Имате ли блог?

  • 2 287
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 293
блогът на Красита от днес.бг ми е любим Simple Smile иначе - само си мисля да си направя.

# 16
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
влез  на www.bglog.net и ще разбереш. Там всеки пише за това, което го вълнува или има нужда да сподели, а може да потърси и подкрепа

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нямам блог.
Но преди време попрочитах на един познат блог-а и при положение, че не сме хич близки, научих от там много лични и съкровени нещица за него. Даже, казвайки му разни факти, той самия се учуди, че така се е "разголил" в Нет-а... Confused

Ето за това нямам и никога не бих имала.  Naughty

А от форума се бях зачела в блог-а на ...(а сега де  Thinking, коя беше юзърката?). Доста интересен ми беше, но също разбрах много за нея.

# 18
  • Мнения: 1 629
Ползвам форума за тази цел Grinning

# 19
# 20
  • Мнения: 2 957
В блога не е задължително да пишеш лични неща.Дори не е задължително да го превръщаш в нещо като дневник.А може и изобщо да не пишеш за себе си.Това е един вид лична страничка,която всеки си модерира както поиска.Може да се направи като лична страничка на детето ти,например.Да си записваш там по-интересни случки от ежедневието,нови неща с които те е изненадало малкото слънце,да прилагаш снимки,да си сложиш линкове към местата които посещаваш.Абе всеки сам си решава какво да си пише вътре и как да си го модерира.Но в никакъв случай не е задължително  да го водиш като дневник.И тъй като гледам че много се страхувате да не се разкриете в един такъв блог,ще ви кажа че във форумите съм чела много,много по-лични неща,каквито не съм срещала в никой друг блог.
Шани,теб не те познавам,но предполагам ако вляза в профила ти и прочета постингите ти тук във форума ще науча много за теб.Така е с всички останали-тук може би споделяте много по-лични неща,отколкото ако имате блог.Всеки сам решава къде и какво да пише,както и колко да се разкрива,тук,в блог-а,в чатовете.....навсякъде.
Ето и моето местенце,за да добиете представа:
http://mama-amber.blogspot.com/

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Предполагам, че е така амбър. Но пак казвам - директно сформирано мое нет местенце не бих си сделала за нищо на света.

# 22
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
В блога не е задължително да пишеш лични неща.Дори не е задължително да го превръщаш в нещо като дневник.А може и изобщо да не пишеш за себе си.Това е един вид лична страничка,която всеки си модерира както поиска.Може да се направи като лична страничка на детето ти,например.Да си записваш там по-интересни случки от ежедневието,нови неща с които те е изненадало малкото слънце,да прилагаш снимки,да си сложиш линкове към местата които посещаваш.Абе всеки сам си решава какво да си пише вътре и как да си го модерира.Но в никакъв случай не е задължително  да го водиш като дневник.И тъй като гледам че много се страхувате да не се разкриете в един такъв блог,ще ви кажа че във форумите съм чела много,много по-лични неща,каквито не съм срещала в никой друг блог.
Шани,теб не те познавам,но предполагам ако вляза в профила ти и прочета постингите ти тук във форума ще науча много за теб.Така е с всички останали-тук може би споделяте много по-лични неща,отколкото ако имате блог.Всеки сам решава къде и какво да пише,както и колко да се разкрива,тук,в блог-а,в чатовете.....навсякъде.
Ето и моето местенце,за да добиете представа:
http://mama-amber.blogspot.com/

Сега за първи път чух за подобно нещо - блог... Твоят блог ми хареса, много сладко си го направила. Прилича ми на занимателна книжка, която те разтоварва. Ще видя и аз какво мога да направя по въпроса...

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нямам време да поддържам блог.

# 24
  • Мнения: 3 491
На теория имам, защото имам блог пространство. На практика - не, защото ей така си стои и ме чака. Имам и идея за какво да е този блог, но не съм достатъчно организирана и дисциплинирана.  Embarassed

# 25
  • Мнения: 1 680
Не виждам особено смисъл - това е за хора, които имат прекалено много свободно време.

# 26
  • Мнения: 2 957
Не виждам особено смисъл - това е за хора, които имат прекалено много свободно време.

Не е задължително да пишеш всеки ден и отнема не повече време от писането във форумите;)

# 27
  • Мнения: 6 993
Аз имам и блог, и блог- общност. Ирамира е показала основната страница на блога, а моята общност специално е посветена на бебета, деца, забременяване, бременност...Simple Smile А лично в блога си пиша неща, които ме впечетляват...Понякога е като дневник, понякога не...Може да се използва и като корпоративен сайт.
А иначе чета блогове.То ми е почти професия вече  Laughing А и с много прекрасни хора се запознах покраЙ блога Flutter

# 28
  • София
  • Мнения: 38 515
Имам някаква представа горе долу - че е нещо като лична уеб-страница, дневник и т.н. Но как се прави и какво може да се пише и публикува вътре? А вие имате ли? Дайте линкове, ако искате. Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 38 515
Искам и аз! Къде освен в http://bglog.net/BGLog/ мога да си направя?

Общи условия

Активация на акаунт