Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 48

  • 19 404
  • 733
  •   1
Отговори
# 300
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Дееемс, много се радвам, че писа,  Heart Eyes  Heart Eyes
Супер песничка,

Ох, какво да ви кажа, всеки ден я виждам, онзи е още в тях, лошото е, че работят заедно, а в работата няма да могат “да се разделят”. И ще трябва да продължава да го вижда.... Единственото “хубаво” е, че нямат деца, че както казва Мамекс те го отнасят...
Уф, стига съм ви занимавала, но ми е много, много мъчно за нея....

Друго ко?...Не помня... Joy
Забравих си кутията с кИфтаци вкъщи и муах кисело мляко, шунка, маслини. Кифтаците за вечеря.

Курдов, страшни пити беше направил,  Crazy

Хайде, един момък чекам от снимка,  Mr. Green
До после, Heart

# 301
  • София
  • Мнения: 11 117
Привет, банда...
Изпуснах ви, не мога да наваксам, сори!

Дано сте здрави всичките!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Идвам да се похваля, че от януари до сега съм свалила 4 кг, много съм горда от себе си! Преизпълних плана и сега имам нов, още килограм до началото на май си пожелавам да изчезне!  Praynig

 Hug Hug Hug

# 302
  • Мнения: 1 617
Бандичка, честит празник и от мен! Hug
Деско, да е жив и здрав татко ти и още много щастливи и мили моменти да имате заедно, дълги години занапред! Cake
Утре няма да мога да се присъединя за евентуална среща. Имам служебен ангажимент по това време Sad
Стреличке, как е болежката ти? Иначе за колата не се ядосвай! Hug
Жгмъцко, Иринитко, браво за резултатите ви! Hug Инджи, Вангобче, за малко да ви забравя - и на вас браво, че влизате в по-малкия размер дънки и пола!  Hug
Курдов, смая ме с тези пити! Hug А Адорейшънчето се оказа скрита лимонка! Я какъв хубав козунак е направила! Hug Но за таквиз неща да не чувам до петък! Още нямам резултат от ограниченията, но не губя надежда.
Роклите вече са две:
Скрит текст:
Не се сдържах. Един и същи модел - първата тъмносиня на точки, втората е червена, макар да изглежда алена на снимката. Отпред и отзад снимах.



Хубава вечер, бандичка! Hug

Последна редакция: пн, 25 мар 2019, 20:22 от emkasemka

# 303
  • София
  • Мнения: 4 141
Деско,😘😘😘 да ти е жив и здрав тати! Дълги години да ви радва! Аз за среща няма да успея, но надявам се да се видим скоро.
Жгмъцко, 😘браво, а дано скоро да се похвалиш, че си сборила и последната цел.
Инджи, 😘😘😘знам, ама няма да им се дам на пусти килограми. Поздравления за малкия номер дънки със здраве да си ги скъсаш.
Деми, хапвай 😘😘 трябва да имаш сила да излазиш от дупката, дано скоро, че липсват закачливите ти коментари 😘😘😘
Емче, 😘😘 чудни! Ама айде на теб да ги видим. На мен едното ми баджо тънмън ще се намърда у роклата 😂😂
Курдов, жесток си и всички питки също. 🤗
Спокойна вечер, приятели.

# 304
  • Мнения: 28 562
Хора, къде е Тодорка, другите две Гелето и Марето се явиха! Hug Да не готви точилката за питки, козунаци и макарони! newsm43
Току що ядох, малко късно стана...шопска без сирене и изръбах един суров чесън, какво ли не прави глада.... ooooh!
За обяд ядох гриловани зеленчуци, след обяд имах толкова работа и среща та не ми остана време за плюскане да мисля! Simple Smile Mr. Green
В Лидъл има макарони, този път не са като онези замра bowuuзените отврати...утре ще ида да купя още една кутия!

# 305
  • Мнения: 1 617
В Лидъл има макарони, този път не са като онези замра bowuuзените отврати...утре ще ида да купя още една кутия!
Мими, какво чух?  Simple Smile Тудорка дебне с точилката...май ти се яде бой  Wink Hug ( и аз ги видях  Wink )

# 306
  • Мнения: 28 562
В Лидъл има макарони, този път не са като онези замра bowuuзените отврати...утре ще ида да купя още една кутия!
Мими, какво чух?  Simple Smile Тудорка дебне с точилката...май ти се яде бой  Wink Hug ( и аз ги видях  Wink )
Еми, ама те за тестените дни ще стават....шарени са, с различни вкусове и кремове и смятам ще са като истинските? Whistling

# 307
  • Мнения: 1 617
Аааа, добре, вярно, че ти все пак имаш и ВГХ дни  Simple Smile  Hug

# 308
  • Мнения: 28 562
Аааа, добре, вярно, че ти все пак имаш и ВГХ дни  Simple Smile  Hug


Да, но ще си призная греха без бой Blush, дано Тодорка не чете,  Praynig изядох един, да го опитам, че да знам дали да купувам още една кутия, ама само единия цвят опитах и ги мушнах дълбоко в чекмеджето....! Whistling

# 309
  • Русе
  • Мнения: 4 774
И да почерпя с тортата, която беше част от моя подарък
Скрит текст:
Менюто
з - 2 яйца, мазно кафе; о - нямаше; в - салата, пил. филе, руладина и 3 хапки (буквално) от тортата
Миме, да взема аз да размятам бухалката (какви са тия макарони - сърце нямаш ли  Flutter) newsm66 newsm66 Тудорка явно е яхнала метлата нанякъде  bowuu
Лека нощ от мен Simple Smile

Последна редакция: пн, 25 мар 2019, 22:41 от desi_mama

# 310
  • Мнения: 2 087
                   Добър вечер Heart Eyes
Емче болежката е по-добре, не е оная зверска болка, а за колата - за ламарини не се ядосвам, ама си губя времето и поне 10-на дни ще е на ремонт. Връзват ми се буквално ръцете. Добре, че моя приятел със сервиза ми отпусна едно малко Опелче. А и аз се присъединявам за искането - хубавите рокли заедно с теб Blush
Миме щом ти като виден специалист по френските макарони ги одобряваш утре ще се разходя до Лидл.Heart Eyes
Деска да жив и здрав татко ти и още дълги години да сте заедно. Тортата е страхотна.  За утре - ти веднага ли след като ти приключат ангажиментите пътуваш обратно. Ако да, аз мога да се освободя около 11,30 - 12 да пием по едно кафе.
Жгмъци супер резултат Hug Ти де се губиш ?
Инджи и при теб резултатите са впечатляващи, това са си три № Heart
Курдов третата е перфектна Heart Eyes

# 311
  • Мнения: 28 562
Добро утро!
Стреличка, радвам се, че си по добре...за колата, правилно! Ламарина! Simple Smile
Днес, белтъциииии!
Хайде кафето, за ВъхМъхките е!
Приятно кафе на Деси и Стреличка! Heart Eyes

Тук го пием

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 09:17 от mimi.7299

# 312
  • София
  • Мнения: 11 117
Привет!  Hug


Жгмъци супер резултат Hug Ти де се губиш ?


Не се губя, но нещо съм на приливи и отливи, някакво такова настроение ме е обзело. Днес ми се ще да изям някой с парцалите, например. Mr. Green Добре, че килограмите тръгнаха в правилната посока, че се бях отчаяла ... Твоята болежка се сещам, че може да се повлияе от иглотерапия, ако си склонна пиши ми!  Hug

Емче, страхотни рокли! Особено червента, направо се влюбих в нея, казвай от къде я купи!? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Деска, да ти е жив и здрав Таткото! Страхотна торта!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Разните погачи и макарони и други изкушения няма да се връщам да "чета"...

Засега толкоз от мен, чакам си музата, че да избухна.  Laughing

 Hug Hug Hug

# 313
  • Стара Загора
  • Мнения: 628
Здравейтее, тук съм!
Деси ЧРД на тате, страхотна торта!
Джулс много лошо това с приятелката ти но за жалост се случват тези неща.
Стреличка дано отшуми , иска си СПА и балнеологични процедури, страдам от същото.
Мими няма да гледам тези сладостиии, килата трябва да се държат под контрол.
И погачи ми се ядат но ще чакам Великден и ще си хапна козунак, аз меся само за този ден козунаци и курабии и за мен това е луксозна глезотия, през останалата година не ям тесто.
Емче страшни рокли, особено червената - трепач.
Вангоби успех, няма се даваме.
Инджии със здраве да се фръцкаш с дънките, три номера!! е голям успех.
Жгмъци и твоят успех е супер.
Не помня друго извинете.
Аз на работа - тъпня, искам да разполагам с времето си но.... не и през следващите 10 години явно.
Хубав ден мацки!

# 314
  • Мнения: 28 562
Мацки, какво правите, голямо затишие...айде по кафе...

Тук ще го изпием...

Общи условия

Активация на акаунт