👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България - сезон 2, тема 2

  • 30 041
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 28 464
Тая конспирация с Петко ми хареса и ще отида една стъпка по-далеч. Представяте ли си Петко, най-големия клоун, да спечели и няма Чилева милева, няма Никола, няма го Тишката?

Никола ми е прекалено смирен за такова предаване. Но може пък това да е неговият коз.

Да, смирението...той и Иван така впечатляваше Виктор с овчедушие, но при него това е работещата формула! Така, че Никола има шансове.... В едно интервю Ангелов беше казал, че най важното е дисциплината и 5 процента талант! За една година от дисциплиниран таксиджия можел да направи приличен готвач....така, че козируването е много важно за него!

# 61
  • Мнения: 614
Тая конспирация с Петко ми хареса и ще отида една стъпка по-далеч. Представяте ли си Петко, най-големия клоун, да спечели и няма Чилева милева, няма Никола, няма го Тишката?

В Чилева има нещо... този хъс е дразнещ, но момичето иска да победи и това е нейният начин. Кофти е, като нещо не ти се получи; изнервиш ли се веднъж, после нищо не върви както трябва. Освен талант, трябва волско спокойствие.



В Чилева има само желание да минава през трупове само и само да успее, но до момента не показва нищо съществено. Дъни се именно на вечерите - точно когато е важно. И става смешна. Не мога да ви разбера честно - значи тя номинирана, грешна ама имала хъс. Както каза Манчев в Кошмарите тия дни - "то само с хъс не става"

За мен само миниатюрния шишко с брадата и Никола могат да готвят. Всички други са леш и то не за друго ами защото на вечерите всички се дънят малко или много. Тоя Тихомиров може и на мен да ми е неприятен, но може да готви. Обаче като стане напрежение и се омотава като пиян казак.

Последна редакция: нд, 10 мар 2019, 22:48 от Caballero

# 62
  • Мнения: 28 464
Не мога да ви разбера честно - значи тя номинирана, грешна ама имала хъс. Както каза Манчев в Кошмарите тия дни - "то само с хъс не става"
Те другите и това нямат.....нито хъс , ни акъл....!

# 63
  • Мнения: 614
Не мога да ви разбера честно - значи тя номинирана, грешна ама имала хъс. Както каза Манчев в Кошмарите тия дни - "то само с хъс не става"
Те другите и това нямат.....нито хъс , ни акъл....!

Хубаво, бе, Мими, хайде ся дайте и тиквен медал за хъс. Няма лошо. Той и баш майстора за това си пада по нея - хвърчи, бучи, вдига пушилка и до там.

Те Римляните са го осъзнали това преди много време ха ха ха - ХЛЯБ И ЗРЕЛИЩА! Па дали си ефективен, на кой му пука майна?

# 64
  • Мнения: 28 464
Не мога да ви разбера честно - значи тя номинирана, грешна ама имала хъс. Както каза Манчев в Кошмарите тия дни - "то само с хъс не става"
Те другите и това нямат.....нито хъс , ни акъл....!

Хубаво, бе, Мими, хайде ся дайте и тиквен медал за хъс. Няма лошо. Той и баш майстора за това си пада по нея - хвърчи, бучи, вдига пушилка и до там.

Те Римляните са го осъзнали това преди много време ха ха ха - ХЛЯБ И ЗРЕЛИЩА! Па дали си ефективен, на кой му пука майна?
ЕЕЕЕ, чакай сега де, медалите не ги раздавам аз.....и това е ШОУ, не ефективен ресторант! Joy И темата е шоу, трябва да има разногласия...едни ще пляскат на Чилева, други на Никола....иначе не е интересно ако всички сме на една страна!
Join us on the bright side Joy Все пак Чилева е "златното" момиче на ХК.... hahaha

Последна редакция: нд, 10 мар 2019, 23:08 от mimi.7299

# 65
  • Мнения: 614
Все пак Чилева е "златното" момиче на ХК.... hahaha

Е, те тва е, майна! Баш майстора публично я обяви за златното момиче на ХК и гледай сеир. А Николчо КОГА?  Това е чиста дискриминация. Ако баш майстора беше баш майсторКА тогава, може би, тогава, златното парче, упссс изФинете, златното момче на ХК щеше да бъде Никола Wink

Последна редакция: нд, 10 мар 2019, 23:34 от Caballero

# 66
  • софия
  • Мнения: 2 463
 на мен ми става лошо от Петко....ясно ми е за какво го държат, и лошото е, че ще трябва да го гледаме до самия финал.....

# 67
  • Мнения: 5 111
Чилева не можела да готви Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 9 475
Първо да кажа: Ангелов е абсолютно мой тип, взимам го на момента! Heart

За Пецата: прави сте, че за да се правиш умишлено на толкова тъп, трябва да си адски умен или много добър актьор. Не се наемам да казвам дали е така, но ще преживея истински шок ако се окаже игра.

Чилева. Ами самия факт, че е един от най-обсъжданите участници, говори и за форматаи за нея самата. Дали може да готви ние няма как да знаем. Дори да отидем да ядем там, няма как да се знае кой какво е приготвил. Това се вижда в индивидуалните двубои. Формата търси сеир, Чилева го дава. Печеливша ѝ е стратегията засега.

# 69
  • Мнения: 28 464
Белла Дона ще кръстосаме шпаги за Ангелов  hahaha hahaha hahaha И абсолютно мой тип е, но не с тази ужасна брада! Naughty

Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 10:35 от mimi.7299

# 70
  • Мнения: 9 475
Белла Дона ще кръстосаме шпаги за Ангелов  hahaha hahaha hahaha И абсолютно мой тип не, но не с тази ужасна брада! Naughty

Ама му отива, признай! Абе с брада, без брада...няма да го върна! Wink

# 71
  • Мнения: 2 560
Ако жена му надникне тук, ще ядете бой😎!

# 72
  • Мнения: 28 464
Белла Дона ще кръстосаме шпаги за Ангелов  hahaha hahaha hahaha И абсолютно мой тип не, но не с тази ужасна брада! Naughty

Ама му отива, признай! Абе с брада, без брада...няма да го върна! Wink
Печелиш, аз с брада го неща hahaha hahaha hahaha

# 73
  • София
  • Мнения: 12 401
Ангелов и на мен ми е много симпатичен. Децата все ми мрънкат кога сме щели да ходим в неговия ресторант. Все едно лично той ще ни сготви.

# 74
  • Мнения: 28 464
Ангелов и на мен ми е много симпатичен. Децата все ми мрънкат кога сме щели да ходим в неговия ресторант. Все едно лично той ще ни сготви.
Отидете...ще сте доворни...преди една, две години ходих аз, хапвах лаврак с глазирани моркови, сега обаче са вдигнати още цените, тогава ми се сториха прилични!

Общи условия

Активация на акаунт