Златна колекция вълшебни приказки на Дисни

  • 120 218
  • 574
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 1 071
Пепеляшка е хубава, и илюстрациите са хубави и самата приказка е хубава.
Играта на играчките въобще не ми хареса.
Следващата е Питър пан.

Наистина Играта на играчките е с най-ужасните илюстрации до момента...

# 391
  • Мнения: 653
Май Играта на играчките е първата книжка от поредицата до момента, която е направена по филм, може би затова е така.
Пепеляшка не ми хареса много, чисто визуално (има разлики в шрифта на различните страници и доста излишни интервали - но при мен това е малко професионална деформация...).
Но пък децата им се кефят и си ги четат. Simple Smile

# 392
  • Мнения: 1 090
Пепеляшка е хубава, и илюстрациите са хубави и самата приказка е хубава.
Играта на играчките въобще не ми хареса.
Следващата е Питър пан.

Наистина Играта на играчките е с най-ужасните илюстрации до момента...

И текстът е написан в телеграфен стил.
Мисля Бамби пък беше със странни, различни от оригинала, картинки.
Детето обаче е върл почитател и изпада в екстаз при всяка нова книжка! Simple Smile

# 393
  • Мнения: 2 130
Здравейте, искам да попитам да не би някой да има 2, 4, 5 и 6та книжка в повече, защото ми казаха, че вече няма да бъдат преиздавани, а в олх-а цените са немероятни. Благодаря предварително Simple Smile

# 394
  • Мнения: 9
Здравейте,можете ли да ме добавите в групата във фейсбук? До нас има много бройки от почти всички книжки.

# 395
  • Мнения: 2 614
Има ли някой от Хасково, който да има излишно Бамби

# 396
  • Мнения: 1
Здравейте, чета че е имало допечтка на първия брой... Е обиколи Бургас и не я намерих, дали ще има пак допечтка на първия брой, или някой ако я има два пъти да пише... Че тези от олх са полудели...
Благодаря предварително ❤️

# 397
  • Мнения: 1
Здравейте, има ли някоя мама , която да има първите две книжки в повече или да знае къде може да ги има.
Опитах се до ги заявя на дадените е-мейл  адреси, но без резултат.
Ще бъда много благодарна ако някоя може да ми помогне.
Благодаря.

# 398
  • Мнения: 1 001
Може ли някой да ми напише с 2-3 изречения за какво става дума в Питър Пан? Имам книжка за него и ако историята е същата, няма смисъл да я купувам.
За стари броеве има някакви до нас, но ще проверя кои точно и ще пиша.

# 399
  • Мнения: 1
Здравейте,можете ли да ме добавите в групата във фейсбук? До нас има много бройки от почти всички книжки.

Здравейте, а дали случайно има втори брой ?

# 400
  • Мнения: 9
Здравейте,можете ли да ме добавите в групата във фейсбук? До нас има много бройки от почти всички книжки.

Здравейте, а дали случайно има втори брой ?
Останала е само Пепеляшка

# 401
  • Мнения: 3 984
Аз видях на пл. Македония (София) на спирката на трамваите новата книжка, аладин, пепеляшка, книга за джунглата, далматинците и играта на играчките. Първите 2 не съм ги видяла, щях да забележа заради опаковката.

# 402
  • Мнения: 8
Аз видях на пл. Македония (София) на спирката на трамваите новата книжка, аладин, пепеляшка, книга за джунглата, далматинците и играта на играчките. Първите 2 не съм ги видяла, щях да забележа заради опаковката.
Вчера си купих цар лъв беше изложена на една будка за вестници, но беше смъкната от картона с който се продава.

# 403
  • Мнения: 1 001
До преди два дни се намираха Пепеляшка и Играта на играчките. Сега проверих и имаше само Питър Пан. За съжаление не мога да помогна.

# 404
  • Мнения: 13
Следващата коя ще е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт