ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 503

  • 21 347
  • 735
  •   1
Отговори
# 255
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Преди няколко дни кака пускаше някакви тропически риби в сторито. На мен ми приличаха на подводни кадри или на такива от голям атракцион- аквариум. Чудя се дали и тя не е в ЛА, Гюнгьорови, Илки-милки се събират, а тя никаква не се вижда там newsm78  От друга страна беше на вечеринката на Киво... Много загатки, много нещо Crossing Arms

Наде и аз се изненадах че НИ е на 62-ра серия Shocked Някак си мислех че са на 58-59. Значи до юни ще ги закръглят че и прехвърлят 70 newsm44

# 256
  • Мнения: 27 477
ЩО трябва непрекъснато да е с Илка и Гюнгюров .    Няма ме изненада ако е при ашкъма.  Там е по работа  ,нема време за  романтика .  Когато беше за месеци оная си стоя в родината . Още се чудя как излетя без да го щракна. Неприятна ми е  за свикване не мога да кажа че ще свикнем .   Ако ще и тонове да изпишем все тая .  Само не го удари нещо в  тиквата и да я завлече на премиерата   . Няма се измъкне от въпросите.  Ще трябва се постарае повече от Хазалината сватба .  Като се усмихне и озъби и отиде коня у реката ....
Защо Илка да не пусне от РД -то фото с Ча . Сутринта го коментирахте.  Объркан е  месеца , на 23 04 е април ще си е в родината .

 

Последна редакция: пт, 22 мар 2019, 14:34 от femmi2

# 257
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Илка на 23-ти март става на 35 т.е. след два дни, едва ли Ча ще си е в родината тогава Peace
И да заведе Дуда на премиерата никой няма да го пита нищо за нея, предполага се че журналистите които ще присъстват няма да са от най-жълтите. Бурята ще е на другия ден, ама пука му на папука като няма да му тикат микрофон с въпроси за нея. Може след премиерата пак да се вдигне нанякъде да лови риба Laughing

ПП Сега видях че на предната страница съм написала 23.04. поправих го Peace

# 258
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Момичета wavey

И в диспансера е пролетно, чудни цветенца Party Heart Eyes
Феми, ако не е Сатурновата дупка ще е ретроградния Меркурий нали, пък допреди време твърдях, че не вярвам в такива неща hahaha
Скрит текст:
малко ми е тревожно през последните няколко месеца, но дано се подредят нещата...
Не ме гледай, че 2-3дена не съм писала, тук съм си, Laughing но сякаш не знам с какво да се включа. Най-много да взема да повторя някоя снимка или да помрънкам за нещо... Joy А като си подпирам балкона добросъвестно няма такава опасност Joy
От половин час се чудя тук или на лични да благодаря за загрижеността Joy Joy
Не ме мисли Hug

В очакване сме на втори сезон на Протектора smile3539 пък междувременно продължавам да следя Майка по БТВ. Типична турска драма, но макар и на моменти пресилено драмите са ми за предпочитане пред романтичните комедии. Между другото четох някъде, че по ДФ ще повтарят №, както и че скоро започва онзи с нашия Бурак и Ханде Ерчел...

Емко 2¾ за нас с Бел, пък те и другите го харесваха в този период май Laughing
















# 259
  • Мнения: 27 477
 Не му пука.  Хазалинда им се връзва .

Не съм толкова  сигурна  няма му задават лични ако я замъкне  ,като им е паднал ще се възползва.

Маргиии Kissing Heart Чудни гифки Heart Eyes Не е една беля дупки ,пролетна умора . На мен ми е скапано но се разхождам . Ще мина през изп. ако не вързазяваш
 
Марги  твойте  риби не проверих   .

Последна редакция: пт, 22 мар 2019, 14:37 от femmi2

# 260
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301


Не съм рибка, а водолей Laughing
Феми, не възразявам разбира се, заповядай Laughing

Прочетох Бел преди редакцията и си казах, че щом Илка е на 23-ти април, Ча ще присъства на нейния рд, пък и не само, някъде около 20.04. е и Мишо, та голямо ядене и пийване щеше да е ако го отпразнуват по комшийски hahaha Можеше и ние да намажем, с някоя снимчица примерно Joy

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 20:58 от Маргарита Н.

# 261
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Аз това, с рибата не го разбрах, пък то било за зодията на Марги.
Ех тая Хазалинда Crazy

Миналата година Ча не бяхме го виждали от РД на Лабумски, а Илка по традиция, успя да се снима с него 20 дни по-късно. Тази година публичните изяви ще се разминат, иначе най-вероятно ще се чуят и видят макар и второто да е по виртуала.
Бенсу също има РД на 23-ти март Peace

# 262
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Помислих, че за зодията ми се отнася, Фема да каже какво е имала предвид Joy

Не знам какво е събитието...
 #Crazy

# 263
  • Мнения: 27 477
 Зодията имам предвид . Водолей  що си мислех , че си рибка .
  



Последна редакция: пт, 22 мар 2019, 14:40 от femmi2

# 264
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
По добре да не коментирам тоя стайлинг Rolling Eyes Сигурно се е спретнала така за седмицата на модата.
Миналата година с прост черен панталон и бяла блуза на звездички беше далеч по-добре.

Марги, сега видях че си сложила гифки Heart Eyes

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 27 477
Маани ,тоя стайлинг е ужасен . Опитах се го коментирам ,ама то безвкусица .Прическата е същата като на Чачовата премиера . Не пише ли нищо нерде е с Мишо ли са ?

# 266
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Фемо, в горното мнение писах къде може да е. Не съм сигулна но  в момента тече това събитие, а шантавата и визия е достойна за него.

# 267
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Да, за седмицата на модата е в този вид...



# 268
  • Мнения: 27 477
Мода ,ама това ли е шантаво и модно ?
Видях Башак и Дениз нейната дружка на това събитие . Дениз е скумрия , Баша има стил .  Мелиса Памук и Бюшра са там . Кака нема ли се изтъпани , модата ще пропадне без нея Joy Не е поканена и по - добре . Няма проект  скоро ще има .   Ще се сетят що не вземем гаджето на ЧУ ся е на гребена на вълната .

# 269
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Ох, забляла се бях в едни книги , мира не ми даваха и мнооооого съм изтървала Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Някой ще ми каже ли на две на три дали съм изпуснала нещо много съществено, че не помня докъде съм стигнала Simple Smile

Разбрах , че Гала се изложила и нищо за Нетфликса не питала Хазар newsm78 За какво я е поканила тогава? Тя не беше ли в БГ заради Протектора?  newsm78 newsm78 Тая Гала , значи  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Колко години е на ефир? Няма ли да си ходи вече newsm78 newsm78


Да питам и нещо за Арас - Отслужил ли е службата в казармата? И тези епизоди на Чукура след казармата ли са или преди?
Интересувам се , защото го гледам , че е с коса и брада. Възможно ли е да не ги карат да се постригват ? Че много се притеснявам за Джан Бей , да не му махнат гривата Simple Smile Аз предимно заради нея го гледам.  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Въпреки , че миналия епиод се изложила и за пръв път го пуснаха с мръсна коса на екран. Но като се има предвид , че снимаха в планина и някакви колиби без ВЦ за 3 дни, разбираемо е.

Общи условия

Активация на акаунт