👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България - сезон 2, тема 2

  • 28 608
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 28 137
И аз мисля така, готви доста прилично, и май зорлем се прави на идиот Пецата...

# 16
  • Мнения: 2 753
smileys, благодаря за новата тема! Flowers Bouquet

# 17
  • Мнения: 2 250
И аз няколко пъти вече си го мисля,че ке прави. Просто не е възможно да има толкова глупав човек

# 18
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Виктор е в "Събуди се".



Водещата не спря "да го сваля".

Последна редакция: нд, 10 мар 2019, 10:30 от smileys

# 19
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Благодаря за темата , smileys


Шеф Петров  промотира нещо нечувано и невиждано. В ресторанта му ще готвят само за определен брой хора, менюто е многостепенно, с някакви чудесии. . Той лично щял да обяснява и презентира храната. Масата на шефа или нещо подобно ще се казва.
Може и на ада да се превърне, ако някой клиент не  му издържи.




# 20
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Може и на ада да се превърне, ако някой клиент не  му издържи.


Само като се сетя какъв злобар е, как праща всички в Марс и предрича, че ще умрат сами с котките си... Не бих хапнала нищо, приготвено от него.

# 21
  • Мнения: 2 560
Много е готин Ангелов, а като се сетя е децата на жена му с каква обич и уважение говорят за него😊,  дъд сигурност  му се чува думата и коли и беси в ресторанта си, но в предаването определено са пресилени нещата.
Шеф Петров е голям злобар😜

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Шеф Ангелов е сладур, който много държи на правилното приготвяне на ястията и затова се нерви понякога.  Иначе викането му е малко по сценарий. Но пък когато иска да каже нещо хубаво, да похвали някой или за се раздели с някой, който е показал качества, го прави мило и приятно.
Шеф Петров е истерична лелка в климактериум - вика заради самото викане, явно обича да се слуша Simple Smile

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
На мен пък от жените и Светлана ми е много противна. Само като й видя физиономията и...
Според мен Петко играе роля. Особено когато говорят зад кадър, много ясно личи, че рецитира, и с тези прокомерни жестове съвсем.

# 24
# 25
  • sofia
  • Мнения: 3 706
На мен "Бебето" ми е дразнещо. Едно такова глуповато излъчване има...И вечно нещо за пръв път вижда и прави...И ще си минава между капките до краят.
Повечето от участниците изобщо не влизат в кадър и нямам мнение за тях.
Главните действащи лица са:Никола, Чилева, Тихомиров, Ралица, Мама Барба, Петко, Дюнерджията и Бебето.

# 26
  • Мнения: 28 137
Виктор е в "Събуди се".



Водещата не спря "да го сваля".
И аз щях да правя същото....! Joy

# 27
  • Мнения: 5 105
Тази водеща така си провежда нози тип интервюта, много досадно изглежда, май и на Виктор му беше досадно...
Интересно беше обаче това което каза за монтирането на епизодите, че се изненадва че се показват основно напрегнатите и скандални моменти. В този ред на мисли явно има прина да нарича Чилева "златното момиче на ХК", която не ни е показана за сметка на няколко издънки за да се дъздаде съспенс Sunglasses

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Не знам защо, но от женския отбор досега не съм си избрала фаворитка...

От мъжкия за сега натрапват Никола, но може да излезе и някоя скрита лимонка отнякъде

# 29
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тази водеща така си провежда нози тип интервюта, много досадно изглежда, май и на Виктор му беше досадно...
Интересно беше обаче това което каза за монтирането на епизодите, че се изненадва че се показват основно напрегнатите и скандални моменти.

И аз видях прикрита досада. Нормално при такова поведение на интервюиращата.

Пошегува се за монтирането.

Общи условия

Активация на акаунт