Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав - бъдещи проекти & Vuslat ~117~ тема

  • 32 519
  • 738
  •   1
Отговори
# 375
# 376
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Гледам на пресекулки 6-ти епизод. Много много ми харесва това, което Керем каза на Азиз:

"Аз съм лош ... Аз съм този, който е лош. Аз съм психопат ... Тогава вие ... Вие добрите ли сте?"

Изумителна игра на Кадир! Напълни ми душата. Никакво преиграване. Всяка мимика беше на място.

Керем го разбрах, що е толкова лош. То нищо не е без причина в живота.

Благодаря на екипа, който превежда Flowers Hibiscus.



Абдула чете списание Scientist за ядрената енергия и синтез:



Направо се превърнах в полиглот Grinning


Последна редакция: вт, 19 мар 2019, 13:12 от Eleonora_27

# 377
# 378
  • Мнения: 22 038
Ели  Joy Joy Joy

Боби, още веднъж да благодаря за онези разяснения  bouquet
Сега, когато Азиз влезе съкрушен в магазина, направо чух татко Салих да казва - Чувствам със сърцето си  Heart Eyes

# 379
  • София
  • Мнения: 13 623
Добре се разбират артистите зад кадър  Peace



# 380
  • София
  • Мнения: 5 334
Привет! Kissing Heart

На няколко пъти чета, че Деврим е по-пълна или пухкава или закръглена или прочие. Аз такова нещо не виждам. Има бузки, да, но не виждам абсолютно никаква пълнота.







Отвратителен стайлинг, факт. Но Деврим въобще не е пълна, според мен. И това го казвам като човек, който винаги е имал, има, и ще има проблем с наднорменото тегло.

А Бирдже Акалай много я харесвам като актриса, но предпочитам Деврим чисто като жена много пъти над Бирдже. Кльощавината никога не ми е допадала, ама хич. А Бирдже преди беше толкова красива...

# 381
  • София
  • Мнения: 13 623
Привет! Kissing Heart

На няколко пъти чета, че Деврим е по-пълна или пухкава или закръглена или прочие. Аз такова нещо не виждам. Има бузки, да, но не виждам абсолютно никаква пълнота.







Отвратителен стайлинг, факт. Но Деврим въобще не е пълна, според мен. И това го казвам като човек, който винаги е имал, има, и ще има проблем с наднорменото тегло.

А Бирдже Акалай много я харесвам като актриса, но предпочитам Деврим чисто като жена много пъти над Бирдже. Кльощавината никога не ми е допадала, ама хич. А Бирдже преди беше толкова красива...
И аз много харесвам Деврим  Peace Не е кльощава, на нея така и отива. Тя има друга структура и няма да и отива да е много слаба. Пък е и височка, така че не изглежда пълна

# 382
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
🌹🌹🌹Еванджелин, много благодаря за превода на 11епизод!!!

Сега ще мога да го изгледам и надявам се да го разбера, защото на директното гледане ми беше много неясен...

# 383
  • Мнения: 22 038
Габи  Hug Heart Eyes

Слагам линка тогава  Mr. Green

# 384
  • Мнения: 9 530
Добра нощ , дружки Heart Eyes
Вече е 20.03 и искам да ви почерпя за рождения ми ден ( макар да съм родена по-късно след обяд ) , защото се боя ,че утре ще съм много заета в работата , а къде празник без вас , скъпи приятелки .Heart
даже си имам и подарък - превод от златните момичета Flowers Hibiscus






# 385
  • Мнения: 5 448

Phillipine -
Честит Рожден ден!
Благодарим за поредния превод!

# 386
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Phillipine, Happy Happy Birthday!!! Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

Да си жива и здрава и да са живи и здрави всички, които обичаш.

# 387
  • Мнения: 10 486
Привет, момичета, и хубав ден Hug Hug Hug

Фили Heart Eyes ЧРД! Да си жива, здрава и много щастлива Hug



Еве Heart Eyes мерси за превода

# 388
  • Мнения: 22 038
Добро утро, момичета  Hug Hug Hug

Филипинче  Hug Heart Eyes Честит рожден ден  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 389
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
За сериала:
Изненадах се много, че Салих е някакъв доктор по мозъците. Заради списанието си мислих, че ще бъде някакъв квантов физик, защото квантовата физика е по-мистериозна и от най-странните митове и легенди в историята на човечеството.


Има ли нужда да казвам, че Кадир много ме кефи?


Слаба игра на Деврим. Не виждам да се подобрява. Моля да ми простят момичетата, които я харесват. За най- най- любимият ми американски сериал съм изписала страници с критики за играта на главната ..., която просто не може да играе добре. Въпреки това ... сериала съм го гледала няколко пъти и чакам с нетърпение новия сезон.

Общи условия

Активация на акаунт