Кое е кич за вас?

  • 12 072
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 616
Нимфетка, това ковьорче с лодката и китарата го имаме и на наше село  Mr. Green

Явно тези любовни идилии са хит сред бабите! Mr. Green

Още нещо - страшно кичозни са ми онези сребърни или златни ланци с много едра, дебела плетка - приличат ми повече на нашийници за телета, отколкото на бижута... Sick

# 16
  • София
  • Мнения: 13 206
с риск да предвизвикам нечия гневна реакция - бижутата по бебоците

И за мен това е кич!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мен броката по тялото ми е кичозен.

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192


Още нещо - страшно кичозни са ми онези сребърни или златни ланци с много едра, дебела плетка - приличат ми повече на нашийници за телета, отколкото на бижута... Sick

Моят мъж си има термин за тях - синджирче за тоалетна Mr. Green

# 19
  • Sf
  • Мнения: 808
С целувки към нимфетка, която като мен харесва Джони Деп, но я вижте какво намерих:

Дано е монтаж Simple Smile
Виждате ли как някои неща могат да бъдат извадени от кича, когато се представят от известни хора, на които другите подражават Simple Smile
В лагерите на смъртта, като ги пращали в горивните камери, после разравяли прахта, за да им събират златните коронки...

# 20
  • Мнения: 1 616


Още нещо - страшно кичозни са ми онези сребърни или златни ланци с много едра, дебела плетка - приличат ми повече на нашийници за телета, отколкото на бижута... Sick

Моят мъж си има термин за тях - синджирче за тоалетна Mr. Green

Точно казано! Mr. Green Ама аз говоря за още по-дебели - като корабни въжета! Не си измислям, виждала съм такива! Shocked

# 21
  • Мнения: 1 629
Не знам, кичът може да бъде и интересен. Може и да е на мода. Може да е съчетан и носен с повече достойнство и грация и от перлено колие във Виенската опера. Зависи от обекта.

# 22
  • Мнения: 1 616
С целувки към нимфетка, която като мен харесва Джони Деп, но я вижте какво намерих:

Дано е монтаж Simple Smile
Виждате ли как някои неща могат да бъдат извадени от кича, когато се представят от известни хора, на които другите подражават Simple Smile
В лагерите на смъртта, като ги пращали в горивните камери, после разравяли прахта, за да им събират златните коронки...

Мдааа, ама на Джони Деп и златни зъби му отиват, колкото и кичозни да са! А из рапърските клипове непрекъснато виждам негри със сребристи "украси" по зъбите! Shocked Съмнявам се, че това са шини или нещо подобно... newsm78

# 23
  • Sf
  • Мнения: 808
Мдааа, ама на Джони Деп и златни зъби му отиват, колкото и кичозни да са! А из рапърските клипове непрекъснато виждам негри със сребристи "украси" по зъбите! Shocked Съмнявам се, че това са шини или нещо подобно... newsm78

 Peace
Да му оближеш златото чак Simple Smile Simple Smile
това като преди време Мел С от Спайските имаше един преден диамантен зъб Simple Smile

# 24
  • MUC
  • Мнения: 297
Кичът е навсякъде, където липсва вкус.
Еееееее, Пере, по-точно не мога да го кажа!  Hug

Психологията казва, че омразата е липса на любов. Оттам взаимствах.

Тц, омразата не е липса на любов. Нужно ли е да обичам всички, с които контактувам? И ако не ги обичам, това означава ли, че ги мразя?

По същия начин липсата на вкус не е непременно кич. Ако някоя девойка не е съчетала много добре цветовете на дрехите си, това е липса на вкус, но не е кич. Кич идва от "кича", т.е. умишлено "товарене" на облеклото, обзавеждането или ако щете, поведението с "дрънкулки", неестетична помпозност и претруфеност. Примерно споменатите ковьорчета са сложени умишлено с цел разкрасяване на обстановката, но просто нямат естетична стойност. Ако детайлът е бил спестен, може помещението пак да е обзаведено без вкус, но поне не кичозно.

За мен липсата на вкус е навсякъде, където има кич, тя е предпоставка за него, но двете не се припокриват изцяло.

Мале, къв анализ изпрасках...  ooooh!

# 25
  • Мнения: 3 447
Най-големият кич за мен е средностатистическата българска СВАТБА - с куклите по колите, герданите от пари и виковете "Гор-чи-во!". Имам чувството, че не е възможна сватба без поне малко кич, не знам защо така се получава Rolling Eyes
Ковьорчетата ме умиляват, защото обикновено са част от един друговремски интериор, където са си на мястото. "Креватна живопис" идва от пейзажите по таблите на старите легла - те също ме умиляват и изпълват с носталгия, когато ги видя в стара селска къща.

# 26
  • Мнения: 2 108
Мдааа, ама на Джони Деп и златни зъби му отиват, колкото и кичозни да са! А из рапърските клипове непрекъснато виждам негри със сребристи "украси" по зъбите! Shocked Съмнявам се, че това са шини или нещо подобно... newsm78

 Peace
Да му оближеш златото чак Simple Smile Simple Smile
това като преди време Мел С от Спайските имаше един преден диамантен зъб Simple Smile
Това са му зъбите от времето на снимките на Крабски пирати-ма маже да се е харесал ид аси ги  е запазил Joy

# 27
  • Мнения: 2 309
Братя Мангасерян
Обеци и други видове бижута по бебенцата

# 28
  • Мнения: 1 462
Един абстракционист отишъл на екскурзия в планината.  Пристигнал по тъмно в хижата и легнал да спи.  На сутринта като станал, погледнал през прозореца, видял там - на една зелена, зелена тревичка под едно синьо, синьо небе пасат едни бели, бели агънца и казал: "Егати кича!"

# 29
  • Мнения: 3 447
Братя Мангасерян
Обеци и други видове бижута по бебенцата
Е, при братя Мангасарян точно това е търсеният ефект  tooth
Но виж, за бижута по бебета съм напълно съгласна.

Общи условия

Активация на акаунт