ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 503

  • 21 459
  • 735
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 27 943


Илка


 от 4  .09 2013

Цитат
Ами хората са казали че желязото се кове докато е горещо. Сега е момента, Защитника се загледа /може и още но като за начало е много добре/ Съвсем скоро ще пуснат втората част, на път са да започнат работа над следващата, може пък някой рекламодател гледайки го да си каже я какъв красив млад човек и да ни излезе късмета с някоя реклама, ама не турска Whistling Така стават тези неща, а Ча може да е много хубав и талантлив, но много е важно и кой го показва на други хора, в случая едно голямо браво за Гинчо
Човек трябва да използва мига и момента  както прави Ча . Сега го знаят в чужбина . Не е казано непременно реклама ако му допадне и му предложат   ще си помисли .
Гинчо добра работа върши .

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 18:25 от femmi2

# 376
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 584
Абе много е рано да го знаят и разпознават в чужбина, сериалът е хит но чак световен хит не е, а само в рамките на Нетфликс Peace Макар и на пето място на световна платформа 10 милиона не е чак такава умопомрачителна цифра, примерно всяка серия на Чукура я гледат към 15 милиона Peace  Но за Ча е едно добро начало, предвид вложените средства и оскъдната откъм фентъзи ефекти история, можеше и нищо да не стане Peace Примерно всички досега излъчени серии на Сьоз са гледани повече от милиард зрители общо в реално време и качените серии на ЮТ . За Ча всичко ще зависи от втория сезон, ако се загледа, ще го бъде и третия за който е подписано вече, но докато не види бял свят нищо не е окончателно.

На споменатата дата вече от цял месец е снимал мъпета, снимките започнаха на 2.08. а първа серия пуснаха на 13.09.
Със сивата ризка помня че са от Куручешме, но ми се върти някаква дата след 20 септември newsm78 Тука все още е много хубав, изглежда си като Ча който си знаехме от 2 години. Той и в началото на Мъпета биваше, като изключим косата и че се беше изкривил, но поне си беше слаб.  Ама послеее #Puppy dog

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 16:05 от Беллора

# 377
  • Мнения: 27 943
Не претръпнахме ли с извозването ,мен ми е комично .  Кой каквото иска в това вярва . Махнах ги споко ,оставих Ча и коментара.

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 16:01 от femmi2

# 378
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 584
Просто не искам да я виждам по нашите страници. Слагам я само в много редки случаи и то ако е нещо ново. Ча и нея не искам да ги споменавам в едно изречение камо ли да виждам. Едно време в един двор искаха да си разгонват балкона с такива кадри, е да им е честито, успяха  Joy Joy Joy Сега сигурно биха се извинили на читателите си дето ги няма вече.
 Можех на Профа да метна снимките и с Чичото но ако ги иска ще и ги пратя на ЛС, няма да си цапам темата със Сера. Ако я слагате, само в скрит текст Peace
Само коментирахме руската дискусия с около 300 мнения,  не съм носила снимки от там защото няма и нужда. Коментирахме в контекста на тълкуванията им как за едно се вярва от няколко извозвания, а за друго дето по нощите се влиза в хотел с мъж с когото принципно няма работа там, че  било нормално hahaha Демек изкараха любимката си че обикаля често по нощите евтини хотели с чужди мъже, ама то както казах интелектуалното ниво на тези които си мислеха че и бранят честта беше мнооого ниско hahaha

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 16:20 от Беллора

# 379
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Марги ,фрага довечера  предполагам ,ако изобщо го пуснат   . Как го изчислиха 26  не зацепих .
Нали петък му е ден може и тогава.

Първият сезон го пуснаха на 14.12., а трейлър имахме месец по-рано - на 14.11. По същата логика и сега така, остава месец и затова чакаме да ни зарадват с нещо днес, пък дано дочакаме  hahaha


# 380
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 584
Фемо, Сонга
Ама честно казано и нея не я бива да се прай на фотомодел hahaha То явно тези дето стават за фотомодели не ги бива за актриси и обратното hahaha
Скрит текст:


Та докато съм още на тема за оная дискусия  и там все каква е велика актриса звИздата на звИздите  се изтъкват ногите /краката, та краката, тялото и т.н./ По умни хора им обясниха че едни крака имат значение в конкурс за красота, а за една акткриса е нужно изразително лице и очи и да погледнат  световното кино момичета като Жулиет Бинош, Пенелопе Круз, Скарлет Йохансон, Рене Зелуегър, Ева Лонгория, Рийз Уидърспуун, Мегън фокс, Сандра Бълок, Чарлийз Терон която качи 20 килограма за да влезе в кожата на героинята си. И още, но не ги запомних всичките... Тоест жени които може да са симпатични, някои дори красиви, но в никакъв случай не изглеждат като изтървани от подиума . Ама едно си баба знае, ногите та ногите, чета и се хиля hahaha Пък ногите на всичко отгторе са и криви та изглеждат добре само на снимка hahaha
Странно как плюят Ча за първия му сериал че бил манекенче, пък за втората му колежка не и забелязват дефилирането във филми и сериали 33uu

Интернетнът ми пак губи скорост или изчезва и се появява, да знаете ако не се разписвам....

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 17:20 от Беллора

# 381
  • Мнения: 27 943
Сонга не е модел но е добра актриса .

 Краката на особата дълги ама кво от това  ,като не става за актриса  . На Ча му беше зор с нея . За другите партньори не знам .  Само с Толгахан в Сезоните съм я гледала докрай . Там честно казано добре  влезе в ролята .
Ох, Бел плашили с извозването и настоящата на Ча  не е цвете  но е актуална и щем не щем търпим.

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 20:40 от femmi2

# 382
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 584
Не е срамно да не ставаш за фотомодел, не всеки обича да чупи стойки по цял ден пред огледалото или да се селфи нон стоп. На мен и Чачовите фотосесии не винаги ми харесват, знаете, има някои на които ми е трудно да го гледам Peace Не съм от тези които се прехласват по всяка снимка на божеството. Хазалинда последните години почти на никоя фотосесия не ми харесва, а е имало на които много ми е харесвала. Сега имам чувството че се срамува да позира или попада все на някакви гъзоръки фотографи ooooh! Последната година и половина няма нито една снимка на която да се вижда нормалния зелен цвят на очите и- или са в сянка, или затъмнени, или изглеждат сиви или сини... и пусти ooooh! Каква хубава фотосесия имаше лятото на 2013 г. на всички кадри се вижда, красивия зелен цвят на очите и Heart Eyes Турските фотографи са предсазуеми като турските стилисти, и при двата вида много рядко има попадения ooooh!
Май никакъв фраг няма да видим днес ooooh!

# 383
  • Мнения: 27 943

 Heart Eyes Heart Eyes
  Хазал има хубави фотосесии  от новите почти  никоя не ми аресва , особено  стайлинга  doh



 


  без забележки    зелените очи се очертават , грима  семпъл  Heart Eyes
 

 Хазалинда дали ще иде на  премиерата на втори сезон ?


 Стара






Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 20:58 от femmi2

# 384
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 584
Да, тези две снимки са ми от любимите Heart Eyes На шапката се чудех там на рамото разпран ръкав ли виждам или нещо моделът, и на първата, която си сложила се вижда  Crazy Странно защо е така newsm78

Начи стана така че сами си решихмче че чакаме фраг на 26-ти hahaha

# 385
  • Мнения: 27 943
Joy Сами решихме  за 26  - ти Продуцентите казаха идва ,ама кога ?

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 23:00 от femmi2

# 386
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 146
Какво хубаво решение сме взели!  Crazy
Сега остава и някой да ни го изпълни.  hahaha

Белл, моделът е такъв - перушанест. Peace
И не ща сега да ми пращаш на оная снимките.

# 387
  • Мнения: 27 943
JoyJoy О,ние искаме много желания да ни изпълнят ,но никой не ни пита . Като не ни питат сами  решаваме някви неща .Laughing

# 388
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 584
Днес я споменах по повод разговор при рускините за това как изглеждат световно известни успешни актриси и преди малко ми попадна в Звездните компромати - Ева Лонгория Joy Joy Joy
https://www.instagram.com/p/BvekXFihK7r/

Хазалинда сме я виждали на трупчета Peace За една снимка с много лошо качество от прегръдката в парка "с мен ли си" подозирам и ниско столче /не се вижда много добре/ Ама Евчето направо ме срази Laughing

Проф споко, няма да ти я причиня, нито на теб, нито на себе си Mr. Green

# 389
  • Мнения: 27 943
Здравейте Hug
Няма хабери ,супер героя се мандахерца  в Америка . Най - добре от него да разберем вярно ли е за бизнеса ? Не е от разговорливите  ще има да се чудим Rolling Eyes
Ще предлага турски  деликатеси .

Берен са я питали за развода и опровергала .  Не се връзвам напълно . Може да имат проблеми  никой не е застрахован .

Общи условия

Активация на акаунт