👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България - сезон 2, тема 2

  • 28 677
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 614
Тая конспирация с Петко ми хареса и ще отида една стъпка по-далеч. Представяте ли си Петко, най-големия клоун, да спечели и няма Чилева милева, няма Никола, няма го Тишката?

# 46
  • София
  • Мнения: 20 045
Аз още снощи се стреснах - гледам някакъв психотрилър и изведнъж в най-напрегнатия момент изскача Виктор с една тенджерка в ръка, крещейки "Кой направи темпурата"?  Joy

# 47
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Аз още снощи се стреснах - гледам някакъв психотрилър и изведнъж в най-напрегнатия момент изскача Виктор с една тенджерка в ръка, крещейки "Кой направи темпурата"?  Joy

Не отваряй хладилника, mon cheri, че не се знае кой ще се покаже!

# 48
  • Мнения: 5 108
Ох, много се смях на тази снимка на Виктор, много яко Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 20 045
Не отваряй хладилника, mon cheri, че не се знае кой ще се покаже!
Няма, няма, опазил ме Господ!  Crazy Харесвам го Виктор, но ако ме подхване, че нещо не съм приготвила добре, има да се червя.  Laughing

# 50
  • Мнения: 2 560
Нямах предвид да вика, нито да обижда, далеч съм от харесване на такъв тип мъже, ама и такива мяукащи котета са далеч от представата ми за мъж, шеф, готвач! bowuu
Викаш-  требе да е мачо😉, няма лошо, щом те влече.

# 51
  • Мнения: 14 829
Нямах предвид да вика, нито да обижда, далеч съм от харесване на такъв тип мъже, ама и такива мяукащи котета са далеч от представата ми за мъж, шеф, готвач! bowuu
Викаш-  требе да е мачо😉, няма лошо, щом те влече.
Ми те ти шефчето тогава. Реве като лъв,скача като тигър и гледа лошо.. Пък и убавец. Мачо да дрънка

# 52
  • Мнения: 2 560
Ааа, djoleva, не аз😊, не ща аз тигър да ми реве, предпочитам котенце да ми мърка😉. С шефа ще станем на кълбета като ми кресне веднъж- дваж😤

# 53
  • Мнения: 28 396
Ааа, djoleva, не аз😊, не ща аз тигър да ми реве, предпочитам котенце да ми мърка😉. С шефа ще станем на кълбета като ми кресне веднъж- дваж😤
Шефа го взимам одма...мрънкалници не ми трябват! Joy

# 54
  • Мнения: 4 936
Той, шефа, в онзи епизод, в който ги вдигнаха рано да сортират боклука изглеждаше направо страшен - адски подпихнал, с огромни торби под очите..явно и гримьорите са били в отпуск тогава...

# 55
  • Мнения: 28 396
Той, шефа, в онзи епизод, в който ги вдигнаха рано да сортират боклука изглеждаше направо страшен - адски подпихнал, с огромни торби под очите..явно и гримьорите са били в отпуск тогава...
Шефа доста остарял и надебелял, ама хайде сега няма да му търся кусури.... Joy

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Не е мой тип Ангелов.

# 57
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ще рече човек, че е тръгнал да ви се предлага.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Само ако ни се предлага ли може да не го харесваме?!

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Тая конспирация с Петко ми хареса и ще отида една стъпка по-далеч. Представяте ли си Петко, най-големия клоун, да спечели и няма Чилева милева, няма Никола, няма го Тишката?
Да бе Joy как не. Прекалено естествена му е простотата на Пецата. Най-ми е смешен, като го навиква Ангелов - направо брадичката му почва да трепери.
В Чилева има нещо... този хъс е дразнещ, но момичето иска да победи и това е нейният начин. Кофти е, като нещо не ти се получи; изнервиш ли се веднъж, после нищо не върви както трябва. Освен талант, трябва волско спокойствие.
Никола ми е прекалено смирен за такова предаване. Но може пък това да е неговият коз.

Общи условия

Активация на акаунт