Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав - бъдещи проекти & Vuslat ~117~ тема

  • 32 520
  • 738
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 22 038
Eли, има кусури момичето, не отричаме, но й прощаваме заради възрастта и неопитността

Ето го и нашето момиче /няма ми ги иконите, да сложа подходящо маймунче/. Хадиии, да се връща...

# 391
  • Мнения: 9 530
Мерси за пожеланията скъпи мои Flowers Hibiscus , радвам се ,че от години сте част от живота ми и заедно споделяме обичта си към нашите любими Несли и Кадир Simple Smile
Още малко и  ще съм остаряла с още една година , но определено ще продължа да съм фенка на хубавите тур. дизита Smile

# 392
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Фили, Честит Рожден ден и от мен 🌷🌷🌷🎂🥂! Най-сърдечни пожелания и весел празник 🎉!

Изгледах последния епизод. Малко по-късно ще пиша по него. Имаме много време до следващия.

# 393
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Eли, има кусури момичето, не отричаме, но й прощаваме заради възрастта и неопитността



Определено! Момичето е 98-ми набор. Това има огромно значение.


Това, което ме шокира е, че Гьозде Кая е 88-ми набор, а прилича на 18-годишна:



Много ми се искаше връзка между нея и Алтан. Много биха си ходили. Но май сценаристите не мислят така.

# 394
  • Мнения: 22 038
Сладурана е Гьозде   Heart Eyes
Деврим някъде я пишат, че е 1996 година родена в Мугла, не знам кое е вярното

# 395
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Сладурана е Гьозде   Heart Eyes
Деврим някъде я пишат, че е 1996 година родена в Мугла, не знам кое е вярното


Да, и аз в последствие видях, че пише някъде 96-то.

Обаче ... аз си имам нова любимка в тоя сериал - Гьозде. Много много ми харесва. Ще си я гледам. Искам да се събере или с Алтан, или с оня симпатяга Али. Не я давам на Фърат.

# 396
# 397
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Да, да, тя е на 31, но изглежда като ученичка. Много е сладка.

Годината на раждане на Деврим е спорна - на места пише, че е 98-ма, а на други места, че е 96-та.

# 398
  • между морето и небето
  • Мнения: 885

Обаче ... аз си имам нова любимка в тоя сериал - Гьозде. Много много ми харесва. Ще си я гледам. Искам да се събере или с Алтан, или с оня симпатяга Али. Не я давам на Фърат.

Предпочитам Али-Ахмед. На мен много ми е приятен този младеж. Той си я хареса, а и със Султан намериха общи интереси. Но скоро СЦ не са ги срещали. Фърат се превърна в дясната ръка за мръсните номера на Керем, добре разбрира какви ги върши и къде потъна. Предполагам, че ще се издъни пред Султан.

# 399
  • Мнения: 10 486

Обаче ... аз си имам нова любимка в тоя сериал - Гьозде. Много много ми харесва. Ще си я гледам. Искам да се събере или с Алтан, или с оня симпатяга Али. Не я давам на Фърат.
За Алтан не става, защото той не мисли така...Емине е неговата тръпка Laughing като гледаш по-нататък, ще разбереш Laughing

# 400
  • Мнения: 22 038
Алтан и Емине са големи терци  Laughing Laughing Laughing

# 401
  • Мнения: 10 486
Алтан и Емине са големи терци  Laughing Laughing Laughing

Скрит текст:
Joy Joy Joy да, Peace и на мен много си ми харесват като двойка Laughing

Султан и Фърат също.  Само Фърат да се осъзнае, че иначе не я заслужава Laughing

# 402
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Еве, това не е ли Нихан в момента, в който Кемал излезе от затвора?

Много ми харесва на тази сцена Неслито. Страхотен аутфит имаше.

# 403
  • Мнения: 22 038
Ели, тя стоя няколко дни с този аутфит милата  Mr. Green
Откакто се върна от Лондон, след като отвлякоха Дениз, до излизането на Кемал.
Най-тежко преживях аз онази сцена в апартамента му, със счупения молив и колко съкрушена беше, когато отиваше при Емир.

 Heart Eyes




# 404
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Мале, Еве, тая сцена с молива ... тръпки ме побиват направо. Гледала съм я много пъти и всеки път настръхвам.

Аз такава тръпка не съм преживявала с моите фентъзита и sci-fi.

Тц тц ...Ако някой преди няколко години ми бе казал, че ще напиша такова нещо, щях да го пратя на лекар-експерт.


Аз когато гледах Карато ... изобщо не знаех, че в БГ мама се обсъждат сериали. И турски сериали съм заглеждала, защото, като се прибирах от Германия в България, леля ми постоянно гледаше някакви "бози". То не беше Забраненият Плод, то не беше Север-Юг. А аз най-високомерно се присмивах. А бе, как може човек да гледа такава боза значи.

Заглеждала съм Парчетата с леля ми, защото дамите носеха страхотни обувки. А на мене очите ми стават големи, като видя висок прав ток.

Един ден ... в България ... отивам на кафе с една наша семейна приятелка, която много, ама много обичам. И тя ми вика "Гледай Черна Любов. Има го тубата с бг субове." Прибирам се аз и пускам първа серия. Ми ... не ми хареса. Тоя език ... тц ... не мога да го асимилирам аз това чудо. Леля ми и тя, щото гледала само дублирани, ми разправя, че не й харесвало.

Но времето ли беше лошо, не помня вече, но голяма скука у нас. С леля ми си пуснахме и втора серия - през компа на голям екран да гледаме тия красиви очи Буракови. На другия ден - трета. И аз го като се зарибих ... нЕма пускане. Те вече бяха излезли всички серии от първи сезон. Викам си "сопри се, моме!". Ама не можах да се спра.

После четох, че някой казват, че сценарият бил клише. Клише, ама ако не си гледал много турски сериали, изобщо не ти е клише. Аз се шокирах от себе си. И Неслихан харесах, и Бурак, и Каан. Страхотно беше. То и затова сериялът имеше такъв международен успех де - страхотен каст. Страхоооотен. Ревала съм с глас на някой сцени с Неслито. Направо ми бръкна в душата това момиче с играта си.

После вече се загледах в Двете Лица на Инстанбул и разбрах, кой е Кадир. Докато гледах в началото Карато, нямах никаква представа, кой с кого е в реала. 

Общи условия

Активация на акаунт