Професионални серии за коса - тема 125

  • 54 706
  • 768
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 328
Момичета, нали кератинова терапия се прави преди боядисване , примерно 10 дни?

# 676
  • Мнения: 2 755
Златната рибка често ли правят подобни намаления?

# 677
  • Мнения: 138
Момичета, имате ли някакъв проблем с възстановяващия шампоан на Eprouvage? Ползвах го два пъти, и пяна не става. Сложих 3 шепи и едвам успях да сапунисам скалпа

# 678
  • София
  • Мнения: 6 264
Той е безсулфатен, затова не прави пяна. За мен не е лош обаче, усещам си чиста косата след него.

# 679
  • Мнения: 78
Здравейте! Някой има ли проблем със сайта на Златна рибка?

# 680
  • Мнения: 3 542
Здравейте! Някой има ли проблем със сайта на Златна рибка?

Имам и аз проблем - Privacy Error дава.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте !
 И при мен има проблем с влизането в сайта newsm78 newsm78

# 682
  • Мнения: 78
Подготвят намалението - 70% на всичко JoyStuck Out Tongue Closed Eyes

# 683
  • Мнения: 2 588
Аз пък не харесах новия магазин в мола. Нещо ми се стори ограничен избора Rolling Eyes

# 684
  • Мнения: 232
Някой по- нагоре спомена , че се боядисва с боя, която си има свой плекс.
Може ли да сподели марката на боята?
Jean Paul Myne  е боята, за която споменах. Simple Smile

# 685
  • Мнения: 3 910
Здравейте.
Трябва ми нещо за превенция срещу цъфтеж на косата.
Имам от миналата седмица този продулт на Schwarzkopf. Но ми се иска и още нещо. Направих балеаж и след няколко дни някаква терапия (май се казва BC FIBRE CLINIX лилавото). Сега след терапията косата се търпи, но знам от опит, че започва да ми цъфти няколко седмици след посветляване на крайчетата. Та да ми препоръчате нещо изпитано...

И един налудничав въпрос... селската маска с мас и газ разваля ли цветовете?

# 686
  • Варна
  • Мнения: 456
Ще ти кажа аз как си пазя косата от цъфтеж.Ползвам еластисайзер екстрийм,лифтинг ампули на Наши,зелените на Керастаз,ликуид хеър на Вела и др.Маски,които не ми харесват си изхабявам като терапия преди шампоан(вместо еластисайзер),което също помага срещу цъфтеж като пази от премиване(дори за 5 мин.само).Мия си косата през ден,не допускам да се пресуши никога.Ползвам маска+балсам и по няколко финиша крем,олио и по 2 термозащити,защото я изправям.Нямам едно цъфнало връхче,нямах и когато ми беше до кръста косата.Изрусявам се от 20г.и изправам с преса през ден Simple Smile

# 687
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
tyzarka, откъде купуваш ампулите на Наши? Отдавна не съм виждала да предлагат марката по сайтовете...

# 688
  • Мнения: 74
Някой по-назад беше питал за Наноген. Имам ш и б, за мен средно положение. Шампоана прави хубава пяна, малко е като дълбоко почистващ, след балсама косата става мека. Усеща се здрава след това. Редувам и с други продукти, не мога да кажа със сигурност колко е добър, но мисля че си заслужава. Ползвала съм серума за косопад, който е невероятен и реших да пробвам и другите продукти.
Последното попълнение ми е хидратираща маска на Маракеш, но не ми идва толкова дълбока хидратация, колкото й дават.
Препоръчайте ми спрей, който мога да ползвам всеки ден за разресване ✌🏻

# 689
  • Варна
  • Мнения: 456
tyzarka, откъде купуваш ампулите на Наши? Отдавна не съм виждала да предлагат марката по сайтовете...
От магазините на Златна рибка.Аз съм от Варна,но сигурно и в сайта ги има,не съм обръщала внимание.

Общи условия

Активация на акаунт