Професионални серии за коса - тема 125

  • 54 705
  • 768
  •   1
Отговори
# 645
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Mediceuticals и Епруваж от кои шампоани,серуми, маски бяхте  доволни?Имаше доста споделено.
Благодаря

# 646
  • Мнения: 1 111
Някой по- нагоре спомена , че се боядисва с боя, която си има свой плекс.
Може ли да сподели марката на боята?

# 647
  • Мнения: 32
Ароматът на сериоксил е ментов.Имам 2 комплекта за боядисана и един за естествена коса-разлика не виждам и в трите продукта.Пяната от комплекта и всъщност всички продукти могат да се слагат от корените до връхчетата,което е супер.
Напазарувах и аз от рибката както трябва Laughing
А редуваш ли с някакви други серии или ползваш само тази серии, че ми звучи много добре за моята тънка косица? 😄

# 648
  • Мнения: X

Това е от мен за днес ще видим дали си заслужава покупката. Косата ми. доста изтощена така , че се надявам да има положителни  реакции!

Страхотни са и двата продукта определено си заслужава покупката им!

# 649
  • Някъде там
  • Мнения: 4 827
Пробвах еластайзера,измих с шампоан за обем на ФК,след това термо на  ФК.За финал луксозната серия крем на ФК за блясък и против фриз.Това е резултата Simple Smile

# 650
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Mediceuticals и Епруваж от кои шампоани,серуми, маски бяхте  доволни?Имаше доста споделено.
Благодаря
На Медисютикълс шампоани - Фолиген, Хидрокленз, серум - Биоактивен спрей за стимулиране на фоликулите; на Епруваж - шампоани - възстановяващ, маска - от същата серия, серум - възстановяващ против косопад.

# 651
  • Мнения: 31 206
Момичета, трябва ми протеинов шампоан за комбинация с протеиновата маска на Напура. Искам да е по- бюджетен, но добър.

# 652
  • Мнения: 1 666
Само да кажа, че в коса. бг има 25 % намаление на Алтерна. Човрк тъкмо реши, че няма да си купува нищо ииии... намаления от всякъде Grinning

# 653
  • Мнения: 241
Взех си Колорпфлекс от намалението в Рибката. Мисля да ползвам само като терапия, защото моята боя си има свой си плекс. Прочетох по колко милилитра се слага от стъпка 1, ама как да ги измеря Grinning
На шишето нали има капкомер.
1 мл е 20 капки. Аз така смятам да измеря.

# 654
  • Бургас
  • Мнения: 877
Здравейте!Извинявам се, ако въпроса е глупав, но съм без компютър от известно време, а през телефона ми е трудно да намирам инфо назад в темите, бихте ли ми казали кой магазин е Рибката от които пазарувате?

# 655
  • Варна
  • Мнения: 456
Ароматът на сериоксил е ментов.Имам 2 комплекта за боядисана и един за естествена коса-разлика не виждам и в трите продукта.Пяната от комплекта и всъщност всички продукти могат да се слагат от корените до връхчетата,което е супер.
Напазарувах и аз от рибката както трябва Laughing
А редуваш ли с някакви други серии или ползваш само тази серии, че ми звучи много добре за моята тънка косица? 😄
Маски редувам други,но почти на всяко миене съм с този шампоан,балсама след маската,пяната и серума.Финиши ползвам още след това.С маските хронолоджист и екстеншънист ми е идеално.

# 656
  • Мнения: 1 532
Вчера поръчах Ш на Лалга и ампули за въстановяване, с коя маска е добре да се използва от следните :Епруваж,Олиесета за блясък или Керастаз резистанс?Не ми се даваха пари и за маска , при положение че имам 3 за изразходване .Ампулите ще бъдат ли само достатъчни след шампоана?

# 657
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Да ампулите са по-силни от маската Половин ампула ми е достатъчна за моето косище. Нанасям по скалпа с апликатора и разнасям по дължините. Можеш да ги ползваш като дълбоко подхранване. Свиваш косата на кок под шапка за баня и загряваш със сешоара да се стопли. Завиваш с хавлия и стоиш поне половин час.
 Денси сравнително бюджетни шампоани,които харесвам и ще са ОК с Напура С9 са Медисютикълс всичките дори Хидрокленс и Епруваж всичките дори изглаждащия.

# 658
  • София
  • Мнения: 6 264
Здравейте!Извинявам се, ако въпроса е глупав, но съм без компютър от известно време, а през телефона ми е трудно да намирам инфо назад в темите, бихте ли ми казали кой магазин е Рибката от които пазарувате?
https://www.zlatnaribka.com/

# 659
  • Мнения: 1 532
Да ампулите са по-силни от маската Половин ампула ми е достатъчна за моето косище. Нанасям по скалпа с апликатора и разнасям по дължините. Можеш да ги ползваш като дълбоко подхранване. Свиваш косата на кок под шапка за баня и загряваш със сешоара да се стопли. Завиваш с хавлия и стоиш поне половин час.
 Денси сравнително бюджетни шампоани,които харесвам и ще са ОК с Напура С9 са Медисютикълс всичките дори Хидрокленс и Епруваж всичките дори изглаждащия.
Благодаря,така ще процедирам.

Общи условия

Активация на акаунт