Има ли дете?

  • 12 825
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 21
Извинявай, но не ми стана ясно - ти какво искаш от този мъж? Сериозна връзка или...?

Аз самата съм объркана, като стане сериозно се плаша, искам за сега да е честен и да си ме обича

# 91
  • Мнения: 25 861


Аз самата съм объркана, като стане сериозно се плаша, искам за сега да е честен и да си ме обича
А ти честна ли си с него?

# 92
  • Мнения: 20 279
"Да си те обича" – той да не е куче.
Има една приказка – каквото даваме, това и получаваме.

# 93
  • Мнения: 5 234
Последно стана ли ясно дали има дете или не?
Като го питаш директно, какво казва?
Имаш ли усещане, че те лъже и баламосва?

# 94
  • Мнения: 21
А дали няма властна майка ?Може тя да го упреква ,че се харчи много по чужденката ? Чистичко му е вкъщи,няма много вещи -мама може би живее наблизо и си го храни и му помага .По-скоро за това бих се притеснявала ,ако бях на твое място .Не казваш на каква възраст сте ,но ако е 35+ , изглежда всичко да си му е наред ,и е необвързан риска от майка стръвница на хоризонта е огромен.Само предполагам ,защото не си уточнила каква е ситуацията с родителите .Hands V

За майката знам, че поради несполуките на живота е останал само с нея, друг човек от семейството няма, жив и здрав, на 33 е

# 95
  • София
  • Мнения: 5 161
Добре бе, хора, как се хващате с някакви мъже, на които грам доверие нямате? Между другото, имането на дете трудно се крие и ако се задълбочи връзката ви, няма как да остане тайна...

# 96
  • Мнения: 20 279
Какво доверие?
Тя на третия месец иска да му знае всички банкови сметки, депозити, спестявания, разходи.
Че и по врачки ходи за целта. Найс. Simple Smile

# 97
  • Мнения: 21
Добре бе, хора, как се хващате с някакви мъже, на които грам доверие нямате? Между другото, имането на дете трудно се крие и ако се задълбочи връзката ви, няма как да остане тайна...

Да, права сте! А аз например на никого нямам доверие, трябват години, нали трябва да се даде шанс, имах 6г врузка и чак след 1-2 г съжителство го видях, че не става за баща на децата ми, иначе беше честен, но не ми допадна като лал си живее живота и т.н и си казах, че следващите ще ги проуча набързо и няма да губя време за да реша става ли или не, те годините си минават

# 98
  • Мнения: 9 882
Какво означава "ще ги проуча набързо"!¿! Най-добре си наемете детектив за семейни и банковите въпроси, психолог за другите неща, врачките вече сте ги пробвали....
Честно казано, мисля че имате.... проблем не само с доверието и се надявам да не давате на човека hard time and stress

Последна редакция: чт, 14 мар 2019, 21:19 от G&B

# 99
  • Мнения: 9 016
Не съм срещала мъж, който така старателно да крие, че има дете. Че защо да го прави?
Ако е женен все още, да, но иначе...
Просто има хора, които са си пестеливи и така цял живот.

# 100
  • Мнения: 3 732
Всъщност авторката е мнителна и несигурна , защото самата тя блъфира и не е искренна в мотивите и отношението си.
На мен ми е интересно защо тя е такава ...
И дали всъщност знае какво иска - този мъж или не?

# 101
  • София
  • Мнения: 17 596

Олеле.
Врачки.
Е, поне твоите пари е ясно къде отиват.

# 102
  • Мнения: 275
Добре де, не може ли един човек да бъде пестелив просто?
Защо трябва да има тайни, дете, жена, връзка с хазарт и прочее ? Те чужденците са доста по оправни с парите и спестяванията.
Съпруга ми не е българин и си правим сметката много повече от колкото някои бг семейства, нищо че доходите ни са окей.
Защо да не бъде просто пестелив чужденец ?

# 103
  • Мнения: 160
Когато ти беше при него, къде отседна? Как изглеждаше дома му?


В дома му, в неговия град. Беше изключително подредено, нямаше нищи излишно, негов лични вещи и малко кухненска посуда, точно като за някой, който живее сам, чисто, подредено и празно само 1 албум със снимки от детството, но изключително беден.

П.С майка му живее в др. жилище
С една дума барабин

# 104
  • Мнения: 21
Чехите са скромни и приятни хора, поне тези от тях, с които съм се запознавала аз. Възпитани са, топлосърдечни  и имат славянска душевност. Ако беше някой западняк, нещата щяха да са по-различни (тяхното отношение към "жените от Източна Европа" е известно).
Този сигурно е свестен и просто се притеснява за общото ви бъдеще и за това, че докато не се работи, се харчи от спестените пари.
Според мен, не го изпускай!

След  1 година съм пак тук, и темата не е пързалка, наистина има такива несигурни хора като мен.
Няма наркомании, няма алкохолизъм и избухлиж характер, питах го директно, ако има дете, нека ми каже, стават такива неща, просто искам да съм наясно навреме. Каза, че няма и се разбрахме, с времето разбрах, че той като дете отраснало без баща, не би позволил такова нещо на собственото си. И да, планирам общо бъдеще с мен, и затова го хващам в кофти настроение, когато финансово не можем да си позволим да живеем в наш апартамент. Вече не сме по корабите, а в Англия, живота е по-труден, да, но поне не е така фалшиво като по корабите. Помага на майка си, тя е сама и няма кой друг да го прави

Общи условия

Активация на акаунт