са поверени на Шюкрю Йозйълдъз и Айча Айшин Туран.

***

Каан Йълдъръм на корицата на априлския брой на All Man


# 102
  • Мнения: 12 818
"Дъщерите на Гюнеш " започна много добре. Гледах го до едно време, след като стана психарски го изоставих. Мисля, че съм споделяла тук. Мъжкият състав е добър, даже супер.  Хандето покрай другите беше горе -долу незабележима или по- скоро не впечатляваща. Младо момиче, приятно стои на екрана. Там я видях за първи път.
Другият сериал с нея и Бурак Дениз ,, Любовта ....." беше бледо копие на Ашка.  Несравними са аристократа Йомер /Баръш и Бурак, а Хандето - някой и внушил или излъгал,  че може да играе. Не става. Дървени и  двамата ГГ, слаба режисура, нескопосан сценарий. Точно като нещо крадено, без да се улови и представи идеята.  
..............
Невестеният епизод го започнах, за първи път превъртам кадри. Нямаше нужда от протакането в началните моменти. Не мисля, че беше уместно след всичко случило се Ипек да се обяснява с Окан. Защо??? Излишно. Коя в тя , че да говори за Фарук. Вярно , че имаше добри намерения, но си е чисто запълване на екрани време. И предаването на акциите от Окан  на Адем. Шоуто с Фикрет си беше излишно, вече знае зрителя какви са взаимоотношенията. Направиха абсолютна импровизация, не че беше лошо представена, но темата Фикрет- Озан е достатъчно изчерпана. Безинтересна е, както и темата Озгур.
Моментите от миналото на Есма и Гарип вече са ми безинтересни. Заедно са, намериха своя път. Вече знаем достатъчно за връзката им. Така и не стана ясно как е живяла с Февзи, или не съм стигнала до момента, ако го има в епизода. Може и да покажат нещо от семейния им живот.
Хареса ми малкият Емир как не забравя майка си. Миличкият колко му липсва със съветите, с присъствието си.
До тук стигнах с гледането, нямам време за сега.

# 103
  • Мнения: 8 414
Зарани Hug напълно съм съгласна за приятелката на Озгюр,а Ипекчето даааааа и при нея си права да имаш съмнения и аз ги имам въпреки че не ми се иска ,но Ипек е показвала и друг път променливия си характер и както е бяла и добра изведнъж може да започне  да съска smile3521Нооооо се подобрява де я каква беше преди каква е сега  smile3521
За новите сериали по ДФ и аз ги видях и да и двата са с Ханде Ерчел .За"Халка" обаче май като че ли още не е напълно сигурно ,че ще приключи с 13 епизод newsm78Като че ли още няма официална информация за финал или поне аз не съм видяла.Доколкото чета феновете на сериала се надяват ,че си продължава и в темата тук във форума на "Назови ме по име" където се обсъжда сериала също не съм виждала инфо .И аз се надавам да си продължи сериалчето защото ми харесва.Направен е интересно и умно ,има интрига и всички артисти играят добре smile3521
А Ели Hug докато пиша и ти си се появила  Hug smile3521Да ти кажа ако не си видяла има превод на 7 епизод на Кузгун smile3521Ти май обаче си заета и хич не ти е до Гарванската история а  smile3521
Ето я серийката.Благодарности към екипа и тук  bouquet smile3521

https://youtu.be/o71dg0Dy_pI

Нещо Гарванско в спойлера  smile3521

Скрит текст:







Последна редакция: нд, 31 мар 2019, 18:28 от Eny87

# 104
  • Мнения: 12 818
Каан излъчва момчешки,тийн чар.



ЕниPeace
Благодаря  на преводачите!
bouquet bouquet

Общи условия

Активация на акаунт