Професионални серии за коса - тема 125

  • 54 704
  • 768
  •   1
Отговори
# 660
  • Бургас
  • Мнения: 877
Здравейте!Извинявам се, ако въпроса е глупав, но съм без компютър от известно време, а през телефона ми е трудно да намирам инфо назад в темите, бихте ли ми казали кой магазин е Рибката от които пазарувате?
https://www.zlatnaribka.com/

Благодаря! Simple Smile

# 661
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Момичета, по колко шампоан използвате на вашите косища? Току що се измих с една проба на Лалга, която абсолютно не ми стигна, на моята косица - въобще не успя да направи пяна по целия скалп. (ако знаех, щях да измия с друго преди това). Аз ли съм разхитителна? Правило ми е впечатление, че и боите все не ми стигат, пък не знам ако имах дълга и гъста коса.

# 662
  • Мнения: 4 408
На мен малко шишенце тип хотелско (май 30 мл) ми стига поне за 2 пъти.
Коса - тънка, рядка, 10-тина см под раменете

# 663
  • Мнения: 31 206
Много. Две супени лъжици или три дори.
Май ще взема изглаждащ Епруваж шампоан.

# 664
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Одинче аз съм изключително стисната  Laughing що се отнася до използването на продукти,но с Лалга и на мен не ми се получава с малко количество. Просто не прави пяна с малко количество и това си е. Керастаз и Алтерна ако ползвам примерно колкото лешник с тоя са поне 3 лешника  Laughing. Не е в теб повредата-шампоана си е такъв не икономичен нищо,че струва майка си и баща си  Laughing.

# 665
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Значи не е в мен проблемът, пробичката определено си беше оскъдна и не мисля, че сега косата ми е измита и ще мога да разбера нещо... Rolling Eyes
Всъщност същото количество (10 мл) на Керастаз ми стига, защото едно шишенце от 30 мл ми стига за 3 пъти - прави далеч повече пяна. Но само тази марка, от другите и аз слагам около 2-3 с.л.

Принцес, писали сме едновременно Simple Smile
Макар че половин литър Алтерна за обем замина сравнително бързо, но Керастаз наистина са икономични.

# 666
  • Мнения: 31 206
Керастаз нямат свършване.
Кажете предложение за шампоан, трябва да поръчам. Керастаз, ланза, лалга не искам. Напура също.

# 667
  • Варна
  • Мнения: 456
Керастаз нямат свършване.
Кажете предложение за шампоан, трябва да поръчам. Керастаз, ланза, лалга не искам. Напура също.
Сериоксил за боядисана коса.Не го знам какъв е ползвам си го с всички маски.Измива идеално без да премива.Маската на напура,за която го искаш,не съм ползвала.Другите ми идеи са от отхвърлените от теб Laughing

# 668
  • Мнения: 31 206
Благодаря ти много! 🌹Като те прочетох преди това, точно за него си помислих. Комплекта в нотино е супер изгоден.

# 669
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
http://www.zlatnaribka.com/shampoan-7-v-1-za-zheni-nanogen-thick … ng-hair-treatment
Гледам тази марка в рибката, в Германия има добри отзиви (по-скъп е там), но не съм виждала да се обсъжда тук.

Замислих се да пробвам този, макар че от този вид low shampoo да не съм с много хубави впечатления. Но все пак съм пробвала само един на Ив Роше и не съм критерий.
Някой от вас да е пробвал?

# 670
  • Мнения: 4 408
http://www.zlatnaribka.com/shampoan-7-v-1-za-zheni-nanogen-thick … ng-hair-treatment
Гледам тази марка в рибката, в Германия има добри отзиви (по-скъп е там), но не съм виждала да се обсъжда тук.

Моля те, ако го купиш и пробваш, или някоя друга мацка - да споделиш Simple Smile

# 671
  • Мнения: 3 414
Много отдавна съм ползвала класическия шампоан на Макадамия и май имам спомени, че много остъргва.
Може ли да споделите впечатления?
Също ми е интересно добавките към маските на Лореал дали наистина засилват маските като ефект?

# 672
  • Някъде там
  • Мнения: 4 827
Много отдавна съм ползвала класическия шампоан на Макадамия и май имам спомени, че много остъргва.
Може ли да споделите впечатления?
Също ми е интересно добавките към маските на Лореал дали наистина засилват маските като ефект?
Не намирам разлика с добавка или без добавка Simple Smile
Бях си взела инфорцер и добавих към нея добавка за боядисана коса .
Има ли ластици десата в the mall в рибката ?
Утре ще ходя да си взема боя и да взема още една опакова от тези ластици .

# 673
  • Мнения: 1 278
Здравейте момичета, пълня кошницата в рибката и имам въпрос. Правиха ми леки кичури наскоро, но искам да изсветля/избеля мъничко жълтия нюанс. Нямам никакъв опит с бои и подобни продукти. Кое бихте ми препоръчали за домашно тониране на първо време-шампоан, балсам, маска  (и кои са с добър ефект - гледам едни на Ф.Кингсли)?
Също имате ли впечатления от спрей за обем в корена https://www.zlatnaribka.com/sprey-za-obem-v-korena-200-ml-lanza- … olume-root-effect или https://www.zlatnaribka.com/sprey-za-obem-ot-korena-nanogen-root … boost-hair-100-ml
Благодаря и Ви пожелавам весела Цветница! Flowers Hibiscus

# 674
  • Мнения: 1 666
На ФК тониращият шямпоан не върши никаква работа или поне на моята коса. Тониращата маска на Лакме не е лоша, но трябва да се седи много време с нея и ефектът е минимален. Аз лично съм най-совошна от тонера на Лакме (сивия).
Надявам се инфото да ви е полезно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт