Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 405
Кученцето Гръм от анимацията на Дисни.Харесва ми,че няма да са само стандартните заглавия,а ще има и по детски филмчета като Играта на играчките.Не знам кога ще обявят и следвашите 50 заглавия.Първите 50 ги има в списъка в първия пост на темата.

# 406
Благодаря, дано поне публикуват следващите 10 както досега, а за другите 50 ме съмнява, но дано Simple Smile

# 407
  • София
Утре ще излязат в определени обекти книжки от 1 до 7.Проверявайте сутринта на който му липсва някоя.

# 408
Проверете в цба на червения, вчера имаше доста книжки, питър пан, пепеляшка и играта на играчките със сигурност Simple Smile

# 409
Здравейте. Искам да споделя разочарованието си от книжката "Гръм" от поредицата.Толкова съкратен вариант-дори  няма текст, а единствено страшни картинки, които нямат нищо общо с вълшебните приказки.Представете си книжка за 6лв с по 1 изречение на страница. Пълна пародия и подигравка.

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 14:43 от mar1ah

# 410
И „Играта на играчките” е ужасна Sad нито текста е хубав, нито картинките!
Идеята е хубава, но изпълнението много куца! Има няколко заглавия, които детето си беше харесали, но не виждам смисъл вече...

# 411
Добър вечер!
Има нова група , може да се присъедините.
https://www.facebook.com/groups/254686808710493

Общи условия

Активация на акаунт