ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 503

  • 21 383
  • 735
  •   1
Отговори
# 360
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
От Туитър са. В един профил режат по епизоди, до 62-ри са стигнали.Heart Eyes
Някои от нас им се радват на такива големи и детайлни, затова пак нося.

















Белче Flowers Bouquet
Панталон, крачол, все тая Joy важното, че с няколко години закъснение разбрах за кого се е отнасяло туй цветущо определение.  Пусто любопитство Joy

# 361
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 057
В линка към рускините за блогъра с бомбата има видео от нощен клуб, на което вляво от певицата се вижда свирещият на китара Ча.  Peace
 Mr. Green Mr. Green Открили топлата вода с Чичко Паричко. Изкушавам се да им метна тук снимките и видеото от сгащването пред хотела, ама нямам никаква идея дали и къде оцеляха при унищожението от аборигена на стария комп. 
Не знам каква ще е премиерата на втория сезон на Протектора, но се надявам Чачко да се появи. С Дуда.  Wink hahaha

# 362
  • Мнения: 6 250
Марги, още да ни донесеш.

# 363
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Рори, благодаря, усмихна ме Heart Eyes

Остава месец до пускането на втория сезон на Защитника, да видим днес ще има ли фраг...

# 364
  • Мнения: 27 678
Добро утро !
Днес сме в очакване на фраг на супер героя . Дано ни зарадват. Grinning
Горещи сцени няма да има  във втори сезон ,надяваме се в новите . Ако са с ХазаР не знам как ще изглежда  картинката . Ще вкарат нова няма да мине само с Зейнеп . На него му отиват нежни брюнетки . Света полуде  жени с бради ,то трети полове мъже ,жени .
Линка не  съм го отваряла ,сега научавам Ча се вижда дрънкащ на китара . Дали не е старо  ,може наистина да се е върнал .
Като седна на компа ще го погледна .

# 365
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 492
Сега сядам...Бях по работа насам -натам... Снощи пък останах без нет #Cussing out

В линка към рускините за блогъра с бомбата има видео от нощен клуб, на което вляво от певицата се вижда свирещият на китара Ча.  Peace
 Mr. Green Mr. Green Открили топлата вода с Чичко Паричко. Изкушавам се да им метна тук снимките и видеото от сгащването пред хотела, ама нямам никаква идея дали и къде оцеляха при унищожението от аборигена на стария комп.  
Не знам каква ще е премиерата на втория сезон на Протектора, но се надявам Чачко да се появи. С Дуда.  Wink hahaha

Проф, то въобще не се знае откога е видеото, но 29.03. е съвсем скоро, ще се разбере.

А присещането в една тема е в отговор на ето тази хейтърска група за Хазал. Нямате си на представа що за идиотизъм е там, измислици за Хазал и всичко най-лошо което можете да се сетите. Нейни снимки с приятели се тълкуват като любовни, дори снимката и с Бату Кая, който е обратен също, била развела зетя и била с него от 1012 г Shocked Това от фенки на Сера и на Берен, или може би трябваше да кажа на Бихтер, защото те бъркат героинята на Хазал, Нихал с врагиня на реалната Берен  newsm09 Направо сЪ шокирах колко зле може да са някои хора #Crazy
https://vk.com/turkdiziloves

Болни хора. Това е причинната в друга група да изровят историята със СС. Само че за разлика от измисклиците, при любимката им нещата са си съвсем истински, със снимки, видеа, 2 репортажа със съпругата на прелюбодееца, описанието пред хотела по минути и часове....
Профче някои от нещата си се намират в Гугъл, стига да се набере името и и това на въпросния. Както и името и и онзи другия собственика на Марс Синема...Но няма смисъл, ако можеха щяха да удавят Хазал в капка вода.

Марги, запазих си ги Heart Eyes
От Туитър са. В един профил режат по епизоди, до 62-ри са стигнали.Heart Eyes
Някои от нас им се радват на такива големи и детайлни, затова пак нося.

Скрит текст:



Скрит текст:











Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 12:12 от Беллора

# 366
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Само че за разлика от измислиците, при любимката им нещата са си съвсем истински, със снимки, видеа, 2 репортажа със съпругата на прелюбодееца, описанието пред хотела по минути и часове....

А всичко това по времето, през което се предполагаше, че Сера е с Ча или е било по-рано? Laughing

Ох, аз за Хазал, че е развела Мишо наивно повярвах преди време. Има поне три-четири години оттогава и го прочетох в наш явно клюкарски сайт, но така е когато човек трудно отсява зърното от плявата smile3537

# 367
  • Мнения: 27 678
 
Ще сложим минзухарчета  много ми харесаха  Heart Eyes
 Погледнах видеото тъмно е почти нищо не скивам .  По време на Ичардето Ча и колегите ходиха в заведенията на  Ла бумски  и пееха. Прическата ми мяза на Хакановата.  Няма кво да си тормозим  главите , като дойде въпросната дата  ще се разбере, ако има изненади .

  Изравнихме се  с гласовете  , Профи заложи ще я заведе .   Тегля  им сиктира  , ще мижам и това е . Ча си я харесва , щастливм е  има много причина да е хепи от живота .

 Добре са  отговорили  Хазалените фенове и са изровили статията  за върти опашката .
 Лейля била любвеобилна , ми кво лошо има .  
 

този кой е фотографа  newsm78
 


 кефи ме  как и каза с мимики отивай си оправиж грима  адвокатке  , ти ли ще мЪ спасяваш

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 13:30 от femmi2

# 368
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 492
Кака в  момента била в Япония и се възхищавала на цъфтежа на японските вишни. Преди десетина часа е пуснала снимка в сторито. Пък може и да е както казва Ети да е била в някакви си там времена пък нас да осведомява сега tooth

По времето на Мъпета Марги. Когато това се разчу с тоя фото репортаж, няколко дни след това писаха че бизнесменът си намерил друга, но естествено нито име, нито снимки hahaha Всъщност казаха да очакваме видео репортаж в неделя, на снимките се виждаха журналисти които бягаха с осветлението и камерата след Сера но не го пуснаха, защо ли, останахме си само със снимките Joy Joy Joy Някой много мастит им сложи прът в колелата на разкритията hahaha В следващите дни се опитаха да закачат Сера на Киво, сигурно неговите фенки ще се сетят за този велик момент hahaha По това време вероятно Кивовото име е предизвиквало по-голям интерес от Чачовото Mr. Green Имаше видео как я пресрещнаха на входа на къщата от сериала и я питаха, а тя се направи на интересна, усмихна се и се измъкна без да отговори за Киво, естествено никой не я пита за бизнесмена,  защо ли hahaha А тя беше цЕлата у конспирации  подобно на това човече smile3505 До входа на къщата си имаше охрана специален режим за снимки- дни за фенове, както и отбрани журналисти Wink
Киво го пресрещнаха на излизане от някъде си и му зададоха обичайния въпрос за ашка му със ... СС, човекът се опитваше да си влезе в колата, в лице му личеше че е бесен, ако нещо се ядоса съм забелязала че се зачервява вратът му, а на видеото неговият направо пламтеше hahaha Нищо не отговори което естествено че малоумниците решиха или така им беше платено да решат че щом мълчал значи е вярно hahaha Едната му ръка беше стисната в юмрук и наша Зиза писа че за едните  и к**венски номера някой може да отнесе Кивовия юмрук и той да си навлече големи неприятности. Но предстоеше да започнат снимките на КСШ...  Няколко дни след това показа Башак Peace Нашия не знам как го излъгаха, нещо не говори добре за умствения му багаж, да речем че млад и зелен е бил... тряблвало е да мине и през това.... Но добре че до него застана Гинчо. Не случайно  фенките и му имат зъб, а той е може би най-полезния за Ча човек.
Профче нали така беше? Даже и още има да се каже по въпроса но и без това стана дълго ooooh!

В онази група от линка лъжат без да им мигне окото, та заради въпросното безочие се сетиха за тази история в една от другите групи Peace

# 369
  • Мнения: 27 678

  водата се стича по него  smile3517 smile3544 smile3544 smile3544
 Не  помня тази сцена   повече зяпах страстната сцена  .

 Япония   ми там да си остане шЪ я прайм японка     , турското кино нищо нема загуби .

Цитат
Киво го пресрещнаха на излизане от някъде си и му зададоха обичайния въпрос за ашка му със ... СС, човекът се опитваше да си влезе в колата, в лице му личеше че е бесен, ако нещо се ядоса съм забелязала че се зачервява вратът му, а на видеото неговият направо пламтеше hahaha Нищо не отговори което естествено че малоумниците решиха или така им беше платено да решат че щом мълчал значи е вярно
На него му преписаха ашк , даже ще играе с особата . Добре че му се размина . Той се ядоса и кво да напрай не може да ги набие замълчал е .  Мълчанието не значи истина . Не им е лесно на известните , трябва си устойчив . На Мави партито не я поканиха .  






Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 16:35 от femmi2

# 370
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 492
Колко е вярно не знам, но прочетох че Ча е станал клиент на една от най-големите американски рекламни агенции - Viewpoint. Негови персонални мениджъри са станали Дженифър Алън и Линдзи Людвиг-Рам.
Две жени, напраУ ги е сразил с чар и хубост newsm53 Използвали индивидуални /много ясно/ и иновативни подходи към всеки свой клиент, работели с всякакви медии - телевизии, интернет платформи, радия, социални мрежи и въобще всякакви СМИ. Може би Ча ще се появи на някои от тези места но направо в Америка?

Онзиденшния рейтинг на испанската Нова тв. Не разбрах само във въпросната група се хвалят с ниските цифри на любимия си сериал или какво hahaha А бяха едни полети едни мечти...Пък са в началото, има още да окапват ...

1. Сыла - 3,8%⬇ 591000 зрителей⬇
2. Черная любовь - 3,7%⬆ 390000 зрителей⬆
3. Джесур и красавица - 4,0%⬆ 357000 зрителей⬆
4. Маленькие преступления - 2,7%↔ 277000 зрителей⬇
5. Прилив - 2,2%↔ 261000 зрителей⬇
Скрит текст:





# 371
  • Мнения: 27 678


Цитат
Цитат
къв е котарак  Crazy smile3544 smile3544 така ме ядоса като тръгна подир зъблата #2gunfire Фера му  каза не слуша
Цитат
Цитат
ах , този навик


ощеее  , които пазя  bouquet



 



 coolcool newsm18 newsm18 newsm18

 Прочетох  хабера за рекламната агенция в Америка  ,ако изобщо е вярно .   Двете   не са устояли на чара и очите му .
Може това да са важните срещи , също с мениджъра , който подариха одеколон .

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 18:30 от femmi2

# 372
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Влизам и очаквам фраг, ама няма Laughing

Пък рейтинга на Олигофренията има накъде да пада като гледам hahaha

# 373
  • Мнения: 27 678
Марги ,фрага довечера  предполагам ,ако изобщо го пуснат   . Как го изчислиха 26  не зацепих .
Нали петък му е ден може и тогава.

# 374
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 492
Ами хората са казали че желязото се кове докато е горещо. Сега е момента, Защитника се загледа /може и още но като за начало е много добре/ Съвсем скоро ще пуснат втората част, на път са да започнат работа над следващата, може пък някой рекламодател гледайки го да си каже я какъв красив млад човек и да ни излезе късмета с някоя реклама, ама не турска Whistling Така стават тези неща, а Ча може да е много хубав и талантлив, но много е важно и кой го показва на други хора, в случая едно голямо браво за Гинчо Peace Ча си има план и го следва- беше споменал в едно интервю, наскоро и Оя Доян се беше сетила за тези му думи че мечтае да снима за Нетфликс, това вече е факт. Знаем че вероятно силно мечтае и за Холивуд, Ча си работи по мечтата си стъпка по стъпк- върха в Турция, после Нетфликс, после може да се снима и за Американския Нетфликс и кой знае нататък, може пък да сбъдне голямата си мечта....
И да рекламира също е много важно какво ще рекламира- мислите че в родината му не се изпотрепват да го канят за фотосесии и реклами ли? Ме то само името му в мрежите носи безобразен трафик и затова на някои им стана навик и много злоупотребяват, какво остава ако някой успее да го ангажира за рекламно лице на марката си.

Гледайки основния каст в сериала  на Берен и каста на Защитника, ми то половината актьори са от ВВ и от Кьосем, втория не се хареса в Турция, но двата в световен мащаб са от най гледаните турски сериали. Та има тепърва още актьори от ВВ да виждаме. Мехмет Куртулуш е от Кьосем, Окан Ялябък от ВВ Мехмет Гюнсюр е от ВВ а Метин Акдюлер от Кьосем.

Така е Марги, има накъде да пада и вероятно така ще стане...

И взех да си мисля че с тоя фраг ни намятаха нещо ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт