Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 48

  • 19 442
  • 733
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 347
Ооо,Мимс,тука ида!Иначе въртя вело в залата...

# 316
  • Мнения: 3 347
Бързо се явявайте за отчет ,че ще предприема наказателни действия Imp-например ще кача снимка на невероятните крилца с мед и соев сос,които току що изкарах от фурната Smiling Imp!

# 317
  • Мнения: 28 840
Даваййййййййййййййй
Аз правих бутчета на фрайера! Мисля, че ще са хубави, имат добър вид! hahaha hahaha
На обяд ядох кифтаци със салата, ох днес мислех вечерта млечни но реших да пробвам машината и съжалих, ми НЕ мога да карам цял ден на меса! Whistling

# 318
# 319
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Тази седмица ви оставям да се вихрите.
Преди малко се прибрах от София. Утре ще ходя До Стряма. В четвъртък и петък милион и една задачи....
Така, че сега му е времето, че ще се завърна с онуй нЯщу. 💓

Прочетох само няколко поста...
Деско, да е жив и здрав, татко ти. Знам, че дъщерите са слабост на татковците, а ти си сигурно най-хубавия му подарък 📦! 💓

# 320
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Добър вечер, бандичка Simple Smile
Благодаря ви за прекрасните пожелания за татко Hug
Стреличке, извинявай, но чак сега видях отговора - снощи заспах, а тази сутрин няма да кажа как гледах Simple Smile
Обещавам следващия път - на 18.04 Simple Smile
Mиме, чудни места за кафепиене Simple Smile
Мамекс, ако има още тръгвам направо за теб Simple Smile
Аз сега към къде да поема - при Мимето или при Мамексита Grinning
Я, с Иринка днес сме се разминали Simple Smile - позна за татко,
Скрит текст:
Той е бил с мустак и е обещал да се обръсне, ако има дъщеря. Като отишъл да черпи при колежките на майка - 20 жени в стая, никой не питал какво е бебето JoyJoyJoy но като излязъл избухнал страхотен смях
Менюто днес
з - 3 пържени яйца, около 50 г шунка и 50 г. кашкавал, 3 резена домат (това е протеинова закуска в едно кафене в центъра на Сф), кафе; о - салата АГ, авокадо, синьо сирене (няколко трохи) и прошуто; в - руло Стефани

# 321
  • Мнения: 28 840
Истината е, че тази вечер Мамексита ме засрами, а уж не можела да готви....БРАВО! smile3501
Иринитке, не е лесна и твоята, но ще успееш...! Hug
Деси, татко ти наистина е извадил късмет с щерка!  Hug

# 322
  • Мнения: 2 092
Привет и от мен Hug
Деси, "на патерички" - здраве за татко ти! Дълголетие и радост със семейството! Само мога да си представям колко се гордее с теб (и ние!) Kissing Heart
Тук тече последна седмица преди заминаването и е доста натоваренко. А после ще е мъчно. И тихо.
Изпих всички кафета, изядох всичко около тях Joy не придирям Blush
Сватенце, Летящия холандец пасти да яде. Лек път!
Жгмъци, браво за волята!
Мими, какво ми прави моренцето? Честита "тенджера"! Аз вече си имам Румба и Браава и съм на седмото небе Kissing Heart
Лекинка Hug

Последна редакция: ср, 27 мар 2019, 10:13 от Морска вълничка

# 323
  • Мнения: 28 840
Добро утро!
Вълничка, честито, ще се родиш!
Бравата мие, нали?
Моренцето ти е добре, рядко го виждам и аз...нещо много ми е затрупано напоследък...
Хайде по кафе, Иринка е в Стряма! Kissing Heart

# 324
  • Мнения: 3 347

Миме с теб съм Hug!

# 325
  • Мнения: 28 840
Ооооф, Мамексито яко ми се приядоха....!

# 326
  • София
  • Мнения: 2 009
Деси, много стилно сладко изкушение. Здрав да е стожерът на къщата , да ви се радва дълги години . Много мила история, това е било най- щастливото му бръснене  Heart Eyes
Иринита, лястовичка си ти  Hug хвъркаш насам- натам и носиш  настроение  Hug
Тази седмица ми е кошмар, но утре имаме тържество  bowuu
Роклите  Heart Eyes влюбих се , правилно и двете си взела  Hug

# 327
  • Мнения: 1 617
Ми хайде и следобедно кафенце на макаронена тематика, като сме я подкарали така и няма изгледи за точилка HugWink

Мамексито, Мими, вкусотии сте показали..мммммм

# 328
  • Мнения: 28 840
Емиии, очи пълни, ръце празни /в случая усти празни/ hahaha hahaha
Днес сме на теста с Адорейшънчето, аз на обяд ядох зелена салата с разни екстри  - сушени домати, каперси и две филии хляб!
Довечера мисля да опъна макароните, знам няма да ме наяде една кутия! И ще вия от глад... ooooh!

# 329
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Мимс, уеко с опъването... Mr. Green  Joy

В групата на шушка са останали само 10 от момчетата,  Rolling Eyes
Ех, три от тях винаги са на линия, дори и болни...но това е друга тема. Исках да кажа, че сутринта такъв рев удари, като видя, че я взех с мен, ко да прая. И без туй расте много бързо.... Whistling

Супер вкусотийки сте показали. Аз тия дни го карам пак през просото... ooooh!

Ох, много съм зле.  ooooh! Деско, да е жив и здрав татко ти!  Heart Eyes  Heart Eyes bouquet

Точилката я вадя аззз,  341uu Но първо я насочвам към себе си, Joy

Вълничке, честити придобивки! Heart Eyes


Общи условия

Активация на акаунт